IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    то вече за добър ден стана, обаче ще пия едно първо кайве като на дон Емилио. че нещо дремя като теле на празни ясли а сънчо подбутва към приспиване и мисля какво да не забравя пак
    наздраве за забраванчовците
    Отново съм влязла в някаква спирала на озвучените сънища. Спя непробудно, но не се усещам достатъчно отпочинала като се събудя.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от eta orel
      Бе то и на Пепето сигур му се дреме или даже спи.

      А кво стана с хер Начев?
      Май е пре-зрял този форум.
      Май му се понамали ентусиазма от снощните смени на Пепо Ама той ще устиска с добро настроение.
      Хер Начев верно не е минавал отдавна, като е на кеф ще се отбие, предполагам.
      ps. Eta, тоя сегашен ник наподобява на ЕТА10 - споменаваше се като име на суперкомпютър от миналото.
      Или пак означава нещо зверско !?
      Last edited by precakanoto; 22.05.2019, 15:16.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
        Добруютро, Кръчма! https://m.youtube.com/watch?v=Q4-XIKt-ADs
        добрютро Леля!, надяваме се очето да се лекува успешно, - а аз да споделя, че в Софармасито (аптечната верига) видях едни витамини за очи, (на "Допелхерц") с полезни съставки и с боровинка Даже си взех една опаковка преди няколко дни за да тествам, (нещо ми се омъгльосва мойта оптика напоследък). Стори ми се че добре действат, та може и ти да вземеш и да подпомогне изцелението, а и не бяха някакви скъпарски като цена.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Наздраве.

          Ето какво причинихте за тези няколко напрегнати минути:

          https://youtu.be/vkZm2rY0ra8
          Намекваш, че конякът и шоколадът са малко като извинение за причиненото страдание!?
          Предлагам все пак да се придържаме към статуквото. Не бива да забравяме кой хабитат обитавам.
          Наздраве!

          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Добруютро, Кръчма! https://m.youtube.com/watch?v=Q4-XIKt-ADs

            Коментар


            • Бе то и на Пепето сигур му се дреме или даже спи.

              А кво стана с хер Начев?
              Май е пре-зрял този форум.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Добро утро, Преци!

                Като те чета, обхваща ме едно успокоение. Драго ми е да установя, че разсеяността навестява и другите хора
                Наздраве!

                П.П. След като се преборих с шефа на банката, днес съм вдигнала мерника на Бюро за съдимост. Оказа се, че за участието в търг трябва свидетелство за съдимост. Неприятното е, че там работят само дами и ще трябва надълго и нашироко да им се обяснява как международния паспорт е личен документ
                то вече за добър ден стана, обаче ще пия едно първо кайве като на дон Емилио. че нещо дремя като теле на празни ясли а сънчо подбутва към приспиване и мисля какво да не забравя пак
                наздраве за забраванчовците

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Това питие е компенсация, заради не твърде деликатното ми чувство за хумор, проявено у една друга тема.



                  Наздраве!
                  Наздраве.

                  Ето какво причинихте за тези няколко напрегнати минути:

                  https://youtu.be/vkZm2rY0ra8
                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Успях преди няколко часа да зачета нормално назад, а не оставаше време да пиша : Уф, днес е силен и странен ден, - докато си пътувах сутринта и съзерцавах невероятно красивите картини из пътя, уж всичко беше наред, после се оказа, че техническият преглед на мпс-то е изгорял преди два дни, ...после като отидох в сервиза за тех.преглед се оказа, че с документите съм шест по шест, ама ...."парите ги нема у джобИте", сиреч забравих да взема пaричките при тръгване а в колата държа некви "гологани" ...и цирк "буш" .. Но все пак съдбата беше благосклонна
                    Едно наздраве по случaй празника, че много глухо сякаш у пивницата
                    (То верно че и мач имало някакъв, та народа може да се е загледал, - нема лошо )
                    Добро утро, Преци!

                    Като те чета, обхваща ме едно успокоение. Драго ми е да установя, че разсеяността навестява и другите хора
                    Наздраве!

