IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Наздраве, Лелче !
    Тука сме като на циганска сватба....Все обещаваме....
    Обещаването не е като даването

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq
      Ама друг път ли ?
      Кой казва, че Стария Бен не си държи на думата?Кой?Кой,кой?Кой?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq
        Ама друг път ли ?
        Наздраве, Лелче !
        Тука сме като на циганска сватба....Все обещаваме....

        Коментар


        • Апелирам към Колчо, (дей тоз серсемин?...) да зареди убаво храма с подобаващи питьета за 4 декември - дедо се надева да земе некой леф....
          Я наздраве за днес, че знае ли се - задуха, (ветър, де) - по едно марвудче за секи!!!
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq

            И аз бих хапнала такова , ама не живо и с кана вино. Като го сготвиш , свиркай
            http://www.youtube.com/watch?v=v8ueA9FNb0U

            Наздраве , банда !
            Убещавъм.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Забелязвам, че напоследък си айляк.
                Ша та замоля да се отнесеш с малко повече старание към служебните си задължения, щото таз кобила и таз почивка у Португалско пари струват:cool:.
                Наздраве!


                Какво са парите - шума с която си реализираш фантазиите....

                пп Как забеляза че се скатавам..?
                От 52 дена отпуска дето ми остана от последните 2 г си пуснах 20 , 20 за догодина и 10 губя....Сега поработвам по време на отпуската на половин работен ден..., пия бира, задявам се с някоя буля и се прибирам след дълга разходка по центъра - живот...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Да помълчим, че се разприказвахме...
                  Наздраве !!!
                  Забелязвам, че напоследък си айляк.
                  Ша та замоля да се отнесеш с малко повече старание към служебните си задължения, щото таз кобила и таз почивка у Португалско пари струват.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Да помълчим, че се разприказвахме...
                    Наздраве !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добър ви ден !
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добър ви ден !

                        Коментар


                        • Как сте в "кръчмата"..?
                          Мое ли такова отношение ( като след сношение)...Пълно мълчание и апатия ....
                          Аз се върнах от дивото...Направих една огромна салата, с ужас установих , че ми свършила убавата ракия и се наложи да пия от 10 год. смокинева....
                          след това една чаша Загорка - резерва ( тъмно с боровинкималко детска ми пада) и сега ми грае стола под задника....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Братчед, чужденеций и мързел е оксиморон. Не мой да се пробваш да ме мамиш
                            Готвя пилешка супа, която с малко повече фантазия мое да пасне на чаша с гроздова ракия.
                            Наздраве!
                            Брейййй ,ти сякаш си знаела,че съм малко настинал и точно от тази комбинация имам нужда

                            Наздраве!
                            Страхът трудно се преодолява само със знания

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от katilarium Разгледай мнение
                              Ай ся и клякания ..... кат ще е гарга - да е рошава
                              Предпочитам направо да полегна .... тъй де,нема да изневеряваме на мързела

                              Наздраве!
                              Братчед, чужденеций и мързел е оксиморон. Не мой да се пробваш да ме мамиш
                              Готвя пилешка супа, която с малко повече фантазия мое да пасне на чаша с гроздова ракия.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                А бе ... ти още ще "клекнеш", братчед
                                Ай ся и клякания ..... кат ще е гарга - да е рошава
                                Предпочитам направо да полегна .... тъй де,нема да изневеряваме на мързела

                                Наздраве!
                                Страхът трудно се преодолява само със знания

                                Коментар

                                Working...
                                X