IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фентъзи футболна лига на Инвестор.бг - Updated

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма пълно щастие,петък и събота всичко ок,неделя се оцапаха нещата.Евреите или по скоро Ливърпул дадоха надежди на опонентите ми,но трона не го давам лесно.Харито си е есеншъл,Пеп си педераст,а след 1 кръг ще има награда.Мисля да я лопна,нищо че едва удържам атаките
    Liverpool Forever

    Коментар


    • Аз вече се насочвам почти изцяло към лигата без смени, където събуждането на бай ви Манол(о) ме изстрелва в неочаквана орбита, дано да продължи момчето. В него, Ериксен и Джисъса ми е надеждата (нямам Кейн, а Гилфи и Хазарда нещо буксуват жестоко). Изглежда там положението ще е аз като захлебвам, другите да мизерстват и обратно . Добре, че не може да се правят смени, иначе да съм овапцал отбора.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

        Според мен тази година Кейн е есеншъл и цената му го доказва.Нисък риск за ротации и почивка,способен да вкара на всеки отбор и то повече от 1 гол.Несменяем в отбора ми докато е жив,виж капитан едва ли всеки кръг.Пожелавам ти да се изкачиш и да ме направиш по предпазлив в изказванията ми в бъдешеТази седмица ми свети един син правоъгълник ACTIVE,че ми хареса зелените стрелки да ме заливат отвсякъде
        Успех за първите 50 кинта, аз амбиции за тях вече нямам
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Aз засега съм много далеч, но скоро ще се върна в битката за... топ 20 Иначе сглобих супер тим за този кръг, но едно е предварителни нагласи и очаквания, а друго е реалността. Кап Кейн докато се скърши, че ми писна вече от него, ама няма как - държа го
          Според мен тази година Кейн е есеншъл и цената му го доказва.Нисък риск за ротации и почивка,способен да вкара на всеки отбор и то повече от 1 гол.Несменяем в отбора ми докато е жив,виж капитан едва ли всеки кръг.Пожелавам ти да се изкачиш и да ме направиш по предпазлив в изказванията ми в бъдешеТази седмица ми свети един син правоъгълник ACTIVE,че ми хареса зелените стрелки да ме заливат отвсякъде
          Liverpool Forever

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение
            Айде пичове вече е време за фентъзи,пресконференции има днес,мислете внимателно трансферите,очаквам атаки към трона ми,но ми е доста удобно там и не смятам да го отстъпвам въобще
            Aз засега съм много далеч, но скоро ще се върна в битката за... топ 20 Иначе сглобих супер тим за този кръг, но едно е предварителни нагласи и очаквания, а друго е реалността. Кап Кейн докато се скърши, че ми писна вече от него, ама няма как - държа го
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Айде пичове вече е време за фентъзи,пресконференции има днес,мислете внимателно трансферите,очаквам атаки към трона ми,но ми е доста удобно там и не смятам да го отстъпвам въобще
              Liverpool Forever

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sauron Разгледай мнение

                Моу е пе*ал,само Пеп го бие по този показател. Хюра се отплаща подобаващо, който не е запазил вяра в него страда.Той + още 2-3 ме изстрелват на върха на лигата :-) Дано изтрая още 2 кръга на върха и ще захлебя :-) А картата ми само чака някоя контузия и я изстрелвам.Както се пее в една общо взето доста тъпа песен - направо ги убивааам :-)
                Аз моята я забих, че просто слаба ракия беше състава, то не че сега стана първак, ама пак се ядва на фона на останалите.
                Ами успех, все някой трябва да е победител, а аз шаносве за победител в първата четвърт нямам, пък както казах, предпочитам да превеждам суми на старите играчи, не че някой изобщо ме пита
                П.С. А проклятието на първия така е застигнало Гено, че се бори със зъби и нокти да влезе в първите... 30
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Моуриньо излъга всички за контузиите - малко селски номер. Уж Джоунс нямаше никакъв шанс да играе, пък се появи титуляр. Валенсия и той уж с контузия - пак същата работа...

                  Иначе аз извадих късмет с упоритостта си с Кейн и вече съм във втората 1/3 от хората в лигата, с амбиция да се придвижа до топ 10, ама кога и дали - ще видим Тези две седмици ще са интересни, защото ще има контузени, така че умната с трансферите в началото, да няма сълзи в края
                  Моу е пе*ал,само Пеп го бие по този показател. Хюра се отплаща подобаващо, който не е запазил вяра в него страда.Той + още 2-3 ме изстрелват на върха на лигата :-) Дано изтрая още 2 кръга на върха и ще захлебя :-) А картата ми само чака някоя контузия и я изстрелвам.Както се пее в една общо взето доста тъпа песен - направо ги убивааам :-)
                  Liverpool Forever

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                    Май и Лукаку е под въпрос за кръга. Минавал фитнес тест. Пфу, таман си издумках фрий хита.
                    Моуриньо излъга всички за контузиите - малко селски номер. Уж Джоунс нямаше никакъв шанс да играе, пък се появи титуляр. Валенсия и той уж с контузия - пак същата работа...

                    Иначе аз извадих късмет с упоритостта си с Кейн и вече съм във втората 1/3 от хората в лигата, с амбиция да се придвижа до топ 10, ама кога и дали - ще видим Тези две седмици ще са интересни, защото ще има контузени, така че умната с трансферите в началото, да няма сълзи в края
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Май и Лукаку е под въпрос за кръга. Минавал фитнес тест. Пфу, таман си издумках фрий хита.

                      Коментар


                      • Кунката контузен - добре че го нямам Егати нелепата контузия - да го забие някакъв бакшиш в стълб
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hakkinen Разгледай мнение
                          Снощи МЮ ми спасиха кръга. 58% от точките ми дойдоха от тримата им играчи
                          Казано от фен на ливера
                          Аз съм си тотал щета, защото твърдо съм решил да съсипя кариерата на Кейн, съчетано с почиваката на Дейвис и издънката на Ливера, а имам общо 5 играча от Ливера и Тотнъм, та нещата си идват на мястото и сигурно поемам към последната позиция. Иначе Мики маус си е оцция, както и защита на Юнайтед, но аз уцелих коция кон Линдельоф и се прецаках сам. Сити също имат чудесни играчи, но с Пепи всичко е възможно и никога не си сигурен за титулярите...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Снощи МЮ ми спасиха кръга. 58% от точките ми дойдоха от тримата им играчи
                            "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BobbyD Разгледай мнение
                              Аз ВИНАГИ тръгвам с голям гап ....
                              Аз няма да коментирам гап-овете
                              Набив дивата карта и се пре*бах тотално с Мане и Оказаки. Добре, че поне (засега) Мората дава някоя точка и го очаквам да избухне ама...
                              Накрая шаното пак ще ме покрие...
                              Only God Can Judge me...

                              Коментар


                              • Аз ВИНАГИ тръгвам с голям гап (нормалната лига). Слаб ми е ангела и някой като ме издразни сменям без да мисля, ако ще и 12 точки да ми коства (като тоя кръг). Това е супер грешна тактика, което се оказва от отбора ми без смени, който се движи къде-къде (ей-къде) по-добре. Но докато не нацеля отбор, който да е балансиран и да ми харесва минават поне 2 месеца. Пусто и аз съм като Кейн - август съм най-зле.
                                Всички от топ 5 са рискови за ШЛ, обаче няма как - трябва да се купува основно оттам. Лошотп е като почнат Хазардо и Алексис да каканижат, ей тогава ще стане интересно.

                                Коментар

                                Working...
                                X