IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
    Добро утро , Кръчма !
    Да си призная грях - алкохолът никога не ме е влечал , ама пък се намираше добра компания от време на време , повечето време , та не ми пречеше и аз да надигам и да се и напивам даже . Ама Колето зачезна и почнаха да се появяват ментаци по масите ,в чашите , та ще се върна към трезвеността .
    Готини дни и готини поводи за наздравици с готини хора на масата , на всички пиянки у Кръчмата пожелавам !
    Пропадна нашта Леля! И да пие, и да трезви, все по нанадолнището се свлича.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
      Добро утро , Кръчма !
      Да си призная грях - алкохолът никога не ме е влечал , ама пък се намираше добра компания от време на време , повечето време , та не ми пречеше и аз да надигам и да се и напивам даже . Ама Колето зачезна и почнаха да се появяват ментаци по масите ,в чашите , та ще се върна към трезвеността .
      Готини дни и готини поводи за наздравици с готини хора на масата , на всички пиянки у Кръчмата пожелавам !
      Пропадна нашта лекя! И да пие, и да трезви, все по нанадолнището се свлича.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Много е тежко, Леля - викат, сезонът бил слаб, нямало бг туристи, мноу зле, а аз не мога да се размина на плажа от народ. Тежко е ти казвам, хората си бягат от къщи на морето, че не насмогват със сметките за ток за климатика и търсят безплатната прохлада на бриза. Немотия ти казвам, пълна мизерия, а и джеймисъна цели 4 лева малкото - скъпоооо, то в кварталната кръчма ми е минимум 5-ца. Тежкооооо, взел съм само 4 шезлонга, че нямам пари за повече, упс, забравих, че са включени в цената на хотела

        наздраве, хубаво е, че има позитивни хора като клиентелата в нашата кръчма!
        И при мен бая народ беше, ама на 30- 31 рязко намаля. Подменят смените. Но на 31и дойдоха тези за уикенда. А ветурът дуа, морето се пеняви, пясъкът боде в очи и се буам о големите вълни. Но стига толкоз. Време е да завия към гората. Там ракията е без пари и зайци скачат по полята.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Наздраве от морето, тежко се живее в тая държава, съсипаха я, дейш. Наздраве!
          Айде и на луната кат идеш на почивка и от там прати картичка ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Много е тежко, Леля - викат, сезонът бил слаб, нямало бг туристи, мноу зле, а аз не мога да се размина на плажа от народ. Тежко е ти казвам, хората си бягат от къщи на морето, че не насмогват със сметките за ток за климатика и търсят безплатната прохлада на бриза. Немотия ти казвам, пълна мизерия, а и джеймисъна цели 4 лева малкото - скъпоооо, то в кварталната кръчма ми е минимум 5-ца. Тежкооооо, взел съм само 4 шезлонга, че нямам пари за повече, упс, забравих, че са включени в цената на хотела

            наздраве, хубаво е, че има позитивни хора като клиентелата в нашата кръчма!


            Мъка, мъка...
            Все по - зле да ти е.....
            Питиетата все по- стари, сервитьорките все по-млади, сянката на хамака все по-дебела, морето все по-топло, жената все по-сговорчива ( или сънлива ) а децата все по-кротки и щастливи......
            Хич да не ти завиди човек....
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

              Ич не е тежко даже ! Много е забавно да живееш И ти го разбираш чудесно , щото го и живееш
              Много е тежко, Леля - викат, сезонът бил слаб, нямало бг туристи, мноу зле, а аз не мога да се размина на плажа от народ. Тежко е ти казвам, хората си бягат от къщи на морето, че не насмогват със сметките за ток за климатика и търсят безплатната прохлада на бриза. Немотия ти казвам, пълна мизерия, а и джеймисъна цели 4 лева малкото - скъпоооо, то в кварталната кръчма ми е минимум 5-ца. Тежкооооо, взел съм само 4 шезлонга, че нямам пари за повече, упс, забравих, че са включени в цената на хотела

              наздраве, хубаво е, че има позитивни хора като клиентелата в нашата кръчма!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                Наздраве от морето, тежко се живее в тая държава, съсипаха я, дейш. Наздраве!
                Ич не е тежко даже ! Много е забавно да живееш И ти го разбираш чудесно , щото го и живееш

                Коментар


                • Наздраве от морето, тежко се живее в тая държава, съсипаха я, дейш. Наздраве!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Добро утро , Кръчма !
                    Да си призная грях - алкохолът никога не ме е влечал , ама пък се намираше добра компания от време на време , повечето време , та не ми пречеше и аз да надигам и да се и напивам даже . Ама Колето зачезна и почнаха да се появяват ментаци по масите ,в чашите , та ще се върна към трезвеността .
                    Готини дни и готини поводи за наздравици с готини хора на масата , на всички пиянки у Кръчмата пожелавам !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      по здрав / не виртуален / на всички виртуални мераклиийки ... на виртуалните мераклии една майна ...
                      Благодаря, благодаря! Стократно да ти се връща!
                      Наздраве, чужденеций!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                        Добре , ще пиша на ЛС на tnm, да пише на майната и да му зададе въпросът ми , докато му праща глухарчето
                        Благодаря за отговорът Ви !
                        по здрав / не виртуален / на всички виртуални мераклиийки ... на виртуалните мераклии една майна ...

                        Коментар


                        • Добро утро , Кръчма и наздраве С кафе . На всички .
                          Няма вол , но черпя с това

                          https://m.youtube.com/watch?v=XIJM2kZgYiI

                          Скачайте рошави и усмихнати в деня и на масата

                          Коментар


                          • Ей това ми пуска радио-точката докато си пия кайвето :

                            https://www.youtube.com/watch?v=KG-7yu2GNko

                            Едни мисли ми идват,ама Наздраве Да Е!
                            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Нищо, де... Аз вече пристъпих към дезинфекция с чаша изстудено бяло вино.
                              Наздраве, Lelq!

                              П.П. А какъв беше въпроса, който трябваше да задам?
                              Ами не е нещо важно , ама питах от къде изхожда в заключението , което беше направил - понеже него са го напили качествено и от тази ли позиция му се вижда , че останалите са трезвени ? Нещо такова
                              Наздраве , tnm !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Абе , беше забавно пребоядисването на интериора , макар и напълно ненужно . Ама нали ни се носи славата , на обитателите на Храма , та поне като цвят ни отива , смятам
                                Наздраве , tnm !
                                Нищо, де... Аз вече пристъпих към дезинфекция с чаша изстудено бяло вино.
                                Наздраве, Lelq!

                                П.П. А какъв беше въпроса, който трябваше да задам?
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X