IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Драга Кака, разбирам и ти влизам в положението, дето те тресе бракониерска треска, ама си пази фишеците за кога свърши зимния сън. Тогаз има да фърчиш между Соколския манастир и Узана като пищиш, защо мечките са с облагодетелстван режим да ловуват двукраки, наместо да е обратното. Пък щом ти се черпи и на Антоновден, твърде мерси, нема те възпирам, ами дори ще те снимам за доказателство. И после донос-бонус в Габроуска община, че неин член/ка/ имал/а/ неблагоразумието да почерпи. Бонусът ще ми е, щото двама-трима общинари ще се гътнат на место от възмущение, а останалите ще се фърлят у ряката Янтра, дано ги отнесе на некое по благоприлично место, например Абърдийн, Скотланд, ЮК. Наздраве, Дрънскоти!
    Преблагодарна съм откъм оказаното доверие, кога става дума за оредяване на наличния състав на местния парламент. Доста много са, можем да правим износ към Шотландия или Нова Каледония. Ще трябва да обмисля логистиката.
    Наздраве, Мрънкало!

    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Мръни, сладък!!! Специално ще се довлека на Св. Тянкинден в Кръчмата, че да не пропусната питиетата и мезета, с които ще заредиш масите в моя чест.
      Ловният сезон е на привършване, добитъците се изпокриха в храсталаците, а още имам някои друг патрон в излишък. Ще направим весело на клиентелата на Кръчмата - аз ще гърмя, ти ще се криеш под масите ... Те, така. Готино ще си изкараме.
      Ако останат патрони, ще повторим атракциона и на Антоновден.
      Наздраве, Мрънкало!
      Драга Кака, разбирам и ти влизам в положението, дето те тресе бракониерска треска, ама си пази фишеците за кога свърши зимния сън. Тогаз има да фърчиш между Соколския манастир и Узана като пищиш, защо мечките са с облагодетелстван режим да ловуват двукраки, наместо да е обратното. Пък щом ти се черпи и на Антоновден, твърде мерси, нема те възпирам, ами дори ще те снимам за доказателство. И после донос-бонус в Габроуска община, че неин член/ка/ имал/а/ неблагоразумието да почерпи. Бонусът ще ми е, щото двама-трима общинари ще се гътнат на место от възмущение, а останалите ще се фърлят у ряката Янтра, дано ги отнесе на некое по благоприлично место, например Абърдийн, Скотланд, ЮК. Наздраве, Дрънскоти!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Каке, що ром изпи на аванта и не ти завря мозъчето, че барем два-три пъти годишно се налага и ти да почерпиш: на Тянкинден (12 януари), не Ден за смех и майтапи с габроучани (1 април) и на Ден на българско опълчение и негови победи на Орлово гнездо, на в. Свети Никола, на в. Шипка и пр. (коя дата си избереш от битката). Айде, готви се първом за татянкина именячка. Наздраве, Дрънкало!
        Мръни, сладък!!! Специално ще се довлека на Св. Тянкинден в Кръчмата, че да не пропусната питиетата и мезета, с които ще заредиш масите в моя чест.
        Ловният сезон е на привършване, добитъците се изпокриха в храсталаците, а още имам някои друг патрон в излишък. Ще направим весело на клиентелата на Кръчмата - аз ще гърмя, ти ще се криеш под масите ... Те, така. Готино ще си изкараме.
        Ако останат патрони, ще повторим атракциона и на Антоновден.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Дайте да сипем по едно готино уиски да изпратим нашия заминал брат Ендер, Пресели се той в другия свят твърде скоропостижно.. Те така, да сипем по едно от неговите готини питиета, да му е лек пътя и душата спокойна. Всички ще се събЕреме некой ден у чистилището, просто не трябваше така да избързва.
          Не може да бъде! Това сериозно ли е станало?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мръни, що мастило изразходи да пишеш във форума и така и не ти увря главата, че Кака не черпи. Против естеството си няма как да тръгна.
            Наздраве, Мрънкало!
            Каке, що ром изпи на аванта и не ти завря мозъчето, че барем два-три пъти годишно се налага и ти да почерпиш: на Тянкинден (12 януари), не Ден за смех и майтапи с габроучани (1 април) и на Ден на българско опълчение и негови победи на Орлово гнездо, на в. Свети Никола, на в. Шипка и пр. (коя дата си избереш от битката). Айде, готви се първом за татянкина именячка. Наздраве, Дрънкало!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Честита на Каката Гадината Нова и чакаме да почерпи! Како, не се крий зад завесата, ами се увий с нея, ако си гола-голеничка, та започвай да въртиш и кръчма, и изба, и клиентела. Здраве да е!
              Мръни, що мастило изразходи да пишеш във форума и така и не ти увря главата, че Кака не черпи. Против естеството си няма как да тръгна.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Засега е очевидно, че е сменил само ника си в Инвестира.
                Честита Нова Година и Наздраве!
                Честита на Каката Гадината Нова и чакаме да почерпи! Како, не се крий зад завесата, ами се увий с нея, ако си гола-голеничка, та започвай да въртиш и кръчма, и изба, и клиентела. Здраве да е!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                  Бях чувал за него, че сменил работата, колата, апартамента и смятал да менка жената, но като чел съответната тема във форума и коментарите в нея се отказал...
                  От мен ЧНГ с пожелание за ЗДРАВЕ !!!
                  ЯрЪк си пасвал с карЪк....Убавите хора кът г-н Тарантул, светлата Кака, добрата ЛЕЛЯ и винаги добронамереното Прецаканко и т.н. яли, пили и се веселили (а г-н Тарантул си помечтавал за още нещо... ) по празниците, аз борих тромбофлебит стигнал до дълбоката вена и се хилих кът идиот как мога да съм толкова тъп, та не отида на лекар 6 дни....Сега казват, че съм прескочил трапа, но мога да цопна в една локва....
                  Наздраве !!!
                  Веднъж се бях издул от зъб баш предколедно. Викам си, я да изчакам да минат празниците. Така подпухнах, че баш на Бъдни вечер търсих дежурен зъболекар. Добре че беше през 90-те години, та все още имаше дежурни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

