IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил на инвеститорите на БФБ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Отговорите на 8 и 9 въпрос не трябва ли да са огледални?

    Как тъй 34-ма "инвестират всичко в покупка на нови акции", а 42-ма "Не взимат от печалбата"
    |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
    |___________||__|___|)
    (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
      29% вярват,че за кратко време ще забогатеят от БФБ...
      Искрено се надявам да се шегуват...
      Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му!

      Не, сериозно, може да се получи, ако нацелиш точния момент да се метнеш на вълната.
      При мен нали така се случи. Започнах на БФБ през 2001-ва и за 6 г. (зависи кой какво разбира под кратко) увеличих инвестицията си с 325 пъти (32 500%)
      При това ежемесечно съм дърпал от тези пари за издръжка.

      Та, за да се случи нещо, първо трябва да повярваш че е възможно

      Коментар


      • Егасимо... Само аз ли съм учащ още бре ?! Много пенсионери тука

        Коментар


        • а също интересно ми е, на каква ст-ст е в момента портфейла на тези момчета, защото ако преди акции на Инс-а са стрували 50хил, сега същите могат да се вземат за 5 000?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
            Каро
            Доктора
            Просперити
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Добре де за Батя знам(ама той не движи само със собствени ср-ва и е нещо като ВФ), ама кои са другите трима които се издържат от борсата?
              Я бързо си признайте - може и на лични!
              Накрая ще ги гледаме общо като %-ти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Добре де за Батя знам(ама той не движи само със собствени ср-ва и е нещо като ВФ), ама кои са другите трима които се издържат от борсата?
                Я бързо си признайте - може и на лични!
                Каро
                Доктора
                Просперити
                Only God Can Judge me...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                  Колкото повече гледни точки има, толкова ще е по - интересно накрая


                  Профил на инвеститорите на БФБ


                  Резултати до момента
                  Добре де за Батя знам(ама той не движи само със собствени ср-ва и е нещо като ВФ), ама кои са другите трима които се издържат от борсата?
                  Я бързо си признайте - може и на лични!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Съгласен съм,че е по-добре от депзитите,но за бързо забогатяване... при тея обороти...
                    Все пак това е лично мое мнение.
                    Колкото повече гледни точки има, толкова ще е по - интересно накрая


                    Профил на инвеститорите на БФБ


                    Резултати до момента

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Hris0 Hrist0v Разгледай мнение
                      Ами реално не е изненадващ отговорът, тъй като всички сме тук с цел да спечелим и сме се насочили към БФБ с нагласата, че това е по-бърз и доходоносен начин от традиционните депозити.
                      Съгласен съм,че е по-добре от депзитите,но за бързо забогатяване... при тея обороти...
                      Все пак това е лично мое мнение.
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                        29% вярват,че за кратко време ще забогатеят от БФБ...
                        Искрено се надявам да се шегуват...
                        Ами реално не е изненадващ отговорът, тъй като всички сме тук с цел да спечелим и сме се насочили към БФБ с нагласата, че това е по-бърз и доходоносен начин от традиционните депозити.

                        Нека всеки да отговаря искрено на въпросите, за да бъде колкото се може по-точна анкетата. Няма правилни и грешни отговори. Искам да уточня, че отговорите са АНОНИМНИ. Така, че всеки спокойно да си попълва каквото смята правилно за себе си.


                        Профил на инвеститорите на БФБ


                        Резултати до момента

                        Коментар


                        • 29% вярват,че за кратко време ще забогатеят от БФБ...
                          Искрено се надявам да се шегуват...
                          Only God Can Judge me...

                          Коментар


                          • Здравейте, добавих опцията във въпроса за местоживеене "Извън България". Надявам се, че не е ощетило много колеги. Ще го имам предвид в крайния анализ този въпрос да е със звездичка . Въпросът за най-голяма годишна загуба също е хубав, ще го имаме предвид в следващата анкета. Все пак като за първи път мисля, че добре се получи . Крайният анализ на резултатите ще го публикувам за свободен достъп тук.

                            Анкетата ще бъде активна до сутринта на 22 юни (събота) и ще използвам почивните дни тогава за анализа, за да може в понеделника на 24-ти юни да ги пуснем.

                            Профил на инвеститорите на БФБ


                            Резултати до момента
                            Last edited by Hris0 Hrist0v; 13.06.2013, 09:21.

                            Коментар


                            • хубава анкета!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Е па язе цялото си студентство с таксиджийство изкарах
                                И още от тогава съм си по борсите
                                Кво против имате таксиджиите?
                                Еле пък с тази техника. Седиш си на пиацата, търгуваш си, вземаш кярия, пак си търгуваш.... Ебаси кефа
                                Хаха... То няма лошо и аз обичам да карам и мислех да ставам тираджия ама станаха някои други неща и се отказах

                                Коментар

                                Working...
                                X