IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наздраве, чичо, домати с ракия е мега класика
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      .........................................
      наздраве, че забих в крива тема
      Добро утро !

      Не бре....Заби в кривата дупка...

      Наздраве !

      пп Голяма простотия написах, но съм на 2х25 от дълбоките резерви, със салата от чудни розови домати....

      Last edited by 4i40; 03.09.2019, 18:46.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение
        Ооо!
        Меа кулпа!

        Кой за кво си мисли...
        Няма ядове, тя ТНМ обича да намеква някои неща иначе това суингинга е интересно нещо, но някакси не е за мен, мисълта ме стресира. Обаче за война и като знаеш, че е твърде вероятно да не се завърнеш, мисля, че определено би помогнало. Може да се направи аналогия, макар и далечна, с педерците-войни от Спарта - като се биеш за любовника си рамо до рамо, някакси да им се получавали нещата. И с еничарския корпус е било подобно положението...
        наздраве, че забих в крива тема
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Ооо!
          Меа кулпа!

          Кой за кво си мисли...

          Коментар


          • Гришо, ти правиш ли разлика между танцът суинг и сексуалната практика суингинг
            наздраве, малко се пие в тази държава - джеймисън по икиндия на плажа си е класика!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Вторият му брат със съпругата си са били шампиони по суинг на хабитата. Виждала съм наградата. Мисля, че беше от 1951 година.
              Казват, че суингът е започнал в приятелските семейства на американските летци от Втората световна война и Корейската война. Смъртността при летците е била много голяма и останалите живи летци са се грижили за вдовиците материално, емоционално и сексуално, независимо, че са били със свое семейство и съпруги. След като практиката се установила, семействата се суингвали за проба още преди летците да бъдат пратени на фронта.
              https://en.m.wikipedia.org/wiki/Swin...estern_society

              Това е благородно.
              Last edited by grisow; 03.09.2019, 18:16.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Засега като гледам жертвите не са точно от този порядък.
                Наздраве, чужденеций!

                П.П. Баща ми е изтърсака в семейството. С най-голямата си сестра имаха около тридесетина години разлика, а с най-големият си брат - около двадесет и пет.

                Вторият му брат със съпругата си са били шампиони по суинг на хабитата. Виждала съм наградата. Мисля, че беше от 1951 година.
                Бравос !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  https://www.youtube.com/watch?v=krEtvtJMbxg RTSF 2016 - Shag Performance - Stephen & Chanzie, Arnas & Egle

                  ...поне такива жертви ...
                  Засега като гледам жертвите не са точно от този порядък.
                  Наздраве, чужденеций!

                  П.П. Баща ми е изтърсака в семейството. С най-голямата си сестра имаха около тридесетина години разлика, а с най-големият си брат - около двадесет и пет.

                  Вторият му брат със съпругата си са били шампиони по суинг на хабитата. Виждала съм наградата. Мисля, че беше от 1951 година.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=iFUYpqMf9AU
                    Jive Bunny and the Mastersmixers Megamix from the 50’s

                    По здрав за виртуалните мераклии и мераклийки ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Мдъъъ, аз като приказвам, че редовният секс изисква жертви - било то материални или емоционални - някои хора не искат да ми повярват.
                      Наздраве!
                      https://www.youtube.com/watch?v=krEtvtJMbxg RTSF 2016 - Shag Performance - Stephen & Chanzie, Arnas & Egle

                      ...поне такива жертви ...

                      Коментар


                      • Добро утро, тайфата!

                        Забелязвам, че когато физически по-силната част от човешкия род даде преда на долната глава, вместо на горна, случват се разни ексцесии. Със задоволство констатирам, че по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието не е изключение.

                        Обитателите на пещерата се увеличиха с един брой непълноправен дзвер. Изключително игрив и типичен хищник, което означава, че денем спи, а нощем буйства. В кочинката на кльощавия. По думите на титуляра на стаята, добичето използва покоя на нощта, за да хрупа гранули и да лочи вода от паничката. Звукът от тези дейности се чувал много отчетливо и се набивал у мозъка на безценното камъче на мама.

                        Сутрин убежището добива характеристика на минно поле - резултат от физиологиите на псето... Към това трябва да добавим и тормоза от страна на собственичката на дзвера, която звъни по всяко време на денонощието с въпроси за текущото му здравословно състояние. Общо взето, кльощавият е в потрес и се оглежда за някаква ритуална форма на самоубийство - сепуко, мепуко ... или нещо от сорта.

                        Мдъъъ, аз като приказвам, че редовният секс изисква жертви - било то материални или емоционални - някои хора не искат да ми повярват.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Добро утро !
                          Наш Тарантул можел да повтаря...
                          Постовете , но все е нещо ...
                          Наздраве !
                          Алцхаймерът не прощава.
                          Наздраве, 4i40!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Наш Тарантул можел да повтаря...
                            Постовете , но все е нещо ...
                            Наздраве !
                            Аз съм повтарач, бе! Не съм кат теб половинчат. И де черпиш само къси кавета.

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              Наш Тарантул можел да повтаря...
                              Постовете , но все е нещо ...
                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Пропадна нашта Леля! И да пие, и да трезви, все по нанадолнището се свлича.
                                мхм , всяко нещо трябва да е с мярка ... от всичко си требе ...

                                Коментар

                                Working...
                                X