IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    .... Бентеке ще компенсира
    "Айде нАдай се коньо на зелЕна трЕва"....
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
      Груйче, разбра ли за Анелка?
      да бе, ш'гу ибъ у капута. Принципно е страшна сделка за тези 5.5 милки, ама сега ще съм с кофти отбор за кръга - нищо, Бентеке ще компенсира
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Груйче, разбра ли за Анелка?
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Между другото вчера съдиите така хубаво подкрепиха чукотките, че ми се стори, че Фърги се е завърнал.
          те манафите си ги подкрепиха и срещу чайките в първия кръг ............................ дъртия алкохолик няма да си остави магарето в калта, я

          за съжаление нас ни порязаха още на стар в мач който копира едно към едно онзи мач преди няколко години когато водехме на джордитата с 0-4 на полувремето и съдията успя да обърне мача само до 4-4
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
            Не бой се! В понеделник ще компенсират:

            Е размина се
            http://www.premierleague.com/en-gb/n...26-august.html
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              И това също, но имах предвид червен картон на Иванович и веднага след това гол на същия от засада Слава Богу, че съдиите си затвориха очите, защото Иванович ми е основен играч във фентъзито .... но в реалния футбол тия неща се гледат с други очи
              Не бой се! В понеделник ще компенсират:

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                мда, за това си напълно прав и все пак мачът не беше Х - на Вила гола беще ултра случакарски, от нищото и в псоледната секунда, че даже и отвъд нея, на 3-тата минута на продължението на първото полувреме

                Мане, ми то Челси си е типично женско име, бря - унуй грозното, на Клинтън щерка му, нали така се казваше
                Груец, този мач беше двойка! Бслоютно!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Мане, ми то Челси си е типично женско име, бря - унуй грозното, на Клинтън щерка му, нали така се казваше
                  Абе ти мани друго ама май още се казва така.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                    Ръката на Тери и ръката на Агер явно попадат в различни раздели от футболния правилник
                    И това също, но имах предвид червен картон на Иванович и веднага след това гол на същия от засада Слава Богу, че съдиите си затвориха очите, защото Иванович ми е основен играч във фентъзито .... но в реалния футбол тия неща се гледат с други очи
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Между другото вчера съдиите така хубаво подкрепиха чукотките, че ми се стори, че Фърги се е завърнал.
                      мда, за това си напълно прав и все пак мачът не беше Х - на Вила гола беще ултра случакарски, от нищото и в псоледната секунда, че даже и отвъд нея, на 3-тата минута на продължението на първото полувреме

                      Мане, ми то Челси си е типично женско име, бря - унуй грозното, на Клинтън щерка му, нали така се казваше
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Между другото вчера съдиите така хубаво подкрепиха чукотките, че ми се стори, че Фърги се е завърнал.
                        Ръката на Тери и ръката на Агер явно попадат в различни раздели от футболния правилник
                        "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                        Коментар


                        • Още едно потвърждение, че Челси са п*****си:

                          Брадли Манинг: Чувствам се жена и искам да живея като жена на име Челси

                          Коментар


                          • Между другото вчера съдиите така хубаво подкрепиха чукотките, че ми се стори, че Фърги се е завърнал.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              тази реплика си я запази за след мача на Анфийлд
                              Тогава може и да е педераст х 2. А може и да не е.Но сега ми обърка състава.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Пак ще кажа - Моуриньо е педераст.
                                тази реплика си я запази за след мача на Анфийлд
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X