IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
    Нека... !!!
    Ко са а случило, та ме КАРАШ да се наливам от заранта ?
    Преди години на тази дата се сдобих с Безценно камъче
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Коле, днес почерпката е от мен!
      Имам някви хубави поводи по това време на годината.

      Наздраве!
      Нека... !!!
      Ко са а случило, та ме КАРАШ да се наливам от заранта ?
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Коле, днес почерпката е от мен!
        Имам някви хубави поводи по това време на годината.

        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          И аз така го карам - зимата студено, лятото горещо а другите два сезона изчезнаха по нашите географски ширини.....
          Да, де!! Мъ при мъжете това недостатък, а при дамите си е най-обикновено кокетничене

          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Да паднат малко температурите, че иначе голям екшън става.
            Засега само ще пия
            Наздраве!
            И аз така го карам - зимата студено, лятото горещо а другите два сезона изчезнаха по нашите географски ширини.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Както казваше един мой професор: Обикновените хора пробиват дупки, а ние - инженерите- правим отвори
              Та, значи Петроф, според мен 4i40 си е баш у подходящата възрас
              Наздраве!
              ...бе ти кво мислиш , и аз не съм много по спорта , зряла възраст - мъдра възраст , затуй наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Ай ся...капризи в кръчмата....
                Спортувай тогава...!

                Наздраве !
                Да паднат малко температурите, че иначе голям екшън става.
                Засега само ще пия
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ing5rov Разгледай мнение
                  браво чичак , всъщност ти ли си по дърт или бате Пешо ...той е около или малко над педестака...
                  Както казваше един мой професор: Обикновените хора пробиват дупки, а ние - инженерите- правим отвори
                  Та, значи Петроф, според мен 4i40 си е баш у подходящата възрас
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Не можах да се науча да го пия това питие. Голяма ми е отврат.
                    Наздраве!
                    Ай ся...капризи в кръчмата....
                    Спортувай тогава...!

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Сноши пих узо с пъпеш.( мое произведение ...)
                      Не беше много гадно...

                      Днес ще го карам като във вица :

                      - Спортуваш ли нещо?
                      - Сексът брои ли се?
                      - Да.
                      - В такъв случай - не.
                      Не можах да се науча да го пия това питие. Голяма ми е отврат.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                        Ти Леля НЕ меси.
                        А СКЛАДА, въобще не споменавай без уважителна тому причина ...
                        дА !!!
                        Аааа, към СКЛАДА винаги подхождам с необходимото за това уважение.
                        Ама това не пречи от време на време да проявявам и малко женско любопитство
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Първо ще попитам Lelq дали наистина в склада има сичко и тогаз ще си пожелая.
                          Наздраве!
                          Ти Леля НЕ меси.
                          А СКЛАДА, въобще не споменавай без уважителна тому причина ...
                          дА !!!
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Сноши пих узо с пъпеш.( мое произведение ...)
                            Не беше много гадно...

                            Днес ще го карам като във вица :

                            - Спортуваш ли нещо?
                            - Сексът брои ли се?
                            - Да.
                            - В такъв случай - не.
                            браво чичак , всъщност ти ли си по дърт или бате Пешо ...той е около или малко над педестака...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                              В сърцето ми, УВАЖАЕМА има МНОГО, АМА МНОГО ...
                              НО, ПОВЕЧЕ ИМА в СКЛАДА !!!
                              Какот ПОЖЕЛАЕШ - го ИМАШ.
                              дА !!!
                              Уффф, е ся, как ми се желае една хладна бира....
                              Ама ...
                              Първо ще попитам Lelq дали наистина в склада има сичко и тогаз ще си пожелая.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
                                Като прочетоФ за бяло вино, та се сетих нещо с една камара продукти..., а бялото вино - може да е в количества - по избор, силно охладено...

                                Та - пригответе си в един пъпеш плодова салата със следните съставки /които могат да бъдат допълвани или намалявани, според вкуса/: 2-3 нектарини /праскова/, круша, ягоди и/или малини, ябълка, грозде, банан, портокал... Обелени, нарязани, в съд - в хладилника.

                                От пъпеша се отрязва 1/3 /останалото се пълни с плодовете и дресинга/ и се почистват семките, като страните могат да се оформят по подходящ начин - напр. - вълнообразно или с върхове. Може да се отстрани и част от сърцевината на пъпеша, за да се поберат съставките от пълнежа /плодове и дресинг/€

                                За дресинга: 1/2 кофичка заквасена сметана или кисело мляко /краве, биволско или овче - според вкуса/, 3-4 суп. лъжици мед, 3-4 суп.лъжици пудра захар, 100-200 гр. кокосови стърготини, настъргана кора от лимон, по вкус - 2-3 капки есенция, 50-100 гр. БЯЛО ВИНО.... Разбиват се съставките на дресинга и също се поставят в хладилника при плодовете - за около час-два.

                                Преди да се напълни пъпеша /който също е бил в хладилника/ - плодовете и дресингът се разбъркват.

                                Обърнете внимание на най-важният съвет в рецептата: останалата част от БЯЛОТО ВИНО, която не е добавена към дресинга ДА НЕ СЕ ИЗХВЪРЛЯ! Наздраве!
                                Отиде ми стройната кат фиданка фигура
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X