                    П.П. След като се преборих с шефа на банката, днес съм вдигнала мерника на Бюро за съдимост. Оказа се, че за участието в търг трябва свидетелство за съдимост. Неприятното е, че там работят само дами и ще трябва надълго и нашироко да им се обяснява как международния паспорт е личен документ
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      E Еta, така е прието от по-древни времена, навярно. Традиция. За едно до 40 "св" не е толкоз страшно,
                      св. св. св ... и св. - само да има още нови имена след св. , пък св-то ще го прежалим
                      след св св св ...идва добрутрото, а то е за всички с кафе или без кафе, с бръм-бръм и тн.
                      И да върви на убаво денят
                      О, не, прието е сравнително неотдавна, в XIX век.

                      Виж по старите икони: дали пише свъсвъ?

                      Почнало се е, когато един господин се засегнал на чест: "Госпожа редакция на вестника, в списъка "гн. Иванов, Георгиев, Драганов и т.н.", който вчера публикувахте, аз, господин Георгиев, не съм господин, а само гн. Иванов?!!"
                      Драгата редакция се извинила и почнала да пише така "гн. гн. Иванов, Георгиев, Драганов и т.н.", во избежание.
                      Но след това започнали по същия начин да се обиждат и поручиците - айде "пор. пор."

                      Та по некое време некой канцеларист в Синода се стреснал: "Ауу, ми ние обиждаме св. Методия, той също е светия, не е лукова глава, я... И света Елена... Аууу!"
                      Айде "св.св." Кирил и Методий и брат му.

                      Такива ми ти неща.
                      Last edited by eta orel; 22.05.2019, 08:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от eta orel Разгледай мнение



                        Ей, много сте млади.

                        Аз още си карам Бугатито.
                        Ей тука съм го снимал в подземния гараж.
                        Еййййй, ама и другите брички ли са твои? Вземеш ни подариш по една. Ще направим моторетрокръчма. Седим си по колите в гаража, навдигаме наздравици и каним сиротите дами по задните седалки да гледат филма. Що на тех нема си подарил трошка, тъй като немат ретрокнижки за неуправление в нетрезво състояние.

                        Коментар


                        • E Еta, така е прието от по-древни времена, навярно. Традиция. За едно до 40 "св" не е толкоз страшно,
                          св. св. св ... и св. - само да има още нови имена след св. , пък св-то ще го прежалим
                          след св св св ...идва добрутрото, а то е за всички с кафе или без кафе, с бръм-бръм и тн.
                          И да върви на убаво денят

                          Коментар


                          • Кът сте рекли... св.св. Константин и Елена.
                            Или св.св. Кирил и Методий и брат му...

                            Това е канцеларски език, бюрократизъм.

                            Думата светѝ има и мн.ч., множествено значение. Да ви напомня.
                            Правилното е: свети Кирил и Методий, св. Кирил и Методий.



                            Ми Свети седмочисленици? Със седем "св"-ъта ли да ги пишем?

                            Кирил, Методи, Климент, Наум, Горазд, Сава и Ангелари.

                            Св.св.св.св.св.св.св. Кирил, Методи, Климент, Наум, Горазд, Сава и Ангелари. Хъм... Гораздо много ще дойде...

                            А?

                            А Свети четиридесет мъченици? Севастийски.


                            Кирион, Кандид, Домн, Исихий, Ираклий, Смарагд, Евноик, Валент, Вивиан, Клавдий, Приск, Теодул, Евтихий, Иоанн, Ксантий, Илиан, Сисиний, Ангий, Аетий, Флавий, Акакий, Екдикий, Лисимах, Александр, Илий, Горгоний, Теофил, Дометиан, Гай, Леонтий, Атанасий, Кирил, Сакердон, Николай, Валерий, Филоктимон, Севериан, Худион, Мелитон и Аглай.
                            (от тук можете да избирате име за новороденото)


                            Last edited by eta orel; 22.05.2019, 07:19.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              и ас съм тъй ... жигулката не я давам ...


                              Ей, много сте млади.

                              Аз още си карам Бугатито.
                              Ей тука съм го снимал в подземния гараж.
                              Last edited by eta orel; 22.05.2019, 06:46.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Неее
                                не съм метър
                                всичко ми е наред. Навръх празничния ден се появиха приятели, които ми дадоха "на кредит", който не искат да връщам, ужасТ

                                наздраве майна.
                                ps. Е малко старичко ми се явява вече мпс-то, но не го сменям (все още) по носталгични причини - един вид "жалба за младост" Не е препоръка
                                и ас съм тъй ... жигулката не я давам ...

                                Коментар

                                Working...
                                X