IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Досадник, мечтата ми е да се завлека точно на този остров. Климатът му ми допада. Там е най-голямата популация на бялата мечка в света и се среща стелеровия морски орел. Островът е бил последното убежище на вълнистите мамутите. От география мое и хал на хабер да си нямам, ама съм любознателен биолог.
    Наздраве, Мрънкало!
    Дай Боже! Дай Боже по за дълго и без нет-връзка. С Чиче ще ти махаме от континента. Наздраве, Дрънмамутче, Вълнесто!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Чувала ли си за Врангел? Хубав човек! Време ти е да се преместиш на о. Врангел. Наздраве, Дрънбеламецо!
      Досадник, мечтата ми е да се завлека точно на този остров. Климатът му ми допада. Там е най-голямата популация на бялата мечка в света и се среща стелеровия морски орел. Островът е бил последното убежище на вълнистите мамутите. От география мое и хал на хабер да си нямам, ама съм любознателен биолог.
      Наздраве, Мрънкало!
      Last edited by tnm; 15.03.2022, 21:24.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Аз бях и все още съм тотално скарана с географията. Още бъркам океаните, моретата и планините из континентите. Добре, че за второто висше изучавах китките, дръвеата и животните из целия свят, та сверих малко часовника.
        Наздраве!
        Чувала ли си за Врангел? Хубав човек! Време ти е да се преместиш на о. Врангел. Наздраве, Дрънбеламецо!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Не мое всички да са скромни и задръстени като теб.
          Наздраве, Мрънкало!
          Така де, на мен Фропата ми стига, ти ходи завладявай Азията. Наздраве, Дрънвеличава!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Историята ми е другото представление. 2 часа ме изпитваше за причините за 2-рата световна война. Писа ми 5 щот съм се запънал на един отговор - 2 часа търсеше нещо което да не знам. Оттогава не съм виждал книга на историческа тематика, сам си пишех оценките и в час не влизах. Сега ми е хоби древна история по точно човешкото развитие в древността и да разбера как и защо сме стигнали до такава безмозъчна овца
            Аз бях и все още съм тотално скарана с географията. Още бъркам океаните, моретата и планините из континентите. Добре, че за второто висше изучавах китките, дръвеата и животните из целия свят, та сверих малко часовника.
            Наздраве!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Не ти личи.
              Завиждаш
              Наздраве, Мрън!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение








                Мчи, ти на македонка по наглост и нахалство намязваш. Така че ще те пуснем да отвоюваш нашата, осветената част на Месечината. Македонците да зинзирикат на тъмната страна, па може и обратни да станат, щото тя е Обратната страна. Наздраве, Дрънсветлик!
                Не мое всички да са скромни и задръстени като теб.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  Историята ми е другото представление. 2 часа ме изпитваше за причините за 2-рата световна война. Писа ми 5 щот съм се запънал на един отговор - 2 часа търсеше нещо което да не знам. Оттогава не съм виждал книга на историческа тематика, сам си пишех оценките и в час не влизах. Сега ми е хоби древна история по точно човешкото развитие в древността и да разбера как и защо сме стигнали до такава безмозъчна овца
                  Там е най-големия батак.Където са археолозите, всичко е примитивно, откъслечно и фрагментирано. И са боязливи да правят обобщения относно по-високия уровен на някои познания и способности на предците ни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Още от основното училище най харесвах историята. Само шестици. Една камара книги си накупих, да се дообразовам. В последният клас на средното, реших, че трябва да подсказвам на приятелката си. Даскалът такава 1-ца ми отвъртя в бележника и за назидание - 5-ца в дипломата. А бе, историк ли е - неми го фали.
                    Наздраве!
                    Не ти личи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Ква Месечина, бре!? Конфликт с братята македонци искаш да ми насаждаш!?
                      Наздраве, Мрън!







