IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добра вечер,
    Надявам се нЕма контрол за сертификат тука.
    Ше жулна една раЧия от траковата.

    Сипи, ако нЕма - дОнеси

    Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Иници - кво!? Ние с наглото, дебело псе по разломите работа нямаме.
        Наздраве!
        Ни ми са прави на малограмотна и проста кога дойде моментът да бъдеш граждански мобилизирана и да изпълниш своя граждански, воински и патриотичен дълг. Знайш ли колко такива ги знам, де щяха да се скатават като полуидиоти, като пълни идиоти, като пелтеци и като кривогледи. Ама, не успяха. И тях ги прибраха в народната казарма. Добре че царската вече я нямаше. Така че слагай на псето каишката и се иници....ирайте. На границата с Рашка, както би казал Русото, те чакат като поредна вражеска провокация и са готови да погърмят по вас за забавление като се радват на ваште прибежки и залежки в калта, докато престанете да се различавате из нея. Може пък да ви присъдят почетното звание "Заслужил цирк". Само да не почнеш да ми се големееш като голема акробатка, факирка и клоунка. Здраве да е и веселие за народа!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Мисла, време му е за инициация. И понеже си вървите двамцата в комплект, време ви е да ве прехвърлат на руско-украинската граница. Да се чуди после цел свет, откъде се яви това страшилище с псето, които стреснаха сите граничарчета и се начена пукотевицата. Така стават сакатлъците. Наздраве, Дръндиверсантче!


          Иници - кво!? Ние с наглото, дебело псе по разломите работа нямаме.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Два дни разхождам наглото псе в снежна фъртуна. Не знам Зла ли е, Добра ли, ама добитъка ич не му се излиза на теферич при отрицателни температури.
            Наздраве, Мрънкало!
            Мисла, време му е за инициация. И понеже си вървите двамцата в комплект, време ви е да ве прехвърлат на руско-украинската граница. Да се чуди после цел свет, откъде се яви това страшилище с псето, които стреснаха сите граничарчета и се начена пукотевицата. Така стават сакатлъците. Наздраве, Дръндиверсантче!



            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Горкото, вече е разбрало къде го е захвърлила Злата Фортуна и сега чека Добрата Фортуна да срещне Началника на концлагера с Баба Мъца и она да омъца началника с все претенциите му за явяване по състезания с пършивото псе. Наздраве, Дръначалник!
              Два дни разхождам наглото псе в снежна фъртуна. Не знам Зла ли е, Добра ли, ама добитъка ич не му се излиза на теферич при отрицателни температури.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Ми хрането го бре уважаема, хранете го....За разлика от мъжете, кучетата не търпят на глад...

                Наздраве !
                С кво да го ранят, с артия ли? Она влага сички пари в акции на "Ломско пиво", "Никотиана БТ холдинг" и дялове от търговията с мечи кожи. Та затова пършивото псе е затлъстяло, що го ранят с храна за прасета. Горкото то, дано го срещне Добрата Фортуна та некоя фъртуна затрупа началника на концлагера.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Наглото, дебело псе се крие зад дивана когато направи някоя беля. Де що има дървения у кочинката - изгриза я. Сякаш не куче, а бобър съм вкарала у дома.
                  Наздраве, Мрън!
                  Горкото, вече е разбрало къде го е захвърлила Злата Фортуна и сега чека Добрата Фортуна да срещне Началника на концлагера с Баба Мъца и она да омъца началника с все претенциите му за явяване по състезания с пършивото псе. Наздраве, Дръначалник!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Ми хрането го бре уважаема, хранете го....За разлика от мъжете, кучетата не търпят на глад...

                    Наздраве !
                    Храня го, бре!!! На 11 месеца е, а тежи 18 кила. Още малко и ще излезе от стандарта на породата. Миналата година не можахме да се явим за "тан", защото заради Ковид спряха състезанията. Дано тази година да дотикаме поне до едно и да вземем награда, че по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието да преглътне разбиването на бърлогата.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Наглото, дебело псе се крие зад дивана когато направи някоя беля. Де що има дървения у кочинката - изгриза я. Сякаш не куче, а бобър съм вкарала у дома.
                      Наздраве, Мрън!

