IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Те некои не си пазят цървулките на деда, та нема кво да представят за виенска мода. Боси, боси шляпат през кръчмето и правят вълнички във винените локви. Гиди ,весели дечица кръчмарски!
    Сънуваш, струва ми се. Кой тоз от уважаемата клиентела на Кръчмата, дето ще разлее виното, наместо пиейки, да го сподели с останалата част от аудиторията!?
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

      никак не ми е трудно , напротив даже ... ама все пак , не е лошо човек да има мярка в поривите си на парвенющина . А тука никак не са малко ...
      Чужденеций, това тук Кръчма. Радвай се, че не е сбирка на ловци и рибари, та тогава да видиш какво значи хвалба
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        Де сте бе ...? Секнаха ли ви виртуалните мераци ? Кой е по-по-най ... Добре , че е "виртуалната кръчма " , дето моете цървулите на деда си , да представяте кат чизмите на австроунгарския император !
        Те некои не си пазят цървулките на деда, та нема кво да представят за виенска мода. Боси, боси шляпат през кръчмето и правят вълнички във винените локви. Гиди ,весели дечица кръчмарски!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

          и сега кво ... приказваш повече ли ...?
          Не, мълчах и придремвах. След прекаляване идва съпикясване.

          Коментар


          • Де сте бе ...? Секнаха ли ви виртуалните мераци ? Кой е по-по-най ... Добре , че е "виртуалната кръчма " , дето моете цървулите на деда си , да представяте кат чизмите на австроунгарския император !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Трезвеете ли! Трезвейте, трезвейте, то ще ви се върне. На мен вече се. Продължителната трезвост води до прекомерни запои. За наваксване.
              и сега кво ... приказваш повече ли ...?

              Коментар


              • Трезвеете ли! Трезвейте, трезвейте, то ще ви се върне. На мен вече се. Продължителната трезвост води до прекомерни запои. За наваксване.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Дедо, чувала съм, както и баща ми, е бил фен на коняка ..., френска ракия, демек.
                  Наздраве!

                  П.П. Знам, че ти е трудно, ама вземи все пак и се напъни, па осмисли текст от пет изречения.
                  никак не ми е трудно , напротив даже ... ама все пак , не е лошо човек да има мярка в поривите си на парвенющина . А тука никак не са малко ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                    ъхъ , той дедо ти се шотландска ракия е пил ... ей туй мразя у масовия българин ...боклук ше е ама да е купешки !
                    Дедо, чувала съм, както и баща ми, е бил фен на коняка ..., френска ракия, демек.
                    Наздраве!

                    П.П. Знам, че ти е трудно, ама вземи все пак и се напъни, па осмисли текст от пет изречения.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Знаеш, че не съм любител на уискито. Обаче, тъй като зетя на племенницата е шотландец, веднъж ми се наложи да пия и да хваля. Оказва се, че освен, дето си "кармелизират" бъчвите, от изключително важно значение бил и източника на вода. Тази, която минавала през пластове торф, била по-ценна, щото изчиствала не знам си какви примеси и предавала не знам си къф аромат на питието. Шотландска му работа.
                      Наздраве!
                      ъхъ , той дедо ти се шотландска ракия е пил ... ей туй мразя у масовия българин ...боклук ше е ама да е купешки !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Наистина е въпрос на вкус - на един приятел му бяха донесли шотландско, бая скъпо, но с много опушен вкус. Донесли му го като сериозен армаган, той вика - ебати ментака, отврат е, само ти го пиеш и го харесваш. Просто не е за всеки. То и с ракията е подобно - на какви ракии съм попадал - от елексири до ослепителни неща. Хеле пък една, дето я пихме в казармата и половината оперативен батальон даде фира за два дни
                        наздраве!
                        Знаеш, че не съм любител на уискито. Обаче, тъй като зетя на племенницата е шотландец, веднъж ми се наложи да пия и да хваля. Оказва се, че освен, дето си "кармелизират" бъчвите, от изключително важно значение бил и източника на вода. Тази, която минавала през пластове торф, била по-ценна, щото изчиствала не знам си какви примеси и предавала не знам си къф аромат на питието. Шотландска му работа.
                        Наздраве!

                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Факт, българи-юнаци! За един турнир направи повече точки и пари от цяла година
                          Дане стане като във вица?
                          Един българин ще чупи рекорда на Гинес за бройка оправени жени наведнъж.
                          Наредили му на стадион Левски сто жени и той почнал. Ръкопляскания и подкрепа от пълните трибуни! Колкото повече доближавал последната за оправяне, толкова по-френетично. Остават му пет... четири... от трибуните "Българи, юнаци! Българи, юнаци!". Три.. две.. останала само една, но се прострял като парцал на тревата! Повече не може . Трибуните "Пе-де-рас! Пе-де-рас!"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Вече не звучи невероятно. Голем кеф!
                            Факт, българи-юнаци! За един турнир направи повече точки и пари от цяла година
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Колкото вида ракия, толкова и уиски - някои са с толкова дълбок вкус и аромат, че чак ме удрят в петите голяма работа е уискито, но и ракията си я бива, а и аз съм националист все пак, та родното си в родно и превъзходно, стига да не е ментак.
                              Иначе съм пил много водки и всички са ми безлични. Стават за коктейл, но аз коктайлите не ги тача много

                              наздраве, днес съм на кеф, дано и гринго бие педереря, колкото и невероятно да звучи това
                              Вече не звучи невероятно. Голем кеф!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                                Натурела си е натурел. А ускитата са си ментаци за мен, не ме кефят особено, каквото и да се раздухва...
                                Не знам дали си влизал в завод за уиски. Иди на уиски-туризъм. Има такива и са интересни междувпрочем.
                                Още от входа обчаче Мирише на убиташко та се не трае ... Или мойто обоняние е криво...
                                Може да е до вкус и до човек. Водката поне не мирише толкоз грозно на менте
                                Наистина е въпрос на вкус - на един приятел му бяха донесли шотландско, бая скъпо, но с много опушен вкус. Донесли му го като сериозен армаган, той вика - ебати ментака, отврат е, само ти го пиеш и го харесваш. Просто не е за всеки. То и с ракията е подобно - на какви ракии съм попадал - от елексири до ослепителни неща. Хеле пък една, дето я пихме в казармата и половината оперативен батальон даде фира за два дни
                                наздраве!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X