                    Бях чувал за него, че сменил работата, колата, апартамента и смятал да менка жената, но като чел съответната тема във форума и коментарите в нея се отказал...
                    От мен ЧНГ с пожелание за ЗДРАВЕ !!!
                    ЯрЪк си пасвал с карЪк....Убавите хора кът г-н Тарантул, светлата Кака, добрата ЛЕЛЯ и винаги добронамереното Прецаканко и т.н. яли, пили и се веселили (а г-н Тарантул си помечтавал за още нещо... ) по празниците, аз борих тромбофлебит стигнал до дълбоката вена и се хилих кът идиот как мога да съм толкова тъп, та не отида на лекар 6 дни....Сега казват, че съм прескочил трапа, но мога да цопна в една локва....
                    Наздраве !!!
                    Засега е очевидно, че е сменил само ника си в Инвестира.
                    Честита Нова Година и Наздраве!

                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Чичо потъна в неизвестност. Вероятно е станал постоянен гражданин, демек селянин, на Дивото.
                      Бях чувал за него, че сменил работата, колата, апартамента и смятал да менка жената, но като чел съответната тема във форума и коментарите в нея се отказал...
                      От мен ЧНГ с пожелание за ЗДРАВЕ !!!
                      ЯрЪк си пасвал с карЪк....Убавите хора кът г-н Тарантул, светлата Кака, добрата ЛЕЛЯ и винаги добронамереното Прецаканко и т.н. яли, пили и се веселили (а г-н Тарантул си помечтавал за още нещо... ) по празниците, аз борих тромбофлебит стигнал до дълбоката вена и се хилих кът идиот как мога да съм толкова тъп, та не отида на лекар 6 дни....Сега казват, че съм прескочил трапа, но мога да цопна в една локва....
                      Наздраве !!!
                      Last edited by ярък; 05.01.2024, 09:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        О да, накефил се е тарантулчо това не го мисли Макар да не беше спекулант.
                        И аз отливам от няколко дни...
                        Абе какво става с чичо. Вяства ли се тъдява?
                        Чичо потъна в неизвестност. Вероятно е станал постоянен гражданин, демек селянин, на Дивото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Покой на душата му! Всичко тук е преходно, но дано се е напечелил, та да се е накефил на спекулата. Отливам за "Бог да прости!"
                          О да, накефил се е тарантулчо това не го мисли Макар да не беше спекулант.
                          И аз отливам от няколко дни...
                          Абе какво става с чичо. Вяства ли се тъдява?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Дайте да сипем по едно готино уиски да изпратим нашия заминал брат Ендер, Пресели се той в другия свят твърде скоропостижно.. Те така, да сипем по едно от неговите готини питиета, да му е лек пътя и душата спокойна. Всички ще се събЕреме некой ден у чистилището, просто не трябваше така да избързва.
                            Покой на душата му! Всичко тук е преходно, но дано се е напечелил, та да се е накефил на спекулата. Отливам за "Бог да прости!"
                            Last edited by mibova; 04.01.2024, 15:09.

                            Коментар


                            • Дайте да сипем по едно готино уиски да изпратим нашия заминал брат Ендер, Пресели се той в другия свят твърде скоропостижно.. Те така, да сипем по едно от неговите готини питиета, да му е лек пътя и душата спокойна. Всички ще се събЕреме некой ден у чистилището, просто не трябваше така да избързва.
                              Last edited by mibova; 04.01.2024, 15:08.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ханиш Разгледай мнение

                                Паяк теб те забравих.
                                Честита Коледа и весело посрещане на новата година!
                                И освен баница вземи хапни и малко месо,че като ти гледам снимката си само кокали и зъби.
                                Тумбака гледай. Издул се е от само един ден постене. Добре че навреме се върнах на месце и сиренца.

                                Фурор да ви е на всички около 31 декември вечерта! За да сте блажено замаяни на 1 януари рано сутринта.

                                Коментар

                                Working...
                                X