IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Голяма греда вчера с карамеления Динко - бати боклукът е тоя, ама нейсе.
    Иначе да напомня на момчетата от лигата без смени, че тези, които още не са набили дивата, имат срок събота до обяд. Успех
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Сдадох трона,някой яко ме кълне че и продължава май. Да се надяваме че ще е за кратко и ще има дубъл- Ливърпул и аз . Всичко е заради гадните евреи и Хари специално, дано МЮ и погбичката ги изкъпят яко уикенда. По възможност на нула
      Liverpool Forever

      Коментар


      • Пълна греда и този кръг - вече дори не се оплаквам, толкова съм зле Когото и да купя, все фейлва, а капитан не мога да уцеля вече не знам кой пореден кръг - водих на един младеж в една друга лига с около 100 точки преди 10-на кръга, сега той ме води с 50 - трагедия! Чудя се дали да не го играя сечено вече - просто ще купувам играчите на водачите в другата лига и те ще фейлват
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          При мен си е евало майката, както обикновено Това за Погба го очаквах, ама пусто взех това дърво Джеси, за да запазя избушеняците от Тотнъм или Митре ле - все грешни ходове, заеби. Иначе Погба вече не е важен, свършва му късмета и аз няма да го купя скоро. Обаче купих най-накрая Салах, защото не бях проверил, че са преместили купата на Африка за лятото и го бях отписал, а то какво стана. Така че чакайте го вече да фейлва, няма как - купете си играчи на Сити - продал съм ги изцяло, така че им е време да избухват

          даже се чудя дали да не набивам дивата карта вече? И без това съм тотален леш...
          Изчакай поне купата на Англия да мине че е възможно да има нови контузии и т.н. Един кръг така или иначе няма да промени много нещата
          Liverpool Forever

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
            Абе пак не ми се отваря фентъзито,има ли някакви промени,кой ще е водач през новата година? Тоз Погба като гледах вчера май става задължителен,доволен съм,браво на момчето,макар че до последно бях 50/50 за капитан с него и Салах и пак ги обърках.



            P.S.Весело посрещане на новата година,много здраве и късмет на всички! Утре зачесваме наново,новата година е с нов късмет,дано моят да е най голям!
            При мен си е евало майката, както обикновено Това за Погба го очаквах, ама пусто взех това дърво Джеси, за да запазя избушеняците от Тотнъм или Митре ле - все грешни ходове, заеби. Иначе Погба вече не е важен, свършва му късмета и аз няма да го купя скоро. Обаче купих най-накрая Салах, защото не бях проверил, че са преместили купата на Африка за лятото и го бях отписал, а то какво стана. Така че чакайте го вече да фейлва, няма как - купете си играчи на Сити - продал съм ги изцяло, така че им е време да избухват

            даже се чудя дали да не набивам дивата карта вече? И без това съм тотален леш...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Абе пак не ми се отваря фентъзито,има ли някакви промени,кой ще е водач през новата година? Тоз Погба като гледах вчера май става задължителен,доволен съм,браво на момчето,макар че до последно бях 50/50 за капитан с него и Салах и пак ги обърках.



              P.S.Весело посрещане на новата година,много здраве и късмет на всички! Утре зачесваме наново,новата година е с нов късмет,дано моят да е най голям!
              Liverpool Forever

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                Обамеянгът няма да ме дъни всяка седмица, на един гол от защитник се крепи лидерството Смятам до 01.01.19 да поема водачеството
                Говорете си, не ми пречите, аз гледам отдалееееееееече първите места
                П.С. Обама е изненада за мен, а Емери е тиква, нищо чудно да го сложи на пейката за някой мач. Иначе имам ебати късмета - който купя, все се контузва - ТАА по-миналия кръг, Балеринката миналия, вече се чудя дали изобщо да правя трансфери, че да трупам минуси. Голяма съм греда или пък вече съм станал Неможач?
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                  Да питам само какво става и кой е първи ,че нещо не ми отваря фентъзито?
                  Обамеянгът няма да ме дъни всяка седмица, на един гол от защитник се крепи лидерството Смятам до 01.01.19 да поема водачеството

