IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Абе връзкар на тебе срока до неделя ли ти е? На всички до събота 13,30 а на тебе до неделя?
    Гледам че в хед-ту-хед лигата с тебе дълбаеме надолу усилено.
    ами събота, неделя - кой ти гледа, то уикендния алкохолен делириум не прощава За главътъ-у-главъ си прав - яко търся дъното, но то и миналата година имаше подобен случай, ама забравих точно кой беше - водеше ни в класическата лига и беше нещо от сорта на предпоследен в хед-а
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      не знам все още - ще го реша в неделя сутрин, но предполагам някой от Сити, макар че мога да пробвам и Стъридж
      Абе връзкар на тебе срока до неделя ли ти е? На всички до събота 13,30 а на тебе до неделя?
      Гледам че в хед-ту-хед лигата с тебе дълбаеме надолу усилено.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
        Как очаквате да се представя Ето'о в Челси? Дали ще стане първи избор на Моуриньо в атака или ще има ротация с Дембата и Лукаку? Торес май е пътник, ама още не е ясно в каква посока
        Дано да е в посока Арсенал..

        Коментар


        • Как очаквате да се представя Ето'о в Челси? Дали ще стане първи избор на Моуриньо в атака или ще има ротация с Дембата и Лукаку? Торес май е пътник, ама още не е ясно в каква посока
          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            не знам все още - ще го реша в неделя сутрин, но предполагам някой от Сити, макар че мога да пробвам и Стъридж
            Аз се колебая между Джеко и Силва, като към момента ми е Силва. Само един трансфер ли ще направиш?

            Моля те не рискувай със Стъридж. Искам да ми е по-интересен този кръг.
            The weak are meat and the strong do eat.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
              Няма какво да се стягам водя те бая точки за два кръга. Ти трябва да се стягаш. Я кажи, кой ще ти бъде капитан?
              не знам все още - ще го реша в неделя сутрин, но предполагам някой от Сити, макар че мога да пробвам и Стъридж
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                е, ти трябва да стягаш гащите, че имаме бас за този кръг, който ще спечеля Засега се движа почти перфектно, но нека не прибързваме, още сме едва в началото
                Няма какво да се стягам водя те бая точки за два кръга. Ти трябва да се стягаш. Я кажи, кой ще ти бъде капитан?
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  Нещо много затихнахте бе бидончета?

                  Груец, кой ще сложиш капитан този кръг?
                  е, ти трябва да стягаш гащите, че имаме бас за този кръг, който ще спечеля Засега се движа почти перфектно, но нека не прибързваме, още сме едва в началото
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Нещо много затихнахте бе бидончета?

                    Груец, кой ще сложиш капитан този кръг?
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Нямам съмнение в това чудо на съвременната химия. Само съжалявам, че ще свали точките на Бране, но с 3 голчета ще му простя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        начи си мерим резултатите от кръг 3 (като се приспаднат точките за трансфери, ако има такива) и който е с по-малко, черпи другия следващия път
                        Пъ. Цъ. И стига си пускал ботовете да гласуват за теб в анкетата
                        Имаме сделка. Понеже предполагам, че вече си ми разгледал отбора в по-голям детайл и си осъзнал неизбежната истина ти предлагам a way out. Даваш ми 15 лева и те void-вам залога. Офетата важи в следващия 1 час.

                        Гивънести, дано си прав.
                        The weak are meat and the strong do eat.

                        Коментар


                        • Довечера Персиньо ще докаже защо си заслужава 14-те милиончета. Май никой друг не го е напазарувал този палавник.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                            Deal. За разлика от теб аз ВИНАГИ си заставам зад думите.
                            начи си мерим резултатите от кръг 3 (като се приспаднат точките за трансфери, ако има такива) и който е с по-малко, черпи другия следващия път
                            Пъ. Цъ. И стига си пускал ботовете да гласуват за теб в анкетата
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              искаш ли да вържем бас, че следващият кръг ще имам повече точки от теб На 20-на кинта или почерпка следващия път като се видим - ей-така тръпка да има и да покажеш, че си стоиш зад думите
                              Deal. За разлика от теб аз ВИНАГИ си заставам зад думите.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение
                                Чак ми се прииска да скоча в колата и довечера да ви гледам на живо...
                                амчи виелкомен, то и аз веднага след работа ще завъртя едни 250 км, но ще съм на линия за сбирката
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X