IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какъв е вашият стил на търговия?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Акция, която можеш да я пратиш на магистралата , да ти изкара някой леФФФФ....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Какво е секси акция?
      Акция, която можеш да я пратиш на магистралата , да ти изкара някой леФФФФ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
        Какви акции харесвате?
        Всякакви.

        Колко време ги държите?
        Много.

        Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате?
        Не затварям нищо.

        Добавяте ли в губещи позиции?
        Ако има кеш, да.

        Какви анализи ползвате?
        Най-голямата простотия е некви точки, тирета и запетайки да ти казват кога да търгуваш. Затова - онли фундамент !

        Играете ли срещу тренда?
        Трендът не ме интересува !

        Търгувате ли със заемни средства?
        Яко !!!

        Инвеститор ли сте или трейдър?
        Инвеститор.
        ха ха ха - добър си!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Моят стил на е най-лесният: купувам само секси акции и ги продавам само за да купя по-секси акции.
          Купувам и неща, на които се кефя и които също намирам секси - златце, сребърце, елмази.

          Какво по-лесно от туй?
          Какво е секси акция?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Има хора които могат да се учат и хора които не могат. Ти определено си от вторите - имаш хиляди постове във форум за инвестиции, без да имаш какъвто и да било интерес към тематиката. Разбираемо и защо - то за инвестиране човек трябва да има отворено съзнание и възможност постоянно да се учи. Което очевидно за теб е невъзможно.
            Равновестни оти се правиш на ударен с мокър парцал по главата не моа да разбера.Колко пъти да ти повтарям че комар с евреи не играя.Не играя с хора които могат да променят правилата когато си поискат хора които ми знаят картите.Колко пъти да ти повтарям че такива като тебе на борсата освен да ги оберат за друго не стават.Виж какво се хвалят във форума е друга тема.Ма ти си продължаваш с глупостите.Пред студентите мое изглеждаш голяма работа ама пред мен си смешник.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Интересна стратегия. Времето ще покаже дали е добра
              Всъщност правилния отговор на въпроса "Затваряне ли губещи позиции", при мен е - не ги затварям, затварят ми ги служебно....изписва ми едно "стоп аут"
              Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

              Коментар


              • Моят стил на е най-лесният: купувам само секси акции и ги продавам само за да купя по-секси акции.
                Купувам и неща, на които се кефя и които също намирам секси - златце, сребърце, елмази.

                Какво по-лесно от туй?
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                  Какви акции харесвате?
                  Всякакви.

                  Колко време ги държите?
                  Много.

                  Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате?
                  Не затварям нищо.

                  Добавяте ли в губещи позиции?
                  Ако има кеш, да.

                  Какви анализи ползвате?
                  Най-голямата простотия е некви точки, тирета и запетайки да ти казват кога да търгуваш. Затова - онли фундамент !

                  Играете ли срещу тренда?
                  Трендът не ме интересува !

                  Търгувате ли със заемни средства?
                  Яко !!!

                  Инвеститор ли сте или трейдър?
                  Инвеститор.
                  Интересна стратегия. Времето ще покаже дали е добра

                  Коментар


                  • Лежеееерен

                    Коментар


                    • Какви акции харесвате?
                      Всякакви.

                      Колко време ги държите?
                      Много.

                      Затваряте ли губещите си позиции или си ги стискате?
                      Не затварям нищо.

                      Добавяте ли в губещи позиции?
                      Ако има кеш, да.

                      Какви анализи ползвате?
                      Най-голямата простотия е некви точки, тирета и запетайки да ти казват кога да търгуваш. Затова - онли фундамент !

                      Играете ли срещу тренда?
                      Трендът не ме интересува !

                      Търгувате ли със заемни средства?
                      Яко !!!

