IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ти ли си в добро хормонално здраве? Неееее..... Ти си в пращящо хормонално здраве.

    Чиче, Чиче, тичай да се здрависаш с Тянка, та да й се подмажеш. Ако оцелееш след стиската, ще се превърнеш в легендарен дядка с прозвище Лепенката.
    П.п. Драга Гага, ако си не чувала и усещала, безопасните игли бая яко бодат. Повечкото са със завишени размери.
    Мънкало, що ли ми се струва, че размерът не е от значение, кога някои функции са се трансформирали от гръмоотвод, сал на водопровод!?
    Наздраве!

    П.П. Тая кака може и едно носене през рамо да му приложи на 4i40. Човек с късмет ще излезе той.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Уфффф, начи!!!
      Женският организъм произвежда тестостерон, а мъжкият - естрогени. Само че, нивата им са около 10% спрямо тези на противоположния пол.
      Тъй като аз се радвам на добро хормонално здраве, с тез равни нива на тестостерона, които имаме с теб, мисля, дето ти си веке у група на безопасните игли.
      Ти ли си в добро хормонално здраве? Неееее..... Ти си в пращящо хормонално здраве.

      Чиче, Чиче, тичай да се здрависаш с Тянка, та да й се подмажеш. Ако оцелееш след стиската, ще се превърнеш в легендарен дядка с прозвище Лепенката.
      П.п. Драга Гага, ако си не чувала и усещала, безопасните игли бая яко бодат. Повечкото са със завишени размери.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Нито пък в твоя. Наздраве, Дрънмъжкарано!
        Уфффф, начи!!!
        Женският организъм произвежда тестостерон, а мъжкият - естрогени. Само че, нивата им са около 10% спрямо тези на противоположния пол.
        Тъй като аз се радвам на добро хормонално здраве, с тез равни нива на тестостерона, които имаме с теб, мисля, дето ти си веке у група на безопасните игли.
        ​​​​​​​
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ахъъ! Нивата ни тестостерон с теб са еднакви, но това в никакъв случай не говори в твоя полза
          Наздраве, Мрънкало!
          Нито пък в твоя. Наздраве, Дрънмъжкарано!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            При него няма нищо свежо. Всичко му е посърнало. А Тянка също би трябвало да е посветена в мъжката хормонална безпорядъчност, доколкото тестостеронът прелива от всичките й тъкани и мисли. Пък Арахната е образец за непокис дали изблиците му на неуравновесеност са плод на хормонални бури или на характерологични отпечатъци от околните. Междудругото, смета споменатата Тянка за отговорна за некои негови тикове, превъзбуди, снишавания, прилазвания, омирисвания с чесън и религиозна екзалтация с кръст в ръка. Здрава да е, чи да могат някой ден да й забият кол в краката, за да не избега!
            Ахъъ! Нивата ни тестостерон с теб са еднакви, но това в никакъв случай не говори в твоя полза
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мъжката и женската физиология твърде различни. Затова за по-голяма достоверност ще трябва да се допита до теб и Арахната.

              Вярно, вие вече сте я преминали, но поне спомените, надявам се, са свежи.
              Наздраве!
              При него няма нищо свежо. Всичко му е посърнало. А Тянка също би трябвало да е посветена в мъжката хормонална безпорядъчност, доколкото тестостеронът прелива от всичките й тъкани и мисли. Пък Арахната е образец за непокис дали изблиците му на неуравновесеност са плод на хормонални бури или на характерологични отпечатъци от околните. Междудругото, смета споменатата Тянка за отговорна за некои негови тикове, превъзбуди, снишавания, прилазвания, омирисвания с чесън и религиозна екзалтация с кръст в ръка. Здрава да е, чи да могат някой ден да й забият кол в краката, за да не избега!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Допреди няколко часа бях на хамака докато ръсеше. Пригодих го под новия навес, та почти не го вали. В яхъра пък инсталирам седящия хамак. Там обаче подухва. Пробутаха ми евтино стъкла по 1150/650/8, та мисля да позатворя отчасти духалника. Наблизо е огнището и не знам дали стъклата ще издържат на някой по-голям огън при разчистване на клонака. Издънката май не ми мърда. Но ще рискувам. Евтиното не се жали. А както знаеш, не се особено притеснявам от излагации. Сега вече се приземих у столичния бардак. Поръча си почерпка за четвъртък, та трябва да измисля нещо те изпързалям. Нищо ми не иде на акъл. Наздраве, Дрънпързалке!
                Всите търговски вериги и пазари у Голямо село тръпнат в очакване Мрънкало да се гмуркане в навалицата и да започне да разваля пачки. Да го видим какви ще ги накъдри до четвъртък.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Пробвай с 1/2 лексотан сутрин.