                      Ми хрането го бре уважаема, хранете го....За разлика от мъжете, кучетата не търпят на глад...

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Виде ли, дори половинката не зачиташ. Сигурно и него никогаш не си черпила, освен студената вода коя си му поднесла след сватбата. Нооо... човекът тайно си похапва от суджука на терасата и обвинява големото, зло, пършиво псе, че подяжда човеците в таа основна клетка на обществото. При такава жена най-добре и котка да си вземете вкъщи, за да има кой мълчаливо да поема вината, криейки се под канапето. Наздраве, Дрънкалке!
                        Наглото, дебело псе се крие зад дивана когато направи някоя беля. Де що има дървения у кочинката - изгриза я. Сякаш не куче, а бобър съм вкарала у дома.
                        Наздраве, Мрън!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието рече те черпя едно питие. Няма да го направя, щот нямам такива навици.
                          Наздраве, Мрънкало!

                          П.П. Покъса се да се хили като прочете коментара.
                          Виде ли, дори половинката не зачиташ. Сигурно и него никогаш не си черпила, освен студената вода коя си му поднесла след сватбата. Нооо... човекът тайно си похапва от суджука на терасата и обвинява големото, зло, пършиво псе, че подяжда човеците в таа основна клетка на обществото. При такава жена най-добре и котка да си вземете вкъщи, за да има кой мълчаливо да поема вината, криейки се под канапето. Наздраве, Дрънкалке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Две ваксини ли? За тетанус и дифтерия ли? Чи те са планови. Явно си навършила шеесе и пет наскоро. А пък непълноправния член се е загрижил за теб, що явно много работиш напоследък и понеже често настъпваш мотиката, се е подплашил да не хванеш тетанус. Щото бяс вече си имаш. И като ги омешиш, ще стане тетабяс - свръхбяс. Прав е човекът да те пази, що иначе той ще требва да бега през терасата коги го погнеш с пяна на уста. Наздраве, Дрънбеснотийо!
                            Аз черпа.... от държавната баница.
                            По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието рече те черпя едно питие. Няма да го направя, щот нямам такива навици.
                            Наздраве, Мрънкало!

                            П.П. Покъса се да се хили като прочете коментара.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ха, кака Тянка с две ваксини, бре!!! По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми каканиза една година сутрин, обед и вечер, докато не му размахах сертификата пред фейса.Досаден като листна въшка. Не съм го очаквала от него.
                              Наздраве, Мрън!
                              Две ваксини ли? За тетанус и дифтерия ли? Чи те са планови. Явно си навършила шеесе и пет наскоро. А пък непълноправния член се е загрижил за теб, що явно много работиш напоследък и понеже често настъпваш мотиката, се е подплашил да не хванеш тетанус. Щото бяс вече си имаш. И като ги омешиш, ще стане тетабяс - свръхбяс. Прав е човекът да те пази, що иначе той ще требва да бега през терасата коги го погнеш с пяна на уста. Наздраве, Дрънбеснотийо!
                              Аз черпа.... от държавната баница.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ми, знам ли, мязаш ми на антиваксърка, де не дава чужди течности да проникват у ней, да не би да разредят концентрата концентриран у кръвта. Не се стрескай толкоз, у село Бреница дават бонус - виното, де един час е въртяло местната воденица, да се налива у тръбуха на всеки ваксиниран. Бърже бегай у полето, че да издуеш доволно шкембето. Наздраве, Дрънноденичарке.
                                Ха, кака Тянка с две ваксини, бре!!! По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ми каканиза една година сутрин, обед и вечер, докато не му размахах сертификата пред фейса.Досаден като листна въшка. Не съм го очаквала от него.
                                Наздраве, Мрън!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X