                      Инвеститор ли сте или трейдър?
                      Инвеститор.
                      Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                        На теб дори не ти е ясно че като напишеш нещо у форумо то не става истина.Не си ти човека който ще ме учи.От човек който е с явни психически отклонения и смята форума за реалност нищо не става.Тука мое се представиш дори за римски император.И за да лъжеш требе акъл при теб го няма
                        Има хора които могат да се учат и хора които не могат. Ти определено си от вторите - имаш хиляди постове във форум за инвестиции, без да имаш какъвто и да било интерес към тематиката. Разбираемо и защо - то за инвестиране човек трябва да има отворено съзнание и възможност постоянно да се учи. Което очевидно за теб е невъзможно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          ти до скоро не знаеше че има оферти купува и оферти продава, ама това не ти пречи да смяташ кой какво печели, да преценяваш стратегии и да си раздаваш компетентното мнение

                          Я кажи сега някоя стратегия за нещо от което разбираш. Ако има такова де - щото за акции очевидно си тотално неграмотен, пък това не те спира, предполагам че си същия и във всички останали сфери. То за това и само на село можеш да вирееш
                          На теб дори не ти е ясно че като напишеш нещо у форумо то не става истина.Не си ти човека който ще ме учи.От човек който е с явни психически отклонения и смята форума за реалност нищо не става.Тука мое се представиш дори за римски император.И за да лъжеш требе акъл при теб го няма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Равновесие, като ти гледам изчерпателните отговори, явно Бате Пешо е прав- МНОГО ЛЪЖЕШ, ако при тази стратегия си правил год. доходност +80%!
                            При хазартен тип игра съобразявайки се с движението на тренда и личните цели, едва ли ще изкараш повече доходност от тази по депозит. Мисля, че във форума си я умножил по 10 единствено с цел да дразниш опонентите
                            Давам ти прост пример: Аз съм на Бъфет стратегия /много дългосрочно, почти нафталинено!/ Само от една акция на БФБ-то се вдигна с повече от 50%, след това спадна с едни пак 50%, сега се е вдигнала с 30%. НЕ СЪМ Я ПИПАЛ ВЪОБЩЕ ДА ПРОДАВАМ ИЛИ КУПУВАМ, САМО НАБЛЮДАВАМ! При твоята стратегия досега ти щеше да си се разбил от хаотични движения купувам-продавам. Аз стоя и гледам. Прежалил съм си парите на сто процента, само гледам висоти и низини. Интересно, че както в покера, на БФБ трябва да имаш волски нерви. Това ми харесва.
                            Вече е доста по-трудно - такава доходност се прави само след дъното, пък дъната навсякъде са отдавна в историята. Тази година ще видим, ако добутам до 30% ще съм доволен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Лордов лъжеш се тоя не мое да докара и колко депозит.Той тия работи ги прави наужким само у форумо.У реалноста мие коли.Мани не му се връзвай на лъжите.То само като прочетеш и ти е ясно че тоя лъже кат дърта циганка
                              ти до скоро не знаеше че има оферти купува и оферти продава, ама това не ти пречи да смяташ кой какво печели, да преценяваш стратегии и да си раздаваш компетентното мнение

                              Я кажи сега някоя стратегия за нещо от което разбираш. Ако има такова де - щото за акции очевидно си тотално неграмотен, пък това не те спира, предполагам че си същия и във всички останали сфери. То за това и само на село можеш да вирееш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Равновесие, като ти гледам изчерпателните отговори, явно Бате Пешо е прав- МНОГО ЛЪЖЕШ, ако при тази стратегия си правил год. доходност +80%!
                                При хазартен тип игра съобразявайки се с движението на тренда и личните цели, едва ли ще изкараш повече доходност от тази по депозит. Мисля, че във форума си я умножил по 10 единствено с цел да дразниш опонентите
                                Давам ти прост пример: Аз съм на Бъфет стратегия /много дългосрочно, почти нафталинено!/ Само от една акция на БФБ-то се вдигна с повече от 50%, след това спадна с едни пак 50%, сега се е вдигнала с 30%. НЕ СЪМ Я ПИПАЛ ВЪОБЩЕ ДА ПРОДАВАМ ИЛИ КУПУВАМ, САМО НАБЛЮДАВАМ! При твоята стратегия досега ти щеше да си се разбил от хаотични движения купувам-продавам. Аз стоя и гледам. Прежалил съм си парите на сто процента, само гледам висоти и низини. Интересно, че както в покера, на БФБ трябва да имаш волски нерви. Това ми харесва.
                                Лордов лъжеш се тоя не мое да докара и колко депозит.Той тия работи ги прави наужким само у форумо.У реалноста мие коли.Мани не му се връзвай на лъжите.То само като прочетеш и ти е ясно че тоя лъже кат дърта циганка

                                Коментар

                                Working...
                                X