                  пп Другата причина може да са хормоните. Демек да те гони критическата....За лек питай Тянка.....
                  Мъжката и женската физиология твърде различни. Затова за по-голяма достоверност ще трябва да се допита до теб и Арахната.

                  Вярно, вие вече сте я преминали, но поне спомените, надявам се, са свежи.
                  Наздраве!
                  Last edited by tnm; 18.05.2021, 08:40.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Ко знаеха и докторите кво ми е? на 3-ти кардио ходя и все нищо ми няма па вдигам 120 пулс докат си лежа (нема кака отгоре . Преди 200 кръвно и 50 пулс, сега 120 кръвно и пулс. ОбъркА ми чакрите тоз вирОз
                    Пробвай с 1/2 лексотан сутрин.

                    пп Другата причина може да са хормоните. Демек да те гони критическата....За лек питай Тянка.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Време е вампир да ставаш .
                      Затуй ли все по ЖЪЛТИ стават тез дръпнатите?
                      Ботич, тя отдавна си е вампир. Щом не си го усетил, явно те обработва ти изпие кръвчицата. Намятай сплитката чесън и се оглеждай на шест страни. Не се знае отде ще те захапи. Здраве да е и здрава да е обстановката!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Завиждаш, нефелен полендак
                        Наздраве, Мрънкало!

                        П.П. Да разпънеш хамака и отгоре някаква тента, че го дават да вали таз седмица. Не щъ да си правя лоши спомени за Извънгеографията, де ме е ръсил дъжд, докато съм се полюшвала.
                        Допреди няколко часа бях на хамака докато ръсеше. Пригодих го под новия навес, та почти не го вали. В яхъра пък инсталирам седящия хамак. Там обаче подухва. Пробутаха ми евтино стъкла по 1150/650/8, та мисля да позатворя отчасти духалника. Наблизо е огнището и не знам дали стъклата ще издържат на някой по-голям огън при разчистване на клонака. Издънката май не ми мърда. Но ще рискувам. Евтиното не се жали. А както знаеш, не се особено притеснявам от излагации. Сега вече се приземих у столичния бардак. Поръча си почерпка за четвъртък, та трябва да измисля нещо те изпързалям. Нищо ми не иде на акъл. Наздраве, Дрънпързалке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Тая зима изядох червеното цвекло на целия китайски и част от корейския народ. Полза - никаква.
                          Наздраве!
                          Време е вампир да ставаш .
                          Затуй ли все по ЖЪЛТИ стават тез дръпнатите?
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            рупай червено, хал уйови главички май не помагат, ама знае ли се .
                            тракатрак - рая го изграждам - почти си ми е перфектен, дори и за моите криви критерии
                            Тая зима изядох червеното цвекло на целия китайски и част от корейския народ. Полза - никаква.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Че ти си вече в рая, бе човек! Какво се оплакваш на нас отдолу на бедната Земя. Само трябва да свикваш, що в Рая не дават ракийка. Вероятно затова не може се раздвижиш много. Нищо, де, ще те преоръчам на Тянка Няма Тъна Мъна (барманка в Кръчмата по съвместителство), да ти изпрати некоя разголена снимка на римския си боен прасец, да видиш как бързо ше живнеш и ше се раздвижиш. Наздраве за бързото ти оздравяване!

                              Завиждаш, нефелен полендак
                              Наздраве, Мрънкало!

                              П.П. Да разпънеш хамака и отгоре някаква тента, че го дават да вали таз седмица. Не щъ да си правя лоши спомени за Извънгеографията, де ме е ръсил дъжд, докато съм се полюшвала.
                              Last edited by tnm; 17.05.2021, 20:37.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Моят пулс винаги скача, когато ми падне хемоглобина. Но, доколкото знам, ти този проблем си го решил.
                                Наздраве!
                                рупай червено, хал уйови главички май не помагат, ама знае ли се .
                                тракатрак - рая го изграждам - почти си ми е перфектен, дори и за моите криви критерии
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X