IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts



  • мина вече...има решение...

    http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=7237

    отивам на масаж, маникюр и педикюр и дето ще ги мисля де ще ги разпределям тия 63 кинта направо ще си доставя малко радост Никакво Осло... тук сме до край, нали трябва да се наредят нещата някак си...

    http://www.youtube.com/watch?v=4rgzB...d&noredirect=1
    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
      ...именно - и Осло е някаква посока...

      Жалко, че на някои от нас корените им са дълбоки, ли - дълги, ли - да кажат спецовете, свързани с науката за природата...
      Ами да...господата "управляващи" до там ни докара - да мечтаем за на вън... тъжно но факт
      А те от кръчмите излизат ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        За страдащите по Осло

        ...именно - и Осло е някаква посока...

        Жалко, че на някои от нас корените им са дълбоки, ли - дълги, ли - да кажат спецовете, свързани с науката за природата...
        "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
          ...за покорителите на полюси /и посоки/...
          За страдащите по Осло

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Сипи и от тези




            ...за покорителите на полюси /и посоки/...
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
              ..... Атри - какво да ти сипя? Заведението черпи
              Сипи и от тези



              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                sorry, че ви се меся в разговора, ама бойлерът, поне при мен, е постоянно включен и лятото не плащам сметки по-високи от 50-60 кинта, при включени всички останали уреди за едно домакинство, плюс климатици. Бойлерът е АЕГ и беше около 550, т.е. това, което искам да кажа е, да си купиш скъп бойлер, който ще се избие с цената на тока за година
                Успех

                Моля, един разговор във виртуален форум - никога не отхвърля коректни мнения, съобразени с изискванията на създателите на сайта.

                А - да се разделя една тема от самите ползватели - на "наши" и "ваши" - си е едно друго безмислено изкривяване и криворазбрано усещане за "надмощие"... ... /част от българските изгъзици - не само на безкрайният преход/...

                И аз мисля като теб, че едно обобщено мнение, в което са претеглени много повече "за" и "против" - ще е в крайна сметка по-близо до истината, а това е смисълът на всеки съвет, който би бил изгоден за дамата, която се допитва до толкова хора.

                Ние тук нахвърляме свои впечатления и знания, проверени в практиката, но в крайна сметка тя сама ще реши как и доколко да й се случат нещата.

                Все пак нещата не винаги са такива, каквито ни се иска да бъдат /за съжаление/...
                "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                Коментар


                • ..... Атри - какво да ти сипя? Заведението черпи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska
                    Знаете ли какво...

                    Причерняло ми е вече...какъв е тоо живот Омръзна ми да се боря с вятърни мелници и накрая пак да няма резултат или да е толкова краткотраен, че все едно не е било

                    Няколко месеца се "връзвам на фльонга" да си заделя малко кинти да си взема бойлер като хората или да оправя някакви текущи неща. Може ли на човека да му взимат толкова много от заплатката за удръжки?! Отварям смс-а от баМката и що да видя 63 кинтЪ ба....иии

                    Вчера си лафих с един познат, преди година-две завърши и караше някаква магистратура, която не е приключил / мързеливко /. Човека емигрира в Осло, сега работи каквото му падне, има си къщичка и със заплата от два-три месеца може да си купи малка селска къщурка някъде в България, без никакъв проблем.

                    Кога най-накрая и тук ще се оправят нещата?! Писна ми да се "връзвам на фльонга" за да оцелея. За какво да му се не знае се мъчим да учим и да работим толкова Не искам обиждам никого и знам че един човек не е виновен, че процесите са дълги и сложни...ама защо трябва да бъде толкова тежко и сложно, вероятно за много други не е така трудно, както за някои. Но на тези "някой" ни излиза душичката

                    Вече съм на предела си, ама толкова съм изпушила, че или ще се разболея от нерви и притеснения или не знам

                    Айде спирам да пиша, вече. Отивам да се нарева едно хубаво някъде и да мисля какво ще правя.

                    Чао
                    Затруднява ли те да отидеш и ти в Осло? - Едва ли......стегни се бре моме - винаги има изход

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                      Аре и аз лекинко да се присламча, но ако не чуе Колчо, може ли и едно "Гараш"- че, щото ще паркирам...
                      Наздраве момичета и момчета!
                      Ех, Вълчо - хасмет извади - днес баба ти Мераклийка Цветаркова ще дава от всичко сладинко по две

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
                        Аз ще ти сипя - сядай , след такава сутрин, не двойно, а литър няма да ми стигне....
                        Аре и аз лекинко да се присламча, но ако не чуе Колчо, може ли и едно "Гараш"- че, щото ще паркирам...
                        Наздраве момичета и момчета!
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Таз кръчма пак ли е без барман!?
                          Кой ще сипе едно двойно Бакарди?
                          Аз ще ти сипя - сядай , след такава сутрин, не двойно, а литър няма да ми стигне....

                          Коментар


                          • Таз кръчма пак ли е без барман!?
                            Кой ще сипи едно двойно Бакарди?
                            Last edited by tnm; 25.10.2012, 14:54.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • sorry, че ви се меся в разговора, ама бойлерът, поне при мен, е постоянно включен и лятото не плащам сметки по-високи от 50-60 кинта, при включени всички останали уреди за едно домакинство, плюс климатици. Бойлерът е АЕГ и беше около 550, т.е. това, което искам да кажа е, да си купиш скъп бойлер, който ще се избие с цената на тока за година
                              Успех
                              Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                              Сега се сещам, че има още нещо съществено: доколкото разбирам, ти търсиш евтинкото, обаче не винаги това е предпочитаното качество. То - ако ги гледаш отвън - всички са си хубавички.

                              Имай предвид, че емайлираните /разбирам, че си се насочила към такъв/ - не винаги са изпипани супер... При нанасянето на емайла - винаги има непрокрити малки участъци, от които тръгва корозията на основният метал на казанчето...

                              В тоя аспект на разсъждения - малко по-скъпичкото - си е и по-дълготрайно. Затова предлагам да избереш бойлер с хром-никелово казанче. Неръждаеми са.

                              От друга страна, ако живееш в София - водата е мека, така няма голяма опасност от отлагане на котлен камък по нагревателите, все пак - ако има възможност за загряване на водата при по-ниска степен - това е добрият вариант, а бързото загряване по възможност да се ползва инцидентно...

                              Ама аз се Улях!!! АдИ - наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Търся празна маса

                                Питие си нося .... :



                                И кръчмарска музика,също.........

                                http://www.youtube.com/watch?v=_TZcN...feature=relmfu
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X