IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ханиш Разгледай мнение
    Мислех този пост да го напиша в темата за успеха,обаче там може да ме изтрият,че и по-лоши неща да ми се случат.
    Затова реших да го напиша в темата на алкохолиците.Тук и без това никой не обръща внимание на пиянските брътвежи.

    Та става въпрос за успеха.В темата за успеха всичко се свежда до многото пари.Само че някой замислил ли се е,че парите всъщност са за страхливците.Страхливците си мислят,че колкото повече пари имат,толкова по-сигурни ще са за себе си.Само дето,освен за себе си,вече започват да се страхуват и за парите си.
    Кажете ми има ли нещо по-глупаво да искаш нещо,което ти носи само страх.
    Аз пък пожелавам на съфорумците новата година да им донесе повече Доброта.Добротата никой не иска да я открадне затова никой не се страхува за нея.
    Добротата може само да се загуби.
    Но това става тогава,когато хората станат страхливи и започнат да искат пари.

    Весело посрещане на Коледа и Нова година!
    Наздраве!
    https://www.youtube.com/watch?v=SKJvjLELrLA
    Това послание в Кръчмата баш на Игнажден ми дава надежда, че все още има надежда и не сме пропаднали съвсем. Дали? Наздраве!
    П.п. И нека Кака Тянка бъде така добра, та най-сетне да почерпи. Стига се стиска, ми да вземе да се изпусне - благородно да почерпи.

    Коментар


    • Мислех този пост да го напиша в темата за успеха,обаче там може да ме изтрият,че и по-лоши неща да ми се случат.
      Затова реших да го напиша в темата на алкохолиците.Тук и без това никой не обръща внимание на пиянските брътвежи.

      Та става въпрос за успеха.В темата за успеха всичко се свежда до многото пари.Само че някой замислил ли се е,че парите всъщност са за страхливците.Страхливците си мислят,че колкото повече пари имат,толкова по-сигурни ще са за себе си.Само дето,освен за себе си,вече започват да се страхуват и за парите си.
      Кажете ми има ли нещо по-глупаво да искаш нещо,което ти носи само страх.
      Аз пък пожелавам на съфорумците новата година да им донесе повече Доброта.Добротата никой не иска да я открадне затова никой не се страхува за нея.
      Добротата може само да се загуби.
      Но това става тогава,когато хората станат страхливи и започнат да искат пари.

      Весело посрещане на Коледа и Нова година!
      Наздраве!
      https://www.youtube.com/watch?v=SKJvjLELrLA

      Коментар


      • Честит академичен празник! Наздраве на студентките! Дори да са твърде бивши. Особено оная по-долу. Пък студентите ги съветвам да не се отпускат много, че да могат да се възползват. От студентките с чувство за мяра, което ги е изоставило в решителния момент. Абе, таз вечер му е деня. 8 декември да ви върже на фльонга.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Хлъц, от колко медсестрички ще се състои екипът? Здраве да е!
          За теб - брадат кардиолог/невролог и двама, трима яки медбратя. Композицията ще се завърши от леко подпийнал санитар с доволно фриволно поведение.
          Честит празник и наздраве, Мръни!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Удовлетворител, още сега ще звънна в Пирогов, че да ти запазя място в реанимацията. Дано да случиш на екип.
            Наздраве!
            Хлъц, от колко медсестрички ще се състои екипът? Здраве да е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Таа кака как пък пак не сложи на изправената бъчва бъчонка ром и тавичка с омари да почерпи по пиратски за своя патрон, демек хранител от справедливия гняв на Посейдон и на истинските русалки. Нищо, на патерица също може. А пък и утре е ден. На студентките. Студентките, дето чакат удовлетворяване.
              Удовлетворител, още сега ще звънна в Пирогов, че да ти запазя място в реанимацията. Дано да случиш на екип.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Ех, пак аз!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Кръчмата съвсем се обърна на бърлога на Мрънкало. Ще се обесим из теа паяжини.
                  Наздраве и честит празник на празнуващите!
                  Таа кака как пък пак не сложи на изправената бъчва бъчонка ром и тавичка с омари да почерпи по пиратски за своя патрон, демек хранител от справедливия гняв на Посейдон и на истинските русалки. Нищо, на патерица също може. А пък и утре е ден. На студентките. Студентките, дето чакат удовлетворяване.
                  Last edited by Trakatrak; 07.12.2023, 12:54.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Кръчмата съвсем се обърна на бърлога на Мрънкало. Ще се обесим из теа паяжини.
                    Наздраве и честит празник на празнуващите!
                    Честит празник и на кака.

                    Напоследък бях забравил вкусът на хубавото вино след тегаво лято и есен , но май вече ми просветна.

                    Коментар


                    • Кръчмата съвсем се обърна на бърлога на Мрънкало. Ще се обесим из теа паяжини.
                      Наздраве и честит празник на празнуващите!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Днес било ден на поздрава. Така чв *Здравейте, другари алкохолици, лентяи, тунеядци и спекуланти!" Да ви върви цел ден на поздравления с гърмежи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкалото дерайлира около Своге. Не му е лесно в Извънгеография. Почти толкова, колкото и на някои други индивиди в Дивото. Както и да е!
                          Наздраве!
                          И не съм дерайлирал, ами съм десантирал у средата на Балканя. Верно, тая година реколтата поизбега, но стари запаси ме подпират и държат весел и доволен. Наздраве, Дрънкало!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
                            Пия си обедната ракия и си мисля, че един Тракатракащ парен локомотив не се е мяркал в темата. Да не е пукнал гумата....?
                            Даже една 'арна кака вече пише в тема, дето образи с неясна ориентация коментират мацки с неясни изисквания....
                            Здрави да сте !
                            Няма кой виртуално да налее, па да го пошляпнеш по облата му назадничавост и да го пощипнеш по срамежливата му руменост. Затуй ми се налага реално да си попийвам. Ше ме пропиете. Целиот викенд се борех с грозданка и сливовица от сой. Ама, имаше кой да лива и да ме развежда из домашната изба, де вреше бъдещото винце. Наздраве за здраве!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
                              Пия си обедната ракия и си мисля, че един Тракатракащ парен локомотив не се е мяркал в темата. Да не е пукнал гумата....?
                              Даже една 'арна кака вече пише в тема, дето образи с неясна ориентация коментират мацки с неясни изисквания....
                              Здрави да сте !
                              Мрънкалото дерайлира около Своге. Не му е лесно в Извънгеография. Почти толкова, колкото и на някои други индивиди в Дивото. Както и да е!
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Пия си обедната ракия и си мисля, че един Тракатракащ парен локомотив не се е мяркал в темата. Да не е пукнал гумата....?
                                Даже една 'арна кака вече пише в тема, дето образи с неясна ориентация коментират мацки с неясни изисквания....
                                Здрави да сте !

                                Коментар

                                Working...
                                X