IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тъкмо се усетих, че може да ми пишете отсъствие, а то само Леля е отворила сутринта...
    Я убава седмица и вече усилено червено ....
    Наздраве!
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Два непоряда по служба за клюкарстване зад гърба !!!
      Ко!?
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Два непоряда по служба за клюкарстване зад гърба !!!
        Баба ме научи на много неща.
        tnm

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
          Тнм, след този ти пост и особено след първото изречение, според мен най-логичното нещо в момента е да очакваме един много съдържателен, в никой случай не кратък, но при всеки случай опровержителен пост на... Зарата
          Не знам дали се отбива в Кръчмата, но ако реши да пише, бих прочела с интерес /по диагонал/ краткото му есе.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Тнм, след този ти пост и особено след първото изречение, според мен най-логичното нещо в момента е да очакваме един много съдържателен, в никой случай не кратък, но при всеки случай опровержителен пост на... Зарата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq
              Наздраве банда ! Имам нужда от едно кърваво мерло , голяма пържолка и някой компетентен и желаещ да ме образова на тема - Каква е разликата между мъжки и женски метаболизъм . Сериозно питам
              Ми разликата е, че жените сме по-хубави, по-умни и по-разбрани

              Метаболизма на всеки организъм е съобразен с основната му функция. Тъй като Природата е отредила жените да даваме нов живот, тя ни е вменила и по-бавен метаболизъм с цел да можем да съхраним и евентуално да отделим от собствената си енергия и да я предадем на този нов организъм.
              Именно заради по-бързия метаболизъм мъжете могат да се натоварват повече физически, но и по-трудно се възстановяват. Могат да приемат повече алкохол, по-лесно го разграждат, но ги гони по-силен махмурлук... Все такива работи, свързани с наличието на стабилна двойна Х хромозома при жените и нестабилна У хромозома при мъжете
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Ето да ви почерпя по един пресен, топъл и хрупкав варен геврек!
                Истински!!!

                Аи, аз тръгвам с челядта, ще ходим да видим дядото и бабата и имам дълъг път да карам.
                Ще се чуем неделя, понеделник.

                П.П.
                Нямам нищо против пушачите, нямам нищо против пушенето, стига да има вентилация и да не стига дим до мен! Затова го повдигнах въпросът пред кръчмаря - въпросът е технически, а не дали да се пуши или не и не да се делим на пушачи или не!

                Чао за сега!
                Attached Files

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq

                  Въобще не съм казала да си мълчим , или че колкото хора толко и мнения не може да има . Извинявай , че се обадих , не съм чела по - долу от поста за тютюневият дим и сигурно не съм доловила нещо недоизказано или казано , ама не прочетено от мен . Идвай , сядай и да си говорим . Като за начало , до като си чакам пържолката , разкажи с какво нахрани днес малките ?
                  Hmmmm,

                  пооправи ми настроението

                  За да не остана неразбран, зададох виртуално въпрос за цигарен дим, и очаквах виртуално отговор...а не реално, че било тука виртуално...
                  О'К... дано...и мисля, че се разбрахме, пък било и то виртуално...което ме радва...

                  Та по същество...ако прочетеш малко по-надолу (не е критика, а просто да разбереш по-добре как се разви деня)... ами днес за антиоксидант реших да направя варени гевреци...


                  Ммммм, не виртуални, ам истински...

                  След малко ще ви почерпя, аз си излапах 3 със сирене и ... биричка, пък докато ги правих...пих и ядох...виж по-долу

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                    Кевка,
                    сметам, че секи списък е НЕПЪЛЕН без Нилс БОР и Колю ТеслАта !!!
                    Да !!!
                    За Пиринското, еле па свежото ... само се кланям доземи ...
                    Че той Нилс Бор в прав текст е казал, че ако едно глобално твърдение е вярно, то и противоположното му твърдение също е вярно.

                    А Колю Теслата е българин. Най голямото му изобретение е, че всичко може да се поправи с тесла, тел и да му е*****ба мамата !!!
                    Баба ме научи на много неща.
                    tnm

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      Ако си усетил дим във виртуална Кръчма и той е виртуален и не пречи на никого . Та на една маса могат да седят и димящи и не . Стига да имат желание
                      О'К,
                      разбрах,

                      те и приказките на тези дето седят на една маса са виртуални, че да вземат тогава и да не си говорят, щото няма смисъл, нали са виртуални

                      Аз на маса, дето само седят и не си говорят, а сакън пък някой да си отвори устата и да каже критика и да го гледат накриво не седя.
                      Затова си имам работа, там ги имам от всички контингенти.
                      Приятно прекарване на уикенда, в тишина...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                        Кефче, колко лакърдии нахортува за да кажеш Наздраве - аферим!
                        Аз всъщност съм я открил абцолютната истина, но мола ви не посегайте на дедо на пушенето...То кво ми остана, освен да бутам по некое Хенеси и по един тутун
                        Наздраве моми и момци!
                        Ха ха, тука политици няма така че споко, дърпай си тютюна на воля и с кеф