                      Мчи, ти на македонка по наглост и нахалство намязваш. Така че ще те пуснем да отвоюваш нашата, осветената част на Месечината. Македонците да зинзирикат на тъмната страна, па може и обратни да станат, щото тя е Обратната страна. Наздраве, Дрънсветлик!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Още от основното училище най харесвах историята. Само шестици. Една камара книги си накупих, да се дообразовам. В последният клас на средното, реших, че трябва да подсказвам на приятелката си. Даскалът такава 1-ца ми отвъртя в бележника и за назидание - 5-ца в дипломата. А бе, историк ли е - неми го фали.
                        Наздраве!
                        Историята ми е другото представление. 2 часа ме изпитваше за причините за 2-рата световна война. Писа ми 5 щот съм се запънал на един отговор - 2 часа търсеше нещо което да не знам. Оттогава не съм виждал книга на историческа тематика, сам си пишех оценките и в час не влизах. Сега ми е хоби древна история по точно човешкото развитие в древността и да разбера как и защо сме стигнали до такава безмозъчна овца
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                          Аз се явявах на повишителен на целиот материал. Винаги съм бил хаймана в училище (пълна скука) и завърших цялото средно с ЕДИН ЕДИНСТВЕН тефтер и половината сал драсканици. И хвана 2-мата най-добри уж да ми доказва нещо и ги размазах. Аз имах 6 па на тях им писа 5-ци за годината въпреки че сал 6-ци имаха досега ... Сигурно още ме мразят, еле едната че не завърши с пълно 6 САМО заради мен
                          Още от основното училище най харесвах историята. Само шестици. Една камара книги си накупих, да се дообразовам. В последният клас на средното, реших, че трябва да подсказвам на приятелката си. Даскалът такава 1-ца ми отвъртя в бележника и за назидание - 5-ца в дипломата. А бе, историк ли е - неми го фали.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Личи си, че си тренирала бъркочи и са ти идвали отръки. Ма, да беше завършила свишо Бабугерика, наместо да се мъчиш като мечкарка и козарка. Такива като теб ги ценят и ги цанят я на Месечината да ги пратят, я направо на Мрас. За да ви позамразят задълго там и да не тромозите малките дечица в сънищата им блажени. Помисли дали сама да не се кандидатираш я при Мъск, я при Бронсън май беше. Само кат те видат, ще решат, че летенето на далеч е твойто призвание и бъдещо признание. Наздраве, Мрънмрасианке!
                            Ква Месечина, бре!? Конфликт с братята македонци искаш да ми насаждаш!?
                            Наздраве, Мрън!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не съм се явявала на никакви матури. Химията не е харесвах, ама просто отвътре ми идваше. И в средното и във висшето - само максимални оценки.
                              Признавам си, че по литература едвам издрапах, щот природно не ми се отдава писането на теми и есета. Дар слово ми липсва.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Аз се явявах на повишителен на целиот материал. Винаги съм бил хаймана в училище (пълна скука) и завърших цялото средно с ЕДИН ЕДИНСТВЕН тефтер и половината сал драсканици. И хвана 2-мата най-добри уж да ми доказва нещо и ги размазах. Аз имах 6 па на тях им писа 5-ци за годината въпреки че сал 6-ци имаха досега ... Сигурно още ме мразят, еле едната че не завърши с пълно 6 САМО заради мен
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Не съм се явявала на никакви матури. Химията не е харесвах, ама просто отвътре ми идваше. И в средното и във висшето - само максимални оценки.
                                Признавам си, че по литература едвам издрапах, щот природно не ми се отдава писането на теми и есета. Дар слово ми липсва.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Личи си, че си тренирала бъркочи и са ти идвали отръки. Ма, да беше завършила свишо Бабугерика, наместо да се мъчиш като мечкарка и козарка. Такива като теб ги ценят и ги цанят я на Месечината да ги пратят, я направо на Мрас. За да ви позамразят задълго там и да не тромозите малките дечица в сънищата им блажени. Помисли дали сама да не се кандидатираш я при Мъск, я при Бронсън май беше. Само кат те видат, ще решат, че летенето на далеч е твойто призвание и бъдещо признание. Наздраве, Мрънмрасианке!

                                Коментар

                                Working...
                                X