IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тони Филипов д-р

    Космонавтите на МКС посрещали 2016 г. 15 пъти. Като се почне от 16.30 ч. московско време на 31 декември, та до 14.05 на 1 януари.

    Не, че ще се хвалим, ама ние май я посрещнахме повече пъти. Почнахме четири часа преди тях и свършихме… Всъщност, още не сме...

    Булката вика: „Айде сапри вече с това пиене, де! Вече е трети!” И какво като е трети? Тя си мисли, че продължавам да пия за кеф. И за кеф, де, но главно отлагам махмурлука. Махмурлукът не може да се лекува, той може само да се отлага. Най-добре е, ако можете да си позволите, да го отложите за Бабин ден. В докторските среди се знае, че най-лошите симптоми се появяват, когато съдържанието на алкохол в кръвта достигне нулата. Държите ли го далеч от нулата, няма да имате ядове. Затова ще си позволя пак да ви препоръчам „затихващата терапия”, която ние практикуваме успешно от години. Ако на Коледа сте пили 5 питиета, започнете постепенно да намалявате с по 10 гр. на ден, докато на Бабин ден стигнете до 2.5 питиета, които не предизвикват махмур.

    Иначе съвети всякакви. От секс и топла вана, та до клизма. Между другото чел съм, че тя много помага. Но единственото решение, известно още на древните римляни, е: Cuneus cuneum trudit. Демек клин клин избива.
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Абе, разбрах, че сте дервентджии. Привилигеровано население. Само че кво означава "от най-старото поселение". Моята рода също имала привилегии, но неясно защо. Живели са на края на турско бейско село и кога околните български села давали ангария на полето, задължението на нашите е било да им носят вода. Изглежда са били преселени отнякъде. Вероятно са били някви размирници, но това се е загубило като спомен или поне до мен не е достигнало.
      Баба ми казваше, че родата е в хабитата от преди идването на турците. Сигурно е било така
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Нашта рода не са я закачали ни османлии, ни капиталисти, ни комунисти. Щото сме били от най-старото поселение и са ни кътали кат рохки яйца.
        Наздраве!
        Абе, разбрах, че сте дервентджии. Привилигеровано население. Само че кво означава "от най-старото поселение". Моята рода също имала привилегии, но неясно защо. Живели са на края на турско бейско село и кога околните български села давали ангария на полето, задължението на нашите е било да им носят вода. Изглежда са били преселени отнякъде. Вероятно са били някви размирници, но това се е загубило като спомен или поне до мен не е достигнало.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Бреййййй, много си начетена по лъжиците.... шишетата. И моят дедо е участвал във войните. има два ордена. После и в Септемврийската буна, щото бил земеделец. Ама як бой откарал. Едва го спасили с овча кожа.
          Нашта рода не са я закачали ни османлии, ни капиталисти, ни комунисти. Щото сме били от най-старото поселение и са ни кътали кат рохки яйца.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
            Кашик е лъжица на турски Пехотинците са я носели пъхната в навущата си, отстрани на прасеца
            Наздраве!

            П.П. Друг път ще ти разказвам за бащата на баща ми /тати е изтърсак/, как е изкарал на фронта Балканската, Междусъюзническата и Първата световна бойна и се е прибрал по живо, по здраво в хабитата.
            Бреййййй, много си начетена по лъжиците.... шишетата. И моят дедо е участвал във войните. има два ордена. После и в Септемврийската буна, щото бил земеделец. Ама як бой откарал. Едва го спасили с овча кожа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
              Долавям наченки на дзен в това ти мнение, особено ако по някое време се улавяш че се питаш кое е било сън и кое реалност
              Ку беше тука Мечо можеше да ти дръпне едно по-подробно разяснение на ситуацията в която се намираш

              П.П. Наздраве с бира Амстел!
              Пак добре, че е ме запрати при Кастанеда

              П.П. Мечето се затри от септември. Голямо плаване му удари тоз път.
              Започвам да се притеснявам, да не го е придърпала някоя русалка из моретата
              Наздраве!
              Last edited by tnm; 11.01.2016, 13:19.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Нощем такива цветни сънища сънувам, че чак не ми се събужда сутрин. След обед като легна да дремна - не сънувам ..., що ли така се получава!?
                Наздраве!

                Кво е туй "кашик"!?
                Долавям наченки на дзен в това ти мнение, особено ако по някое време се улавяш че се питаш кое е било сън и кое реалност
                Ку беше тука Мечо можеше да ти дръпне едно по-подробно разяснение на ситуацията в която се намираш

                П.П. Наздраве с бира Амстел!
                Last edited by kev; 11.01.2016, 13:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Къс съня за да се стигне да т. нар РЕМ-фаза, май се казваше. Макар да съм установявал, че сънувам още къде полунощ. Кашик е пехотинец, най-измъчените войничета. Това за съня е прословута казармена мисъл с много в нея мисъл.
                  Кашик е лъжица на турски Пехотинците са я носели пъхната в навущата си, отстрани на прасеца
                  Наздраве!

                  П.П. Друг път ще ти разказвам за бащата на баща ми /тати е изтърсак/, как е изкарал на фронта Балканската, Междусъюзническата и Първата световна бойна и се е прибрал по живо, по здраво в хабитата.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Нощем такива цветни сънища сънувам, че чак не ми се събужда сутрин. След обед като легна да дремна - не сънувам ..., що ли така се получава!?
                    Наздраве!

                    Кво е туй "кашик"!?
                    Къс съня за да се стигне да т. нар РЕМ-фаза, май се казваше. Макар да съм установявал, че сънувам още къде полунощ. Кашик е пехотинец, най-измъчените войничета. Това за съня е прословута казармена мисъл с много в нея мисъл.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      Аз съм се определилА . Не очаквах да си толко тесногръдО. Неопределените обикновено са по-толерантни
                      Добре, има и изключения, някой хубав арапин може да ти се е паднал, приема се, но имам малко примес арийска кръв и едно наум с тия арапи ))
                      Наздраве
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Много сте сложни в тази тема! Занимавате се с три-четири неща. Аз мислех темата за сън, как да са приспим, как да са ведри събудим, пък на сутрин ли, на обед ли пак да почваме се приспим.. "Всяко време, де не е проспано е загубено!" Народна кашишка сентенция.
                        Нощем такива цветни сънища сънувам, че чак не ми се събужда сутрин. След обед като легна да дремна - не сънувам ..., що ли така се получава!?
                        Наздраве!

                        Кво е туй "кашик"!?
                        Last edited by tnm; 11.01.2016, 12:45.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Четвъртото е третото два пъти.
                          По-добре ми звучи на квадрат
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Фантазиите са за "третото"
                            За "четвъртото" явно ми е бедно въображението
                            Наздраве!
                            Четвъртото е третото два пъти.
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Много сте сложни в тази тема! Занимавате се с три-четири неща. Аз мислех темата за сън, как да са приспим, как да са ведри събудим, пък на сутрин ли, на обед ли пак да почваме се приспим.. "Всяко време, де не е проспано е загубено!" Народна кашишка сентенция.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Нали имаше фантазия (и)....?
                                Фантазиите са за "третото"
                                За "четвъртото" явно ми е бедно въображението
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X