IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Полки, спри се, човек!!! Груеца ще ти върне парите и с това сезона за теб приключва.
    Баси, съжалявам, че гласувах да останеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
      По същество за тази тема: кои играчи ви сочат звездите за капитани през този кръг
      При мен на първо четене се набиват на очи РвП и Бентеке
      вземи си Йозко ........................ след 2-3 седмици всички ще го имат така или иначе...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Много ще плачете, като ми видите отбора утре,
        Най-вероятно ще ревем от смях. хеххеееех

        Аз съм направил някои доста рискови решения ще видим, дали ще ми се изплатят.
        The weak are meat and the strong do eat.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
          Ван пръцко ще наниже една тройка на Палас с този треньор даже може и да са повече!
          Много ще плачете, като ми видите отбора утре, а още повече, след края на деня и ъпдейтването на бонусите
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Е то виното няма да е станало още
            точно за това ще съм на линия
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              утре съм на гроздобер, но за неделя съм на линия
              Е то виното няма да е станало още
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Е то утре е деня, понеже има мачове цял ден. Ще го оставим за друг път.
                The weak are meat and the strong do eat.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                  My man! Точно такава категоричност очаквах от тебе от самото начало. Айде сега да организираш утре у вас една сбирка да гледаме мачовете.
                  утре съм на гроздобер, но за неделя съм на линия
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    16.01 и нямам превод - считам темата за приключена и се извинявам още веднъж за спама.
                    My man! Точно такава категоричност очаквах от тебе от самото начало. Айде сега да организираш утре у вас една сбирка да гледаме мачовете.
                    The weak are meat and the strong do eat.

                    Коментар


                    • Ван пръцко ще наниже една тройка на Палас с този треньор даже може и да са повече!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                        По същество за тази тема: кои играчи ви сочат звездите за капитани през този кръг
                        При мен на първо четене се набиват на очи РвП и Бентеке
                        Хубаво е,че вече няма да се занимаваме с глупости.
                        Сега по темата: дилемата ми е голяма в лигата без смени - имам 4 човека,които би трябвало да донесат добри точки - Бентеке,Кембъл,Агуеро и Мичу и ми се струва,че ще има ези-тура
                        Може би малко повече симпатизирам на Бентеке!
                        Only God Can Judge me...

                        Коментар


                        • По същество за тази тема: кои играчи ви сочат звездите за капитани през този кръг
                          При мен на първо четене се набиват на очи РвП и Бентеке
                          "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                          Коментар


                          • Момчета, не пишете тъпотии, а казвайте ясно и категорично, кой е за и кой е против оставянето на полкича в лигата.
                            The weak are meat and the strong do eat.

                            Коментар


                            • 16.01 и нямам превод - считам темата за приключена и се извинявам още веднъж за спама.
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                                Моето мнение е, че следва да сме почтени хора. Груеца е прав, фентъзито е прав също за мен. Считам, че ако Полки остава следва да:

                                - си смени името на отбора;
                                - се извини на Груеца;
                                - обещае да бъде джентълмен

                                Иначе по-добре да го няма и да спрем тоя спам.
                                Ами днес в 16.00 изтича срока,който Груйчо за пореден път му даде и лично аз си мисля,че ще спрем със спам-а
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X