IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на инвеститорите на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
    Първо Цветанов ни профилира, сега и тук.
    Ще оценяваме работата на Цветанов. Дали ни e профилираl правилно

    Коментар


    • Първо Цветанов ни профилира, сега и тук.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Не трябваше ли да има въпрос и за размера на портфейла
        Ами той е доста разтегливо понятие и ми се стори, че доста хора нямаше да отговорят тук. За това реших да не го слагам. За следващия път ще помисля повече за някакъв добър въпрос в тази посока.



        Профил на инвеститорите на БФБ


        Резултати до момента

        Коментар


        • Не трябваше ли да има въпрос и за размера на портфейла

          Коментар


          • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
            Най-интересният въпрос е за това коя компания ще се представи най-силно до края на годината. Дали имаме 100% съвпадение на отворения отговор с най-тежкия компонент в портфейлите на отделните респонденти? И дали е верен изводът, че списъкът с компаниите съвпада със списъка на считаните за консервативни позиции? Защото ако отговорът е да, то логично е да се мисли, че спекулативният потенциал задължително е извън посочените отговори...
            При мене не съвпада със.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • 80% от инвестиращите на БФБ за собствена сметка както и 80% от тези дето работят в посредници по профил са пълни боклуци и измекяри - като хора и като професионалисти не струват и не стават за нищо освен за дребни далаверки и измами - някои и не толкова дребни. Не е препоръка
              Last edited by Benz Mafia 4; 13.06.2013, 12:15.
              Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                Не е достатъчно да си вярваш пич... трябват познания и малко късмет да хванеш вълната...
                При теб точно това се е случило при положение,че си на БФБ от 2001 - та тогава всичко с изключение на 5 месеца през 2005 вървеше яко нагоре и каквото и да купиш се печелеше от него...
                Именно в края на този период мои клиенти си повярваха,че могат да бъдат самостоятелни борсови играчи и продадоха всичко което имаха за да инвестират... в началото им вървеше добре,купуваха скъпи коли и други неща на изплащане... но дойде Януари 2009... ела ги виж сега...
                Някъде да съм написал че е достатъчно само да си повярваш и всичко ще е мед и масло!?
                Чети внимателно.
                Казах че това е първото условие. Колкото и да си умен, можещ и късметлия, не повярваш ли, не си ли оптимист никога нищо няма да постигнеш или ще е минимално спрямо потенциалното възможно.
                Това е, всеки сам да преценя възможностите си и способността си да поема риск и загуби.
                Last edited by Батя; 13.06.2013, 12:11.

                Коментар


                • Най-интересният въпрос е за това коя компания ще се представи най-силно до края на годината. Дали имаме 100% съвпадение на отворения отговор с най-тежкия компонент в портфейлите на отделните респонденти? И дали е верен изводът, че списъкът с компаниите съвпада със списъка на считаните за консервативни позиции? Защото ако отговорът е да, то логично е да се мисли, че спекулативният потенциал задължително е извън посочените отговори...

                  Коментар


                  • Поздрави за хубавата анкета! И аз участвах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                      На никой ли не му направи впечатление, че над 95% от търгуващите са мъже. Предполагам, че от това могат да се направят сериозни изводи в поведенчески аспект. Поздрави за анкетата.
                      Mи нормално е. Лова и риска отколе са мъжка територия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от equal Разгледай мнение
                        Отговорите на 8 и 9 въпрос не трябва ли да са огледални?

                        Как тъй 34-ма "инвестират всичко в покупка на нови акции", а 42-ма "Не взимат от печалбата"
                        Като обработвам резултатите ще направя логически оглед на отговорите. В момента това няма как да стане в този панел.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                          На никой ли не му направи впечатление, че над 95% от търгуващите са мъже. Предполагам, че от това могат да се направят сериозни изводи в поведенчески аспект. Поздрави за анкетата.


                          Като знаем със сигурност , че само 5 % от търгуващите наистина печелят, остава да поздравим по-нежната и по умната част от инвеститорите.....

                          Коментар


                          • Хубава анкетка, кефи ме. Като погледнах отговорите, убедих, че аз - макар и Император, съм най-обикновено същество (както каза желеподобният тубанец-телепат на Инок Уокър).

                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • На никой ли не му направи впечатление, че над 95% от търгуващите са мъже. Предполагам, че от това могат да се направят сериозни изводи в поведенчески аспект. Поздрави за анкетата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му!

                                Не, сериозно, може да се получи, ако нацелиш точния момент да се метнеш на вълната.
                                При мен нали така се случи. Започнах на БФБ през 2001-ва и за 6 г. (зависи кой какво разбира под кратко) увеличих инвестицията си с 325 пъти (32 500%)
                                При това ежемесечно съм дърпал от тези пари за издръжка.

                                Та, за да се случи нещо, първо трябва да повярваш че е възможно
                                Не е достатъчно да си вярваш пич... трябват познания и малко късмет да хванеш вълната...
                                При теб точно това се е случило при положение,че си на БФБ от 2001 - та тогава всичко с изключение на 5 месеца през 2005 вървеше яко нагоре и каквото и да купиш се печелеше от него...
                                Именно в края на този период мои клиенти си повярваха,че могат да бъдат самостоятелни борсови играчи и продадоха всичко което имаха за да инвестират... в началото им вървеше добре,купуваха скъпи коли и други неща на изплащане... но дойде Януари 2009... ела ги виж сега...
                                Only God Can Judge me...

                                Коментар

                                Working...
                                X