IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
    Хей ако знаете колко съм гладна...някой да има нещо под ръка?
    Ееее, ти с тези въпроси....
    Ае, от мен да мине...

    Коментар


    • Хей ако знаете колко съм гладна...някой да има нещо под ръка?
      There is no right way. Only your own way!

      Коментар


      • http://men.hotnews.bg/n/prichini-za-piene.17185.html
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
          Как така с лед, да разбива сърцето, верно ли е!? Като е поомекотено с лед, не е ли като балсам за сърцето ?? )))
          Не е балсам .Пие се чистак и то всеки ден .Докторята така го препоръчват
          Реклама > http://www.youtube.com/watch?v=VX0dgECEYH0
          Last edited by коки; 02.01.2013, 21:44.
          Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
            Наздраве tnm!!! Като за начало за блясък в очите, мисля да му ударя едно и то чисто уиски Защото с лед разрушавало сърцето.Като инфо за другите а именно :Водка с лед разрушава бъбреците. Ром с лед разрушава черния дроб. Джин с лед разрушава мозъка. Кола с лед разваля зъбите. Очевидно ледът е смъртоносен ! Предупреждавам ви - разкарайте леда ! Пийте чисто ! И не забравяйте - ледът е виновен за Титаник !
            Как така с лед, да разбива сърцето, верно ли е!? Като е поомекотено с лед, не е ли като балсам за сърцето ?? )))
            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Забрайх да кажа "Наздраве"!
              Наздраве tnm!!! Като за начало за блясък в очите, мисля да му ударя едно и то чисто уиски Защото с лед разрушавало сърцето.Като инфо за другите а именно :Водка с лед разрушава бъбреците. Ром с лед разрушава черния дроб. Джин с лед разрушава мозъка. Кола с лед разваля зъбите. Очевидно ледът е смъртоносен ! Предупреждавам ви - разкарайте леда ! Пийте чисто ! И не забравяйте - ледът е виновен за Титаник !

              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                Тнм ще обжалваме и ще искаме да договорим нов срок по-кратък срок на изпълнение с повече натоварване, за да е доволна "отсрещната страна"
                Аз на едната "отсрещна страна" в кратък преамбюл разясних, че късмета ми /работа/ ще бъде свързан изключително само с контролни и ръководни функции
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Забрайх да кажа "Наздраве"!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    А бе, тоз късмет дет го барнах в баницата /"работа"/, още от началото на година ли започва да действа!? Някакъв гратисен период от 6 до 9 месеца няма ли?
                    Тнм ще обжалваме и ще искаме да договорим нов срок по-кратък срок на изпълнение с повече натоварване, за да е доволна "отсрещната страна"
                    There is no right way. Only your own way!

                    Коментар


                    • А бе, тоз късмет дет го барнах в баницата /"работа"/, още от началото на година ли започва да действа!? Някакъв гратисен период от 6 до 9 месеца няма ли?
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                        Нещото което Б.Греъм би искал, извън традиционните - здраве, късмет и пари - най-вероятно е едно преживяване, една емоция, нещо което не му се е случвало вече 22 години!
                        Но ти като не чак толкова запалена фенка на футбола, едва ли би се сетила кое е, че да го включиш в списъка с късметите
                        Както и да е, важното е че имаш желанието да направиш всеки от форума по-щастлив и по-добър, и лично според мен а сигурен съм и според другите, успяваш за което ти благодарим!
                        Още нещо което забелязах особено от тоя ти пост, е влиянието на Космо ако не в самия стил на изразяване, то поне в засягането на теми от ежедневието, които преди най-вероятно са били ако не табу, то поне такива за които не сме си и помисляли да споделяме... но именно тия обикновени неща са нашият живот и искаме или не искаме винаги ни съпътстват, за това не бива да им обръщаме гръб, а да ги приемаме, а защо не и споделяме, особено с хора които чувстваме като част от себе си. Браво!

                        Ще завърша и с моето пожелание за Новата Година, към всички вас. А то ще бъде едно от многото прозрения на един обикновен, но уникален човек, оставил изключителна следа в историята, и вдъхновител на хиляди хора по света, Джак Керуак:

                        "Live, travel, adventure, bless, and don't be sorry! Happiness consist in realizing it is all a great strange dream! Love is all!"

                        https://www.youtube.com/watch?v=qM0zINtulhM

                        Наздраве!
                        Ами какво да кажа, радвам се че оценяваш положителното, макар не винаги да съм такава понякога май се излагам с този натурализъм, присъщ на Космо

                        Просто реших, че мога да се оплача на "ближните"
                        Last edited by artemida_sofyanska; 03.01.2013, 08:57.
                        There is no right way. Only your own way!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                          Недей да плачеш и на мен на Коледа не ми се падна, но за новата година си взех парата но така и не ядох баница. Ако знаете къде посрещнах новата година - в тоалетната три дни бе най-посещаваното място от мен, през 15 минути. Жалка работа, ей Сега понеже съм по-добре мисля да направя една баница и ще сложа много късмети, обещавам да има и за теб нещичко (само кажи какво искаш да ти се падне)...
                          Нещото което Б.Греъм би искал, извън традиционните - здраве, късмет и пари - най-вероятно е едно преживяване, една емоция, нещо което не му се е случвало вече 22 години!
                          Но ти като не чак толкова запалена фенка на футбола, едва ли би се сетила кое е, че да го включиш в списъка с късметите
                          Както и да е, важното е че имаш желанието да направиш всеки от форума по-щастлив и по-добър, и лично според мен а сигурен съм и според другите, успяваш за което ти благодарим!
                          Още нещо което забелязах особено от тоя ти пост, е влиянието на Космо ако не в самия стил на изразяване, то поне в засягането на теми от ежедневието, които преди най-вероятно са били ако не табу, то поне такива за които не сме си и помисляли да споделяме... но именно тия обикновени неща са нашият живот и искаме или не искаме винаги ни съпътстват, за това не бива да им обръщаме гръб, а да ги приемаме, а защо не и споделяме, особено с хора които чувстваме като част от себе си. Браво!

                          Ще завърша и с моето пожелание за Новата Година, към всички вас. А то ще бъде едно от многото прозрения на един обикновен, но уникален човек, оставил изключителна следа в историята, и вдъхновител на хиляди хора по света, Джак Керуак:

                          "Live, travel, adventure, bless, and don't be sorry! Happiness consist in realizing it is all a great strange dream! Love is all!"

                          https://www.youtube.com/watch?v=qM0zINtulhM

                          Наздраве!
                          Last edited by kev; 02.01.2013, 16:43.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                            Едно малко уискЕ, че нещо не моа гледам месо и вино
                            There is no right way. Only your own way!

                            Коментар


                            • Едно малко уискЕ, че нещо не моа гледам месо и вино

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                                Наздраве да е. Този месец ще съм на тъмно пиво, а мезето - с ядки
                                добре звучи
                                There is no right way. Only your own way!

                                Коментар

                                Working...
                                X