IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на инвеститорите на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Гледам напоследък, че назрява проблем с цензурата в Инвестор и за това реших да "заема гражданска позиция" и аз . Смятам темата за подходяща и за това да кажа и на двете страни по нещо:

    Давидов: Няма начин да се справиш чисто физически с триенето на всички постове, а и не мисля, че е в твой/ ваш интерес! На този сайт главното оръжие му е форумът, а стъпките, които правиш определено са в негова вреда. За мен над 90 % от мненията в сайта не са адекватни /вкл. моите/, но остават защото не съдържат думичката алкохол?

    Към "противниците" на Давидов: Какво ви пречи просто да се преместим в темата "Алкохолизъм на БФБ" /която между другото не мога да намеря/? ОК, сърдите се, че Давидов показва мускули, а защо вие не отстъпите като по-мъдри и просто да си комуникираме в друга тема?

    Не превръщайте този сайт в много професионален, защото в него глупостите са болшинство, а професионалистите твърде малко. Разглеждайте го като нещо много повече - социална група .
    Тук сме нека трие наздраве

    Коментар


    • Гледам напоследък, че назрява проблем с цензурата в Инвестор и за това реших да "заема гражданска позиция" и аз . Смятам темата за подходяща и за това да кажа и на двете страни по нещо:

      Давидов: Няма начин да се справиш чисто физически с триенето на всички постове, а и не мисля, че е в твой/ ваш интерес! На този сайт главното оръжие му е форумът, а стъпките, които правиш определено са в негова вреда. За мен над 90 % от мненията в сайта не са адекватни /вкл. моите/, но остават защото не съдържат думичката алкохол?

      Към "противниците" на Давидов: Какво ви пречи просто да се преместим в темата "Алкохолизъм на БФБ" /която между другото не мога да намеря/? ОК, сърдите се, че Давидов показва мускули, а защо вие не отстъпите като по-мъдри и просто да си комуникираме в друга тема?

      Не превръщайте този сайт в много професионален, защото в него глупостите са болшинство, а професионалистите твърде малко. Разглеждайте го като нещо много повече - социална група .
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
        Йеее и други медии са отразили резултатите от проучването.

        Кой търгува на БФБ
        http://www.darikfinance.bg/novini/95537

        В предаването Инвестбук също са отразили снощи резултатите от проучването. Все още обаче няма качен запис иначе ще го пусна и него
        И в Инвестбук https://www.youtube.com/watch?featur...nTBlMQ4#t=149s

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Че нали - анонимно - когато има анонимство, от лъжа файда няма.
          Йеее и други медии са отразили резултатите от проучването.

          Кой търгува на БФБ
          http://www.darikfinance.bg/novini/95537

          В предаването Инвестбук също са отразили снощи резултатите от проучването. Все още обаче няма качен запис иначе ще го пусна и него
          Last edited by Hris0 Hrist0v; 25.06.2013, 11:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            А дали някои не послъгват малко
            Че нали - анонимно - когато има анонимство, от лъжа файда няма.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
              Пуснах го и в Инфосток, от България он Еър го обявъха също в новините си, 1-2 ИП-та шернаха във фейса. Не е само от тук Но така или иначе съм споменал, че не претендира за представителност. Много е трудно да се достигне до целевата група. Ще мисля по-нататък как може да се подобри. Пратих го и на БФБ, може и те да ударят едно рамо другия път
              Похвала за усилията Интересни ми бяха резултатите като го "погледна" през моите отговори
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Много сериозно проучване и доклад.
                Но не трябваше ли да го кръстиш "Профил на инвеститорите от Инвестор.БГ", защото тук сме малка част от инвестиращите и едва ли сме представителна част Ще се обидят профитата
                Пуснах го и в Инфосток, от България он Еър го обявъха също в новините си, 1-2 ИП-та шернаха във фейса. Не е само от тук Но така или иначе съм споменал, че не претендира за представителност. Много е трудно да се достигне до целевата група. Ще мисля по-нататък как може да се подобри. Пратих го и на БФБ, може и те да ударят едно рамо другия път

                Коментар


                • Аферим за анкетата - резултати интересни - но не неочаквани.
                  Хайде - повече дами да започнат само да връткат сухо на БФБ - край мен напримерно има около две, които лично аз зарибих с това.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                    Здравейте,

                    представям ви анализа на резултатите от проучването. Надявам се да ви е интересен.

                    http://economistbg.blogspot.com/2013/06/blog-post.html

                    (Може да има малко правописни грешки, така че не ме съдете прекалено строго )

                    Успешен ден на всички!
                    Много сериозно проучване и доклад.
                    Но не трябваше ли да го кръстиш "Профил на инвеститорите от Инвестор.БГ", защото тук сме малка част от инвестиращите и едва ли сме представителна част Ще се обидят профитата
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Здравейте,

                      представям ви анализа на резултатите от проучването. Надявам се да ви е интересен.

                      http://economistbg.blogspot.com/2013/06/blog-post.html

                      (Може да има малко правописни грешки, така че не ме съдете прекалено строго )

                      Успешен ден на всички!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                        това е лесно - Колко активи управлявате:
                        1.под 10 000
                        2.под 100 000
                        3.под 1 000 000
                        4.над 1 000 000
                        или нещо от сорта
                        Ще го включа другия път Ако има и други въпроси, които смятате, че ще са интересни и са извън анкетата ги споделяйте. Няма да може всичко да се включи на едно място, тъй като стават много дълги анкетите, но може да се компилира някаква серия от анкети с тази насоченост, които переодично да се пускат и да се събират и сравнителни данни



                        Профил на инвеститорите на БФБ


                        Резултати до момента

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                          Ами той е доста разтегливо понятие и ми се стори, че доста хора нямаше да отговорят тук. За това реших да не го слагам. За следващия път ще помисля повече за някакъв добър въпрос в тази посока.

                          това е лесно - Колко активи управлявате:
                          1.под 10 000
                          2.под 100 000
                          3.под 1 000 000
                          4.над 1 000 000
                          или нещо от сорта
                          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            А дали някои не послъгват малко
                            Това няма как да предотвратим. Мисля обаче, че всички се кефят и са по-сериозни стандартен тип респонденти. Та мисля, че делът на послъгващите ще е малък.

                            Коментар


                            • А дали някои не послъгват малко

                              Коментар


                              • Супер се получава. Ще я повтаряме на една година и ще следим как се изменя профила



                                Профил на инвеститорите на БФБ


                                Резултати до момента

                                Коментар

                                Working...
                                X