                        И тая година нека им покажем на тия манчестърски гадове, кои са по-добрите отбори:

                        Go Gunners, You'll Never Walk Alone!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                          Мечо, ми ако съществува? Обективна истина де!
                          Ама все още не сме узрели достатъчно за да я видим, прозрем. Обаче си я има и си я е имало от как свят светува, че и преди това
                          И у всяка епоха и етап от развитието ни като човечество е имало хора, е вярно единици, кама такива на които тая идея им е прищраквала и са се заемали да търсят отговора на тоя фъндаментален въпрос. И някой наистина са достигали до отговори, но частични и касаещи определена сфера от живота ни, и все пак такива които впоследствие са се оказали почти неизменни и категорични
                          Да тръгнем от Ренесанса, преминем през Индустриалната революция, после и по насам - уникалните изобретения през 19 и 20 век, и стигнем до може би най-уникалното в момента - Интернетя... Ми само да споменем хора като Галилео, Нютон, Ръдърфорд, Едисон, Тесла, Бел, Форд, Айнщайн, квантовите физици, Били, Стив и много много други. Ами философите!? Тях няма да ги изреждам че ша стане дълго и страшно...
                          Та, не са ли търсили всичките тия хора с уникални умове именно тая прословута обективна истина, единният закон, нещото което ще е валидно за всички и винаги, формулата по която са наредени нещата - от песъчинките и мравките до хората, взаимоотношенията, обществата, и дори Вселената...
                          Не знам просто седя, пия свежо Пиринско и прочитайки поста ти мислите сами нахлуха у главата ми, а после се материализираха и тука...

                          Ха наздраве, и Не на цигарите!!!
                          Не съществува, и мога да го докажа. Ето едно доказателство например http://www.izborchoice.com/forum/theme9.html
                          Сега ще дам и друго по общо. Според инкомпатибилистическата трактовка едно нещо не може хем да съществува, хем да не съществува в един и същи момент.

                          Съществуването на обективна истина предполага непременното съществуване на единен причинноследствен континиум, което от своя страна означава, че всичко е предопределено и не може да съществуват избор и свободна воля. Следователно наблюдаваните в живота свободен избор и свободна воля означават несъществуване на обективна истина.
                          Баба ме научи на много неща.
                          tnm

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                            ....

                            Ха наздраве, и Не на цигарите!!!
                            Кефче, колко лакърдии нахортува за да кажеш Наздраве - аферим!
                            Аз всъщност съм я открил абцолютната истина, но мола ви не посегайте на дедо на пушенето...То кво ми остана, освен да бутам по некое Хенеси и по един тутун
                            Наздраве моми и момци!
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              Мечо, ми ако съществува? Обективна истина де!
                              Ама все още не сме узрели достатъчно за да я видим, прозрем. Обаче си я има и си я е имало от как свят светува, че и преди това
                              И у всяка епоха и етап от развитието ни като човечество е имало хора, е вярно единици, кама такива на които тая идея им е прищраквала и са се заемали да търсят отговора на тоя фъндаментален въпрос. И някой наистина са достигали до отговори, но частични и касаещи определена сфера от живота ни, и все пак такива които впоследствие са се оказали почти неизменни и категорични
                              Да тръгнем от Ренесанса, преминем през Индустриалната революция, после и по насам - уникалните изобретения през 19 и 20 век, и стигнем до може би най-уникалното в момента - Интернетя... Ми само да споменем хора като Галилео, Нютон, Ръдърфорд, Едисон, Тесла, Бел, Форд, Айнщайн, квантовите физици, Били, Стив и много много други. Ами философите!? Тях няма да ги изреждам че ша стане дълго и страшно...
                              Та, не са ли търсили всичките тия хора с уникални умове именно тая прословута обективна истина, единният закон, нещото което ще е валидно за всички и винаги, формулата по която са наредени нещата - от песъчинките и мравките до хората, взаимоотношенията, обществата, и дори Вселената...
                              Не знам просто седя, пия свежо Пиринско и прочитайки поста ти мислите сами нахлуха у главата ми, а после се материализираха и тука...

                              Ха наздраве, и Не на цигарите!!!
                              Кевка,
                              сметам, че секи списък е НЕПЪЛЕН без Нилс БОР и Колю ТеслАта !!!
                              Да !!!
                              За Пиринското, еле па свежото ... само се кланям доземи ...
                              Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                                От тези дето Нупагади ги пуши ли ???
                                Ъф корц
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X