IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Айде добрутро и от мен, хубав празник на всички, виртуално и истински!!!

    Понеже на дедо му набутаха неква диета, та се налага да се промени балъка от шаран на пъстърва, и непиенето на алкохол ще се изрази в 0,2... не, 0,4... може би 0,75 литърченце от Траминерчето на Хан Крум!
    Наздраве!
    А, поздрав и за бургазлии, щото им е ден на градо!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
      За теб тогава никулденска рибица ... (жууотно по избор )
      ...
      и бирица (афкорс)
      Едно айриш кофи за отскок и после на обед като дода ше поръчам.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        И да питам нещо - на Никлуден мое ли се яде и нещо друго тука, щото не съм фен на рибите.
        За теб тогава никулденска рибица ... (жууотно по избор )
        ...
        и бирица (афкорс)
        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

        Коментар


        • И да питам нещо - на Никлуден мое ли се яде и нещо друго тука, щото не съм фен на рибите.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
            Така ...
            1. Благодара (макар, че по лишна харта, както некои подозират, а друге напрао си знаят - немам имен ден. Леко ми е съвестно да се бутам и аз у редиците на именниците... Ама леко де.. Днес празнувам, па другата линия .. - се благодара)
            2. Днес определям никулдена за ден на безмерна лакомия (еденье и пийнье всичким на коремът !!! ), превъзходно настроение с адекватна за датата и сезона метеорологична обстановка !!!
            3. тнм, НЕ съм изпил Миякето, а съм го изцръцкал, където и когато трябва...
            4. НАЗДРАВИЧКА на ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !!!
            5. Да !
            Ми .....Виртуална кръчма - виртуален имен ден.
            Са знаеш,че моя корем е доста голем така че не ме заплашвай с ядене и пиене на корем.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
              Така ...
              1. Благодара (макар, че по лишна харта, както некои подозират, а друге напрао си знаят - немам имен ден. Леко ми е съвестно да се бутам и аз у редиците на именниците... Ама леко де.. Днес празнувам, па другата линия .. - се благодара)
              2. Днес определям никулдена за ден на безмерна лакомия (еденье и пийнье всичким на коремът !!! ), превъзходно настроение с адекватна за датата и сезона метеорологична обстановка !!!
              3. тнм, НЕ съм изпил Миякето, а съм го изцръцкал, където и когато трябва...
              4. НАЗДРАВИЧКА на ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !!!
              5. Да !
              Съгласни!

              Нека бъде празник!

              There is no right way. Only your own way!

              Коментар


              • Така ...
                1. Благодара (макар, че по лишна харта, както некои подозират, а друге напрао си знаят - немам имен ден. Леко ми е съвестно да се бутам и аз у редиците на именниците... Ама леко де.. Днес празнувам, па другата линия .. - се благодара)
                2. Днес определям никулдена за ден на безмерна лакомия (еденье и пийнье всичким на коремът !!! ), превъзходно настроение с адекватна за датата и сезона метеорологична обстановка !!!
                3. тнм, НЕ съм изпил Миякето, а съм го изцръцкал, където и когато трябва...
                4. НАЗДРАВИЧКА на ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ - ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ !!!
                5. Да !
                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                Коментар


                • Честит имен ден на шефчето

                  Жив и здрав, много щастлив с мноооого бира под ръка и всичко, което му се иска



                  There is no right way. Only your own way!

                  Коментар


                  • Добро утро!
                    Attached Files
                    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                    Коментар


                    • Честит имен ден, Колето!
                      Зачетох в "30 +", че си изпил парфюма си. Дотам ли стигнаха нещата!?

                      П.П. Да си жив и здрав!
                      Last edited by tnm; 06.12.2012, 08:19.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ingivo1 Разгледай мнение
                        Две бири и тройка кебапчета моля
                        Виртуални де . Некой да не се юрне да ми ги носи
                        Надай се!!!!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Две бири и тройка кебапчета моля
                          Виртуални де . Некой да не се юрне да ми ги носи
                          Анализи EUR/USD

                          Коментар


                          • Колчо,тая от темата с бисерите ли ти е новата сервитьорка

                            Коментар


                            • Айде другари да цъкнеме ВЕФ-а с един от най-яките кавъри форевър
                              http://www.youtube.com/watch?v=APIY8x5gy7w
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                                Некво коняче за мен. Ако може с фурми. Не знам фурми ли ми се ядат или коняк ми се пие
                                Ми зЕми Удари едно коняче докато се чудиш.А после ако не си разбрал, опитай пак
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X