IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е вашият стил на търговия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Ма вас кой ви е научил че инвеститор е само такъв който си купува тоалетна артия от БФБ?Няма как разни еврейски гейове да са по умни и по тарикати.Който иска да е балама и да го обират негова воля.Жалко че нема кой да закриее УН СС дето ви промиват мозъците.Иначе 200 кинта къде не отишли ша взема да си купя акции на ЦСКА ей така да спонсорирам Лупи че ми напълни душицата с тия гаври над Лефски.И шъ стана инвеститор.
    Не съм аз от УНСС и не въртим рулетката на БФБ, там въобще не ме е еня, аз съм сам войн и със секирата в тъмницата по другите борси то и там са измамници ама не са поне кокошкари като нашите ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      Бат Пеше ти си верно големо полезно изкопаемо, стойш тука с тайфата, коментираш покера, ала бала, поне сложи 200лв. и ги завърти на рулетката БФБ, като ше е гарга да е рошава, аз не мога да ти хвана спатиите, да кесиш у инвеститорския сайт и да не те влече поне малко комара .....
      Ма вас кой ви е научил че инвеститор е само такъв който си купува тоалетна артия от БФБ?Няма как разни еврейски гейове да са по умни и по тарикати.Който иска да е балама и да го обират негова воля.Жалко че нема кой да закриее УН СС дето ви промиват мозъците.Иначе 200 кинта къде не отишли ша взема да си купя акции на ЦСКА ей така да спонсорирам Лупи че ми напълни душицата с тия гаври над Лефски.И шъ стана инвеститор.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Нищо не мисля.Не се интересувам от такива неща.
        Бат Пеше ти си верно големо полезно изкопаемо, стойш тука с тайфата, коментираш покера, ала бала, поне сложи 200лв. и ги завърти на рулетката БФБ, като ше е гарга да е рошава, аз не мога да ти хвана спатиите, да кесиш у инвеститорския сайт и да не те влече поне малко комара .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
          извинявам се за офтопика ма не можах да се сдържа

          Бат Пешо я малко да разнообразим дискусията, че вече в различни теми прочетохме по 100 пъти, че комар с такива дето ти знаят картите не играеш,
          кажи какво мислиш за фючърси, опции и тн, как така са просъществували от древността
          въпреки че на теб предполагам не ти трябват и къде е измамата при тях
          Нищо не мисля.Не се интересувам от такива неща.

          Коментар


          • Какви акции харесвате? small cap; с ръст в печалбата и потенцал за бъдещ такъв;

            Колко време ги държите? от дни до месеци - зависи от развитието на пазара (и стоп-а)

            Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате? "keep your winers long and losers short"

            Добавяте ли в губещи позиции? Най-сигурния начин към зануляване на сметката

            Какви анализи ползвате? повечко техника и малко фундамент

            Играете ли срещу тренда? Краткият отговор е НЕ, но като се има предвид, че тренда е трудно да се дефинира в началото и края се случва и да го контря

            Търгувате ли със заемни средства? случва се

            Инвеститор ли сте или трейдър? Каквото и да се има предвид в двете понятия - не споделям buy&hold мантрата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
              а не си ли и ти един от тях? 8000+ мнения във форум за акции - каквито ти явно нямаш?

              единственото обяснение дето ми хрумва е - това да е най интересния форум в нета ...
              Без да искам да обидя Пешов (нищо против човекът), той вече има титлата "заслужил инвеститор", което е ма-а-алко странно и нелогическо.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                А акция която те вкарва с някой лев как се нарича
                Според колкото ни е вкарано се ползват различни градации.
                Oт нежно към по-грубо звучат така: велпапе-папир-артия-картон-кадастрон.
                Вижда се, че "артия" се намира по средата с неутрално ph.
                A oбщата семантична идея в горната наредба и дори свързваща връзка чрез тиретата е думата "избушеняк."
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Ми ти искаш или не искаш играеш на борсата - селскостопанската продукция е борсова стока. Т.е. ако не изкарваш само колкото за зимнина си на пазара - все едно дали ти харесва или не и дали го правиш съзнателно или не.

                  Само където пазара на акции е доста по-сериозно регулиран от този на комодитис, включително и на храни. Така че е доста по-вероятно да обират селскостопанските производители, а не тези на акции - вторите ги гледат под лупа
                  Аз не съм толко голям че да хопдя на борсата.При мен нещата са прости.Харесва ми цената има сделка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                    а не си ли и ти един от тях? 8000+ мнения във форум за акции - каквито ти явно нямаш?

                    единственото обяснение дето ми хрумва е - това да е най интересния форум в нета ...
                    Аз затова никога не губя.Ваша воля губете си парите.Наебан нещастен няма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      ...има психически болни хора тука и ползват форума ...
                      а не си ли и ти един от тях? 8000+ мнения във форум за акции - каквито ти явно нямаш?

                      единственото обяснение дето ми хрумва е - това да е най интересния форум в нета ...
                      "the trend is your friend until the end..."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Какво е секси акция?
                        Такава, дето ти снася златни кокенца.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • извинявам се за офтопика ма не можах да се сдържа

                          Бат Пешо я малко да разнообразим дискусията, че вече в различни теми прочетохме по 100 пъти, че комар с такива дето ти знаят картите не играеш,
                          кажи какво мислиш за фючърси, опции и тн, как така са просъществували от древността
                          въпреки че на теб предполагам не ти трябват и къде е измамата при тях
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            Равновестни оти се правиш на ударен с мокър парцал по главата не моа да разбера.Колко пъти да ти повтарям че комар с евреи не играя.Не играя с хора които могат да променят правилата когато си поискат хора които ми знаят картите.Колко пъти да ти повтарям че такива като тебе на борсата освен да ги оберат за друго не стават.Виж какво се хвалят във форума е друга тема.Ма ти си продължаваш с глупостите.Пред студентите мое изглеждаш голяма работа ама пред мен си смешник.
                            Ми ти искаш или не искаш играеш на борсата - селскостопанската продукция е борсова стока. Т.е. ако не изкарваш само колкото за зимнина си на пазара - все едно дали ти харесва или не и дали го правиш съзнателно или не.

                            Само където пазара на акции е доста по-сериозно регулиран от този на комодитис, включително и на храни. Така че е доста по-вероятно да обират селскостопанските производители, а не тези на акции - вторите ги гледат под лупа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              А акция която те вкарва с някой лев как се нарича
                              мръсна к.рва.....
                              Ноо, винаги има шанс да се превърне в "сладка кукличка... "

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Акция, която можеш да я пратиш на магистралата , да ти изкара някой леФФФФ....
                                А акция която те вкарва с някой лев как се нарича

                                Коментар

                                Working...
                                X