IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има ли комундета в кръчмата ?
    (да фнимавам какви да ги дрънкам)
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Кръчма без музика.а де де
      Я малко пиянски и развратни (взаимствани от друг съфорумец от "бисери и вицове")

      http://www.youtube.com/watch?v=Q4htiAbcS0U

      ....а навънка дъждът ромоли ....КАП-КАП


      Наздраве!
      Страхът трудно се преодолява само със знания

      Коментар


      • Голям срам извадих
        Ай стига толкус
        Наздраве
        Страхът трудно се преодолява само със знания

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Щом ще е сиропирано, мое ли да си изпрося една саралия? Като бях мънинкичка, тати ма водеше да похапвам от този сладкиш. И сега си поръчвам чат-пат като видя, ама нема извъобще нищо общо с детските ми спомени.
          Едно време се праеха с натурални продукти (био), дее... и термините, майсторите си вършеха работата с кеф, наистина беха убави. Може би и сега има някъде, ама знае ли човек...
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
            Толумбички, но с не много сладък сироп, леко препечени, преди гаража и сладолета. И Хенеси, естественннно!
            Щом ще е сиропирано, мое ли да си изпрося една саралия? Като бях мънинкичка, тати ма водеше да похапвам от този сладкиш. И сега си поръчвам чат-пат като видя, ама нема извъобще нищо общо с детските ми спомени.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Добре, става. А десерта къф е?
              Толумбички, но с не много сладък сироп, леко препечени, преди гаража и сладолета. И Хенеси, естественннно!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                За гладните предлагам печено зеле на фурната с дърва, с наденичка, която ще я църна в жарта

                И чаша винце!
                Добре, става. А десерта къф е?
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                  След тоа комплимон от Тънъмънчето вчера, сметам, че ми се полага да отвора храма за днес, най-ми иде с шотландско-ирландско-царевичен еликсир!
                  Хубав ден!
                  Мои приятели/ки имат рожден ден днес, да са живи и здрави!
                  И всички, които прочетат това да са живи и здрави!
                  Наздраве!

                  И моя колежка днес е рожденичка.
                  Да пием за здравето на всички убави и не толкова убави хора около нас.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • За гладните предлагам печено зеле на фурната с дърва, с наденичка, която ще я църна в жарта

                    И чаша винце!

                    Коментар


                    • След тоа комплимон от Тънъмънчето вчера, сметам, че ми се полага да отвора храма за днес, най-ми иде с шотландско-ирландско-царевичен еликсир!
                      Хубав ден!
                      Мои приятели/ки имат рожден ден днес, да са живи и здрави!
                      И всички, които прочетат това да са живи и здрави!
                      Наздраве!
                      И това ще мине ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Начи са, фана ме, но аз ша са опитам да са измъкна - присъстващите праат изключение, освен това тебе те разбирам! (Не лъжа бе, мисля го!)
                        Иначе дедо е малко възрастен, та снимка не мое види, а па е и по-добре врабче у ръката, пред орел в небето...
                        Сипавам мерло на целата компания!
                        Аз думам, че дедо мое да си само на унуците си.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          В риал ли искаш да ма видиш или си склонен да приемеш снимка?

                          Наздраве!
                          Начи са, фана ме, но аз ша са опитам да са измъкна - присъстващите праат изключение, освен това тебе те разбирам! (Не лъжа бе, мисля го!)
                          Иначе дедо е малко възрастен, та снимка не мое види, а па е и по-добре врабче у ръката, пред орел в небето...
                          Сипавам мерло на целата компания!
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            Тънъмънче, това да не е за бисери и вицове:

                            " ...Ми разликата е, че жените сме ...... и по-разбрани"

                            Ще ми е интересно да видя една разбрана
                            В риал ли искаш да ма видиш или си склонен да приемеш снимка?

                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Тънъмънче, това да не е за бисери и вицове:

                              " ...Ми разликата е, че жените сме ...... и по-разбрани"

                              Ще ми е интересно да видя една разбрана
                              И това ще мине ...

                              Коментар


                              • Тъкмо се усетих, че може да ми пишете отсъствие, а то само Леля е отворила сутринта...
                                Я убава седмица и вече усилено червено ....
                                Наздраве!
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X