IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Глейте са, кръчмата си е добре, а нещо щом е добре - не се бара!
    Верно, че дамите се опитаха да разводнят нещата, взе нещо кафе да се пие, лимоната, ама това си е от учтивост на джентлемените.
    Моля дамите да не закачат убавата работа, ами да се разберат, като се появи оня серсемин Колчо, да му напраат мечка, или пък каквото им дойде на ум, заедно, или една по една!
    Така, от мен по едно мерло за целата компания! Наздраве!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Ше присвоите трънки.Ние тая Кръчма от 2002 халба по халба сме строиле.Колчо има натурален акт. Даже два.За по-сигурно.
      Нека си има то не пречи ако се ослушва още влизаме във владение

      п.п. това пък ако не е стимул, не знам вече кое ще е
      There is no right way. Only your own way!

      Коментар


      • Ше присвоите трънки.Ние тая Кръчма от 2002 халба по халба сме строиле.Колчо има натурален акт. Даже два.За по-сигурно.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Малиий, колко сме подмолни
          Просто бизнес
          There is no right way. Only your own way!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
            А, именно от когИ му правя "дебели намеци", че ще изпием кръчмата той не ще и да чуе Ама тихичко, още малкинко време ни трябва и ще окупираме кръчмичката, ще я присвоим по давност, тъй предлагам Аз И послеее кой разбрал, разбрал, кой не...

            Beck - Loser - http://www.youtube.com/watch?v=YgSPa...endscreen&NR=1
            Малиий, колко сме подмолни
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Ми то за краставица не ти трябва да си хирург, а агроном, Зарко. Пак ги бъркаш нещата
              АдИ, сЯ - не ми натрапвай мъжкият род, усещам, че се кодошиш с тия агроноМИ, но щом правиш аналогия с професията, то агрономКИТЕ са били винаги приоритет на хетеро-ориентираните, щом не разбираш от намеци за безкръвни операции......
              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                ...не знаех, че за теб не е валидно твърдението, че "жената е най-добрият хирург: без скалпел /по безкръвен път/ можеЛА да извади семето на краставицата"...

                Явно - не на всяка се отдава такава "хирургическа" намеса......, очевидно в "кухнята" всяка жена разполага с различни възможности...

                С извинения за двусмислието, но за мен краставицата си и е краставица...
                Ми то за краставица не ти трябва да си хирург, а агроном, Зарко. Пак ги бъркаш нещата
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Напоследък Колето го раздава съвсем ларж. Появява се от време на време, размахва си правата като Конституцията на САШ /туй било кръчма, ни било сладкарница, сервитьорките той щял да ги тества, не му допадат предложенията за бармани/... Ми къде са му задълженията на тоз индевид
                  А, именно от когИ му правя "дебели намеци", че ще изпием кръчмата той не ще и да чуе Ама тихичко, още малкинко време ни трябва и ще окупираме кръчмичката, ще я присвоим по давност, тъй предлагам Аз И послеее кой разбрал, разбрал, кой не...

                  Beck - Loser - http://www.youtube.com/watch?v=YgSPa...endscreen&NR=1
                  There is no right way. Only your own way!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Не задълбавайте в повърхностните разсъждения а пийте по едно .... ако Колчо сипе, че нещо липсва напоследък.
                    Напоследък Колето го раздава съвсем ларж. Появява се от време на време, размахва си правата като Конституцията на САШ /туй било кръчма, ни било сладкарница, сервитьорките той щял да ги тества, не му допадат предложенията за бармани/... Ми къде са му задълженията на тоз индевид
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Нещо не ме влече касаплъка

                      П.П. Барман, какво е менюто за дняс?


                      ...не знаех, че за теб не е валидно твърдението, че "жената е най-добрият хирург: без скалпел /по безкръвен път/ можеЛА да извади семето на краставицата"...

                      Явно - не на всяка се отдава такава "хирургическа" намеса......, очевидно в "кухнята" всяка жена разполага с различни възможности...

                      С извинения за двусмислието, но за мен краставицата си и е краставица...
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • шкембее чорбЪ пепероните от вчера свършиха много бяха хубави, утре пак

                        Макар, че всъщност ми се яде рибена чорба... Добър апетит, отивам да си намеря нещо подобно

                        Last edited by artemida_sofyanska; 01.11.2012, 12:22.
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                          Това, разбира се - са едни от най-задълбочените ми и осмислени разсъждения, при които ти си наметнала магистърската тога /ако е лято - може и в съответното "подходящо" ефирно облекло отдолу/, наложила си черният квадрат-шапО, без да се притесняваш за прическата - получаваш дипломата си за хирург, след което почва тържествената, еуфорична част на хвърляне във въздуха на шапките и всичко черно...
                          Нещо не ме влече касаплъка

                          П.П. Барман, какво е менюто за дняс?
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Не задълбавайте в повърхностните разсъждения а пийте по едно .... ако Колчо сипе, че нещо липсва напоследък.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Ся, това от повърхностните или задълбочените ти разсъждения е!?
                              Това, разбира се - са едни от най-задълбочените ми и осмислени разсъждения, при които ти си наметнала магистърската тога /ако е лято - може и в съответното "подходящо" ефирно облекло отдолу/, наложила си черният квадрат-шапО, без да се притесняваш за прическата - получаваш дипломата си за хирург, след което почва тържествената, еуфорична част на хвърляне във въздуха на шапките и всичко черно...
                              "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
                                С тия внимателно-нежни действия - просто няма начин да спаднат..., при това си много подходяща за хирург (не само за разбиване на Ейца......)

                                Салатата си е шопска, разбира се...
                                Ся, това от повърхностните или задълбочените ти разсъждения е!?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X