IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    За мене 30 г са като 18г....Не мога да ги различа....
    За мен е същото, но 2 ми идват множко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Наздраве! Ама аз съм по скромен. Ще прасна едно 18 годишно

      За мене 30 г са като 18г....Не мога да ги различа....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Наздраве !!!
        Аз си праснах 2х30 и съм весел.....
        Наздраве! Ама аз съм по скромен. Ще прасна едно 18 годишно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          А недей да гледаш на пандичката /символа на ВВФ/ у канчето!
          Наздраве!
          Наздраве !!!
          Аз си праснах 2х30 и съм весел.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            "Вие" ви знаем ... и мечките и клечките защитавате....и гладни няма да останете....
            А недей да гледаш на пандичката /символа на ВВФ/ у канчето!
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Налей едно Бакарди, че да кажа "Наздраве" на Бенджи

              П.П. Вечи знаим!. Сикретен-микретен - няма значение, ще ти се прави ОВОС!!!
              Ний от ВВФ, Зилени Бълкани, фондация Биоразнобразие и Да устани природа у Балгария гладни ле да умрем!?
              На лични съм ти написала банката и номера на сметката.
              "Вие" ви знаем ... и мечките и клечките защитавате....и гладни няма да останете....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                Оооо ...
                толко повърхностно обвинение...
                Подминавам го с презрително мълчание, съпроводено с характерен поглед ...
                Не мое ме накажеш, щото нема за кво !!!
                Биропровода, както казах е СЕКРЕТЕН и НИКОЙ не знае за него ...
                Само Аз ...
                Разклоненията на същия, също.
                Секретните разработки, НЕ СЕ РАЗСЛЕДВАТ и съответно не подлежат на НИЩО !!!
                Ся, ако желаеш да те почерпя, ТАКА кажи. Ако желаеш нещо друго - на лични
                Налей едно Бакарди, че да кажа "Наздраве" на Бенджи

                П.П. Вечи знаим!. Сикретен-микретен - няма значение, ще ти се прави ОВОС!!!
                Ний от ВВФ, Зилени Бълкани, фондация Биоразнобразие и Да устани природа у Балгария гладни ле да умрем!?
                На лични съм ти написала банката и номера на сметката.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Сикретно, мдъъ! Обачи законите трябва да се спазват.
                  Вчера проверих - немое да ме лъжеш! Не си подавал заявление за инвестиционо намерение нито кат физическо лице /Колето/ нито кат юридическо /Кръчмата/.
                  Ся, биропровода преминава през територии по НАТУРА 2000. Това значи, че ти си разрушил хабитата на дъждовния червей, торния бръмбар, сляпото праси, на обикновения бук, цер, благун ... и разни други храсталаци и треволяци/дан на влизам в по-деликатни подробности/. Не почиташ Ювропейското законодателство /нашто го водят синхронизирано с техното/ - туй Закон за биологичното разнообразие, Закон за защитените територии, Закон за почвите, Закон за водите, Закон за чистотата на атмосферния въздух ги нямаш за нищо
                  Питам - са наказваме ли ил да ти дам № на банковата си сметка!?
                  Оооо ...
                  толко повърхностно обвинение...
                  Подминавам го с презрително мълчание, съпроводено с характерен поглед ...
                  Не мое ме накажеш, щото нема за кво !!!
                  Биропровода, както казах е СЕКРЕТЕН и НИКОЙ не знае за него ...
                  Само Аз ...
                  Разклоненията на същия, също.
                  Секретните разработки, НЕ СЕ РАЗСЛЕДВАТ и съответно не подлежат на НИЩО !!!
                  Ся, ако желаеш да те почерпя, ТАКА кажи. Ако желаеш нещо друго - на лични
                  Last edited by Колчо Слепеца; 24.04.2013, 16:38.
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • Неска черпа сички за вчерашния мач..
                    И щот съм си пич по дифолт !!!
                    А да ва вида ся, колко са ви коремите !!!
                    Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                    Коментар


                    • Парола: Байерн са машини! (ся очаквам магически да се появи една )
                      "The most valuable commodity I know of is information." Gordon Gekko

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Саботаж .... Рекетьорка ...
                        Ич ни мий! Аз бира не пия
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Сикретно, мдъъ! Обачи законите трябва да се спазват.
                          Вчера проверих - немое да ме лъжеш! Не си подавал заявление за инвестиционо намерение нито кат физическо лице /Колето/ нито кат юридическо /Кръчмата/.
                          Ся, биропровода преминава през територии по НАТУРА 2000. Това значи, че ти си разрушил хабитата на дъждовния червей, торния бръмбар, сляпото праси, на обикновения бук, цер, благун ... и разни други храсталаци и треволяци/дан на влизам в по-деликатни подробности/. Не почиташ Ювропейското законодателство /нашто го водят синхронизирано с техното/ - туй Закон за биологичното разнообразие, Закон за защитените територии, Закон за почвите, Закон за водите, Закон за чистотата на атмосферния въздух ги нямаш за нищо
                          Питам - са наказваме ли ил да ти дам № на банковата си сметка!?
                          Саботаж .... Рекетьорка ...
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Наздраве, Колче - все така да те радват
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              Къ нема пропуснеш ?
                              туй биропровот бе !!! Сичко е секретно ... Мани ге тия ГСМ-та..
                              Сикретно, мдъъ! Обачи законите трябва да се спазват.
                              Вчера проверих - немое да ме лъжеш! Не си подавал заявление за инвестиционо намерение нито кат физическо лице /Колето/ нито кат юридическо /Кръчмата/.
                              Ся, биропровода преминава през територии по НАТУРА 2000. Това значи, че ти си разрушил хабитата на дъждовния червей, торния бръмбар, сляпото праси, на обикновения бук, цер, благун ... и разни други храсталаци и треволяци/дан на влизам в по-деликатни подробности/. Не почиташ Ювропейското законодателство /нашто го водят синхронизирано с техното/ - туй Закон за биологичното разнообразие, Закон за защитените територии, Закон за почвите, Закон за водите, Закон за чистотата на атмосферния въздух ги нямаш за нищо
                              Питам - са наказваме ли ил да ти дам № на банковата си сметка!?
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                ПрпуснАл съм.Сори.Тенк ю за черпенето тогава.Да не те видат политиците че ше сикат газ или петрол да прекарват.Зат'ва требва се пази в тайна.Само ние в Кръчмата да си знаеме.Че врагът не спи.
                                Къ нема пропуснеш ?
                                туй биропровот бе !!! Сичко е секретно ... Мани ге тия ГСМ-та..
                                Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                                Коментар

                                Working...
                                X