IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Арахната веднага да почерпи!
    Наздраве!
    Не отбивай водата на реката на черпнята. Почерпи, но без да отбиваш номера, а като ни набиваш в уста пиячка и мезета. Ние сме в готовност да отпразнуваме вълнуващия празник.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !
      Днес е ден на Габрово ...
      Честито на всички габровци и на тези индивиди, дето всичко им се свиди...Демек скрънзи( кът мен и Тарантул...)
      Тарантул го сложих само за компания...Той черпи с повече от 30 грама...ама друг път...

      Наздраве !
      Гаааа, гагата от Габроу да вземе си отвори гагата и да рече "Черпа!" Това е достатъчно, ний ще изпразним дебитните й карти и крайно ще напрегнем кредитните й такива. Ще изядем суджука на простора на терасата и ще изпием тайните запаси от габъринково-глогинкова пърцуца. Цялата кръчма да се мобилизира, та в края на славния габроуски ден гагата от габроу да гледа недоумяващо, къде, аджеба, изчезна всичко стискано и спастрено толкоз години на нечерпене и присламчване към чуждата черпня. Честит ден на Габроу! Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Днес е ден на Габрово ...
        Честито на всички габровци и на тези индивиди, дето всичко им се свиди...Демек скрънзи( кът мен и Тарантул...)
        Тарантул го сложих само за компания...Той черпи с повече от 30 грама...ама друг път...

        Наздраве !
        Арахната веднага да почерпи!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          За тебе две глътки, за да мине КОВИД страданието ти.
          Между другото, без да давам съвет, но аромата на борова гора след дъжд е лек за тялото ти....

          Наздраве с бистра вода !
          Ко знаеха и докторите кво ми е? на 3-ти кардио ходя и все нищо ми няма па вдигам 120 пулс докат си лежа (нема кака отгоре . Преди 200 кръвно и 50 пулс, сега 120 кръвно и пулс. ОбъркА ми чакрите тоз вирОз
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            От вас да мине - един чист въздух черпите ли?
            За тебе две глътки, за да мине КОВИД страданието ти.
            Между другото, без да давам съвет, но аромата на борова гора след дъжд е лек за тялото ти....

            Наздраве с бистра вода !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !
              Днес е ден на Габрово ...
              Честито на всички габровци и на тези индивиди, дето всичко им се свиди...Демек скрънзи( кът мен и Тарантул...)
              Тарантул го сложих само за компания...Той черпи с повече от 30 грама...ама друг път...

              Наздраве !
              От вас да мине - един чист въздух черпите ли?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Добро утро !
                Днес е ден на Габрово ...
                Честито на всички габровци и на тези индивиди, дето всичко им се свиди...Демек скрънзи( кът мен и Тарантул...)
                Тарантул го сложих само за компания...Той черпи с повече от 30 грама...ама друг път...

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Разбрах та, ва. Няма ти чупим хатъра, ще останем до понеделник.
                  Наздраве, Мрънкало!

                  П.П. Аз никъде не съм споменавала рожден ден, но ти сам се издаде. Много ще черпиш.
                  Само че понеделник требва да съвпадне с 20 май, което е доволно рядко събитие. Гааабровец съм аз, макар от Малко Габрово. Наздраве, Дрънизнудваче!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Нещо си се обаркала. Язека съм роден у понеделник. Четвъртъко ме не грее. Но щом ще си у Извънгеографията, ще рече Оттатък ръба на Плоската земя, ще почерпя за благополучното развитие на случая "Тянка, де се метна с танка през перилата при водопада Ниагара". Здраве да е!
                    П.п. Ти верно ли поверва, че Габроу е център на света, а при водопада Ниагара той се свършва? Да си вземеш парите от учителката по география задето така те шментила.
                    Разбрах та, ва. Няма ти чупим хатъра, ще останем до понеделник.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. Аз никъде не съм споменавала рожден ден, но ти сам се издаде. Много ще черпиш.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Щъ са старайш, се шъ идеш!? В четвъртък гледай старанието да е още по-голямо, щот клиентелата на Кръчмата са изнасяме у Извънгеографията. Щъ ти изказваме съболезнования до неделя
                      Наздраве!
                      Нещо си се обаркала. Язека съм роден у понеделник. Четвъртъко ме не грее. Но щом ще си у Извънгеографията, ще рече Оттатък ръба на Плоската земя, ще почерпя за благополучното развитие на случая "Тянка, де се метна с танка през перилата при водопада Ниагара". Здраве да е!
                      П.п. Ти верно ли поверва, че Габроу е център на света, а при водопада Ниагара той се свършва? Да си вземеш парите от учителката по география задето така те шментила.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Целият му коментар умен. Особено в частта за Бузлуджа.
                        Наздраве!
                        Охах, изчервих се. Недей ме толку фали, че дъртото Чичи ще завиди. Има за какво, но да не се изтъкваме, да се не урочасаме.
                        Last edited by Trakatrak; 16.05.2021, 13:37.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Благодаря за признанието! Ще се старая. За ваше скандализиране и фрапиране. Наздраве, Дрънфрапе!
                          Щъ са старайш, се шъ идеш!? В четвъртък гледай старанието да е още по-голямо, щот клиентелата на Кръчмата са изнасяме у Извънгеографията. Щъ ти изказваме съболезнования до неделя
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Ако можеш да подчертаеш коя е, че не мога да я позная...

                            Наздраве !
                            Целият му коментар умен. Особено в частта за Бузлуджа.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                              Добре е, че в темата няма концентрирани много лингвисти/ки. В противен случай щяха да те санкционират на мига с тая част от женското бельо (кЮлоти). Ако кИлотите са вид прашки, може и аз да греша, толкова бързо се променят модните тенденции в дамския тоалет напоследък.
                              Някои пишели "кйолоте". На мен ми харесва повече, защото ми напомня за Лоте (Шарлоте), която, около Ваймар имаше ангажиментите си с Гьоте.
                              "Килоти" е по-разпространено като изговор, отколкото другата дублетна форма. Пък е и по-описателно, доколкото е по-опростено. Ще рече, е по-достъпно за бързо възприемане и асоцииране. Но като литературна изява на Гьоте по би му отивало да рече на Лоте "Сваляй кюлотето, мила!" Наздраве за демаскирането!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                                Добре е, че в темата няма концентрирани много лингвисти/ки. В противен случай щяха да те санкционират на мига с тая част от женското бельо (кЮлоти). Ако кИлотите са вид прашки, може и аз да греша, толкова бързо се променят модните тенденции в дамския тоалет напоследък.
                                Някои пишели "кйолоте". На мен ми харесва повече, защото ми напомня за Лоте (Шарлоте), която, около Ваймар имаше ангажиментите си с Гьоте.
                                И един ни стига....

                                Коментар

                                Working...
                                X