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                    Да питам само какво става и кой е първи ,че нещо не ми отваря фентъзито?
                    Хехе, браво бе, гугутка - и ти като Клопчето, веднъж да излезеш начело Аз съм греда и си мълча като тако'а
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Да питам само какво става и кой е първи ,че нещо не ми отваря фентъзито?
                      Liverpool Forever

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
                        Добре сме - 4 страница . Идва най натоварения период и решенията стават много важни. Не са оплаквам от моите избранници с изключения на педала Почетино дето ме прееба с капитана последния кръг а вице ми беше Мо. От 100 години съм все на 3 място и квото и да превя все не мога да издрапам по напред
                        Аз каквото и да правя, все някой педал ще ме преебе - първо Кърли Сю заби хеттрик от засади и шпалири на защитата, а докато го имаш, си драгнеше топките, после оня свиндел Поркетиньо осра пейзажа с Хърли Бърли, а за финал Захарчето е в позната си форма на цървул, Уилсън, когото продадох за Захарчето се разби да вкарва, Аранутя се контузи, оня педал Клоп си ги върти отзад (както казва Пената) и аз съм пълен леш. Мамку му и прасе, заеби, направо ми иде да хвърля бялата кърпа - чак пък толкова невървеж напоследък, не е истина.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Добре сме - 4 страница . Идва най натоварения период и решенията стават много важни. Не са оплаквам от моите избранници с изключения на педала Почетино дето ме прееба с капитана последния кръг а вице ми беше Мо. От 100 години съм все на 3 място и квото и да превя все не мога да издрапам по напред
                          Liverpool Forever

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение

                            Мачът на Ливърпул този кръг, за мен е доста коварен. От една страна, Фулъм са с най-пропускливата защита в Европа и се очаква повечето офанзивни играчи на Пуул да се разшият. От друга, след провалът срещу Звезда, е нормално да има ротации и трябва да се внимава кой ще играе и кой не. Аз очаквам Шакири да бъде титуляр например, а ако бях на мястото на Клоп, първият изваден след онзи мач щеше да е Салах, който беше безумно слаб. За добро или за лошо, не съм на мястото му и Салах вероятно ще бъде титуляр и капитан в 90% фентъзи отбори. Успех на всички
                            Салах е 100% титуляр и със сигурност кап, за който го има, за който го няма - Мане Клоп е страхлив и ротации няма да има, единствено може да разкара ТАА (дано, че много народ нямат пари за Робъртсън и са купили него) и да пусне Гомез вместо него, а в центъра да върне Ловрен. Шакири може да играе единствено ако Клоп реши да пусне някакъв експеримент с лек нападател (видно е, че Стъридж е под всякаква критика, а Фирмата нещо се мотка) или пък нещо безумно като 4-2-3-1. Гледаме мача
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Мачовете с Румена Петолъчка не с а критерий - като фен на конспирациите си мисля, че тази година сте опекли работата за Шипчето, просто цената ви е ШЛ, а и от снощния мач някои хора направиха много пари в едни азиатски къщи, както би казал един Сашо Този кръг може да съм и без смени, ще видим, капът е ясен и всички ще го сложат.
                              Мачът на Ливърпул този кръг, за мен е доста коварен. От една страна, Фулъм са с най-пропускливата защита в Европа и се очаква повечето офанзивни играчи на Пуул да се разшият. От друга, след провалът срещу Звезда, е нормално да има ротации и трябва да се внимава кой ще играе и кой не. Аз очаквам Шакири да бъде титуляр например, а ако бях на мястото на Клоп, първият изваден след онзи мач щеше да е Салах, който беше безумно слаб. За добро или за лошо, не съм на мястото му и Салах вероятно ще бъде титуляр и капитан в 90% фентъзи отбори. Успех на всички
                              "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                                След снощният мач вече незнам дали Мънистия е толкова добра опция
                                Мачовете с Румена Петолъчка не с а критерий - като фен на конспирациите си мисля, че тази година сте опекли работата за Шипчето, просто цената ви е ШЛ, а и от снощния мач някои хора направиха много пари в едни азиатски къщи, както би казал един Сашо Този кръг може да съм и без смени, ще видим, капът е ясен и всички ще го сложат.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X