IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Щот съм добронамерено настроена към светлата ти личност, ще зема само мръвите. Прикачените организми със самостойно и не самостойно хранене ги оставям на теб.
    Наздраве, Мрънкало!
    Скъпо ми габърче, за теб само дъската е належаща, да се биеш по главата и да са питаш, как така се изпусна напоследък неколко пъти да почерпиш? Явно си в слабост изпаднала и не може се държиш по габърски достойно. Остракация!!! Наздраве, Дрънкабърче!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Постите ли?
      Щот съм добронамерено настроена към светлата ти личност, ще зема само мръвите. Прикачените организми със самостойно и не самостойно хранене ги оставям на теб.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Нивгаш, сега отивам у Комара (ти поне го знаеш - пресичам парка и съм там за 2 минути, дори и в този дъжд) и ш'съ нафръгам с мръвки, па ако ще и да се разчуе. Лошото е, че им свърши домашната ракия (на тях де, изпихме им я с един приятел след фитнеса, моята си стои и чака короната - къде си Матейко, габруФску чадо ненагледно ), пък аз на кака Петя Сервитьорката съм ѝ дал бан на всичките продукти, като знам какви боклуци са (все се дивя отде това желание у народонаселението да поръчва тоя боклук 63?). Та ще е малко сложно, но какво да се прави.

        Напоследък все избързвам със сделките и реално платих поне 1000 лева горница на това, което исках да купя, отделно затворих и позиции на стабилна загуба, но добре че идват едни други пари, та закърпвам положението, пък и както няма екскурзии напоследък, пак съм си рахат.

        Наздраве от изолатора, уискито сал за мен ш'си е, нали съм под карантина
        Да не си играл на Неохима? Ааа, не, там май един е купувача. "Комаръ" ти е квартално кръчме, ама имаше по-бойно от него в другата посока - "Куцият пес" или нещо подобно. 70-те бе култово заведение. Като подрастващи слушахме с интерес какви легенди се носят за него.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Постите ли?
          Нивгаш, сега отивам у Комара (ти поне го знаеш - пресичам парка и съм там за 2 минути, дори и в този дъжд) и ш'съ нафръгам с мръвки, па ако ще и да се разчуе. Лошото е, че им свърши домашната ракия (на тях де, изпихме им я с един приятел след фитнеса, моята си стои и чака короната - къде си Матейко, габруФску чадо ненагледно ), пък аз на кака Петя Сервитьорката съм ѝ дал бан на всичките продукти, като знам какви боклуци са (все се дивя отде това желание у народонаселението да поръчва тоя боклук 63?). Та ще е малко сложно, но какво да се прави.

          Напоследък все избързвам със сделките и реално платих поне 1000 лева горница на това, което исках да купя, отделно затворих и позиции на стабилна загуба, но добре че идват едни други пари, та закърпвам положението, пък и както няма екскурзии напоследък, пак съм си рахат.

          Наздраве от изолатора, уискито сал за мен ш'си е, нали съм под карантина
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Постите ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Язък! Вече виждах как бегаш по покрива с найлони да го покриваш. Наздраве, Дрънпане!
              Шегаджия. Що аз да бягам, кат кльощавият е у хабитатя?
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Съчувствам ти. За разлика от теб, на мен ми доставя удоволствие да образувам нерви наляво и надясно.

                А инак - сърдечно благодаря за ценните съвети! Ремонтът приключи без особено големи приключения.
                Наздраве, Мрънкало!
                Язък! Вече виждах как бегаш по покрива с найлони да го покриваш. Наздраве, Дрънпане!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Честит празник , българи !
                  Я, Леля се събуди на масата в ъгъла. Усетила е, че предстои празнична запивка.

                  Коментар


                  • Честит Празник и от мен и Наздраве на цялата Кръчма

                    Коментар


                    • Честит празник , българи !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Да ти образувам нерви е мое задължение. Аз съм аниматорът на кръчмата. А пък и вчера се обилно наквасих, недоспал, та ми иде отвътре ти помагам с ценни съвети за покрива. Например, бързо го довърши, че от утре ще вали. Здраве да е!
                        Съчувствам ти. За разлика от теб, на мен ми доставя удоволствие да образувам нерви наляво и надясно.

                        А инак - сърдечно благодаря за ценните съвети! Ремонтът приключи без особено големи приключения.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мрънкало, не мое ми образуваш нерви. Достатъчно съм са газирала, дето правя ремонт на покрива на единия гараж. Понеже изпратих по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието у Чужденеция с мисия /ще изрязва фиданките/, сега аз се разправям разните му там хидроизолации.
                          Наздраве!
                          Да ти образувам нерви е мое задължение. Аз съм аниматорът на кръчмата. А пък и вчера се обилно наквасих, недоспал, та ми иде отвътре ти помагам с ценни съвети за покрива. Например, бързо го довърши, че от утре ще вали. Здраве да е!

                          Коментар


                          • Честит национален празник! Които са най-близо до Шипка, да почерпят.
                            Last edited by Trakatrak; 03.03.2020, 12:19.

                            Коментар


                            • Честит празник на цялата уважаема клиентела на Кръчмата!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Привършваш запасите ли? А короната настъпва. Да не дойде време да се молиш за една водчица "Флирт"? И да просълзяваш очи по доброто старо време в Кръчмата когато Чиче обещаваше да почерпи 30 гр. дюлевка.... некой ден.... от по-следваща реколта. Наздраве, Дрънфлиртаджийке!
                                Мрънкало, не мое ми образуваш нерви. Достатъчно съм са газирала, дето правя ремонт на покрива на единия гараж. Понеже изпратих по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието у Чужденеция с мисия /ще изрязва фиданките/, сега аз се разправям разните му там хидроизолации.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X