IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте дестинация за почивка на море

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Аз ще почивам в България. Миналата година на море бях в Черноморец и Бургас, тази мисля да съм пак някъде там, но на по-тихо или в Царево.
    Като каза "тихо" и се сещам, че след Созопол има вилна местност Буджака. Инфрастуктурата е леш, все още се застроява, но строителството е ново и има доста сносни местнца, а и на всичкото отгоре е тихо, и е между Каваци и созополския плаж (Препоръчвам Каваци)

    Коментар


    • Аз ще почивам в България. Миналата година на море бях в Черноморец и Бургас, тази мисля да съм пак някъде там, но на по-тихо или в Царево.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Къде казвате ще почиваме?
        Ами то ясно бе,това е два завоя преди онова езерцето с многото лодки и моторници.Живи и здрави,юни месец 4дни сме там
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • Къде казвате ще почиваме?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
            Ако не отидете на море, ще ви паднат пишките ... А имате такива страхотни места около Витоша, ама на. Биете по 500 - 1000 км. до някой плаж, за да ви хване дрисъка на втория ден, на третия да сте изгорели яко от слънцето, децата и женките ви да ви надуят главите в някоя тясна хотелска стая, да си броите стотинките и да ядете по гадни или скъпи кръчми понеже не знаете кои стават. Понякога чак ви се чудя на ентусиазма
            Аз лично съм на 100% съгласен с тебе... Не понасям морето и бих се качвал само на планина, само че жената като обожава да кеси да се пържи на море на плаж... Избрал съм си хотел който е на 20 метра от плажа...Кръчмата му става... Няма други хотели, съответно навлеци и... бирата е студена.. По-добре ми е някоя екскурзийка я до Виена, я до Санкт Петербург, ама... ще е май в по-късен етап...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Черкезов Разгледай мнение
              Там не почиват ли само гастербайтерите от източна Германия?
              Единствената прилика с тях е,че и те говорят руски език...
              Only God Can Judge me...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
                Ако не отидете на море, ще ви паднат пишките ... А имате такива страхотни места около Витоша, ама на. Биете по 500 - 1000 км. до някой плаж, за да ви хване дрисъка на втория ден, на третия да сте изгорели яко от слънцето, децата и женките ви да ви надуят главите в някоя тясна хотелска стая, да си броите стотинките и да ядете по гадни или скъпи кръчми понеже не знаете кои стават. Понякога чак ви се чудя на ентусиазма
                Друто си е да усетят тръпката да ядат цаца с пържени картофи. Както и заигравка с някоя отегчена рускинка. Вместо да си ходят на язовир Искър , мирна им глава.
                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                Коментар


                • Ако не отидете на море, ще ви паднат пишките ... А имате такива страхотни места около Витоша, ама на. Биете по 500 - 1000 км. до някой плаж, за да ви хване дрисъка на втория ден, на третия да сте изгорели яко от слънцето, децата и женките ви да ви надуят главите в някоя тясна хотелска стая, да си броите стотинките и да ядете по гадни или скъпи кръчми понеже не знаете кои стават. Понякога чак ви се чудя на ентусиазма
                  http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mussi Разгледай мнение
                    Анталия - Риксос...
                    Няма такова съотношение: цена/качество/обслужване
                    Там не почиват ли само гастербайтерите от източна Германия?
                    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      Повод да открия тази тема е мнението на "потребител" в съседна тема



                      я, кажете кой къде е ходил "на море", с какви впечатления е останал, колко е платил за нощувката/почивката, какви екстри е ползвал и дали отново ще отиде там...
                      Анталия - Риксос...
                      Няма такова съотношение: цена/качество/обслужване
                      Only God Can Judge me...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        а за волна пеперуда (ама с багаж, под формата на жена) нещо да препоръчаш? Семейните курорти са последното нещо, което би и харесало, за дечурлига - златните и съниту, но за хора като мен (средна възраст, но не и хубост) - нищичко няма. май пак ще ходя из Аврупата, ако не се появи нищо тук (Гърция, освен най-южните острови, и Турция не са ми опция) и без това съм букнал вече една Флоренция и Тоскана
                        Енгалад - ако намерите някои българчета с къща в Лондон да ви я заемат, докато си дойдат лятото да се наиграят. Би ви било супер да поживеете там за 3-4 седмици...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
                          Полкич, бих ти препоръчал Морско конче, ако си семеен и ходите с една сюрия деца... Миналата година ходихме и тази пак... Така че мене ме устройва...
                          а за волна пеперуда (ама с багаж, под формата на жена) нещо да препоръчаш? Семейните курорти са последното нещо, което би и харесало, за дечурлига - златните и съниту, но за хора като мен (средна възраст, но не и хубост) - нищичко няма. май пак ще ходя из Аврупата, ако не се появи нищо тук (Гърция, освен най-южните острови, и Турция не са ми опция) и без това съм букнал вече една Флоренция и Тоскана
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            Повод да открия тази тема е мнението на "потребител" в съседна тема



                            я, кажете кой къде е ходил "на море", с какви впечатления е останал, колко е платил за нощувката/почивката, какви екстри е ползвал и дали отново ще отиде там...
                            Полкич, бих ти препоръчал Морско конче, ако си семеен и ходите с една сюрия деца... Миналата година ходихме и тази пак... Така че мене ме устройва...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              Повод да открия тази тема е мнението на "потребител" в съседна тема



                              я, кажете кой къде е ходил "на море", с какви впечатления е останал, колко е платил за нощувката/почивката, какви екстри е ползвал и дали отново ще отиде там...
                              Кво море бре? В тази криза на балкона

                              И не е ли малко рано да мислим за море. Тъкмо оживяхме след тежката зима. Трябва да порабитим малко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение
                                Докторе, защо ми се струва, че в последно време май си занемарил винчуна и си го ударил на живот, така ли е?
                                Да, сигурно ме познаваш от тренировките и знаеш че не ходя вече.
                                Когато човек стигне върха в едно изкуство , няма нищо лошо като му се е насладил, да го изостави за известно време.
                                Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

                                Коментар

                                Working...
                                X