IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Още след първият месец им отрязах достъпа., а детето го оставих да спи само в детска стая. Добре, че имах една деликатна сетерка и като го чуеше да се размърдва, идваше да ме буди сутрин
    Така и не разбрах обаче, що нито веднъж не си навря муцуната в лицето на по-едрата 1/3-та пълноправен член на фамилия, а се мен тормозеше
    Умно куче, знае кого да тормози. А кога по едричкият го извежда навън, сигурно го запознава с какички. Ех, умно куче, знае израза Всекиму своето!" Уааааааа....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Скоро да не почнеш и да ревеш най много
      Живи и здрави да са ти децата!
      Жив и здрав и ти на този светъл празник!!!
      а няма, няма, въвел съм режим, а и те си ме знаят, че съм малко лют на моменти, колкото съм благ в други. Сега разкарвам майка ми, че трябва да си гледа и другата племенничка (били ваканция тази седмица), а другата ми се пада тъща и в моята къща (как го изримувах само), така че няма проблеми, засега поне
      Сега съм на червено вино и си го допивам сам, че жената не може
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Бабите,пък ме изнервят с деветините си,и пак не ме хваща сън
        Още след първият месец им отрязах достъпа., а детето го оставих да спи само в детска стая. Добре, че имах една деликатна сетерка и като го чуеше да се размърдва, идваше да ме буди сутрин
        Така и не разбрах обаче, що нито веднъж не си навря муцуната в лицето на по-едрата 1/3-та пълноправен член на фамилия, а се мен тормозеше
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Чудесно е....
          Утре зарязвам работата и отивам да си дорежа асмата и дърветата.....

          Добре, че в кръчмата поводи бол, та да пийнем на аванта....
          Много станахме цициите...

          Наздраве !
          Ахъъ, а и много носим, та не ни пречи
          Last edited by tnm; 02.02.2016, 13:42.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Ма, те некой мъже отдолу сами ще показват краче изпод леглото и ще викат "Крия се, открииий меее."
            Епилирано, може би!? УжасТ
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              че викай бабите, я ме виж мен - кукуряк съм отвсякъде, след децата, аз спя най-много -форе-долу колкото двете баби и майката взети заедно
              Скоро да не почнеш и да ревеш най много
              Живи и здрави да са ти децата!
              Жив и здрав и ти на този светъл празник!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                че викай бабите, я ме виж мен - кукуряк съм отвсякъде, след децата, аз спя най-много -форе-долу колкото двете баби и майката взети заедно
                Бабите,пък ме изнервят с деветините си,и пак не ме хваща сън
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Брях ..., плашливо стана това племе

                  П.П. Не хранете тагвиз надежди. Матраците тежки. Душманите имат дископатия - едва ли ша ги надигнат
                  Ма, те некой мъже отдолу сами ще показват краче изпод леглото и ще викат "Крия се, открииий меее."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                    Добро утро.
                    Сънят е едно от най ценните неща за организма.
                    Мои познат е бивш легионер от Френския легион,та той не говори много за легиона,но това го казва,че е дно от най-твжките му изпитания е било умишленото стоене без сън,с дни...
                    че викай бабите, я ме виж мен - кукуряк съм отвсякъде, след децата, аз спя най-много -форе-долу колкото двете баби и майката взети заедно
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Е ..., все ще се намери някой по-ларж да викне едно пиене на клиентелата
                      Пък и времето е хубаво - пиенето може да се пие на теферич
                      Наздраве!
                      Чудесно е....
                      Утре зарязвам работата и отивам да си дорежа асмата и дърветата.....

                      Добре, че в кръчмата поводи бол, та да пийнем на аванта....
                      Много станахме цициите...

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Добро утро.
                        Сънят е едно от най ценните неща за организма.
                        Мои познат е бивш легионер от Френския легион,та той не говори много за легиона,но това го казва,че едно от най-тежките му изпитания е било умишленото стоене без сън,с дни...

                        Аз се оплаквам от няколкото часа нощем в които ме оставя синковеца

                        Хай наздраве,май трябва да увеличя упойката
                        Last edited by hemilio; 02.02.2016, 13:29.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                          Това се казва мъж с късмет. Като празнува на 2 февруари обяснява, че е рожденик. ЧРД и наздраве за бележитата дата!
                          Опа, забравил съм мъжката част от кръчмата - Наздраве, момци и винаги да сте фанатици на тема мъже и мъжко достойнство
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Мъжете днес празнуват тоз двуличен ден. Скрили се под леглото да не ги намерят душманите, ама дали леглото най подходящо скривалище, щото ако ги открият душманите ще има
                            Брях ..., плашливо стана това племе

                            П.П. Не хранете тагвиз надежди. Матраците тежки. Душманите имат дископатия - едва ли ша ги надигнат
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добър ден !

                              Важното е да има кой да почерпи, а поводите са друга бира !

                              Наздраве !
                              Е ..., все ще се намери някой по-ларж да викне едно пиене на клиентелата
                              Пък и времето е хубаво - пиенето може да се пие на теферич
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Има, има, ей, ме, на При това съм с 5 жени вкъщи, та една кръчма ли ще ме уплаши
                                Дами, почерпете се и за мое здраве - днес съм се родил, на най-мъжкия празник, Петльовден, незнайно защо получил толкова отрицателна слава през последните години
                                Наздраве, дами
                                Това се казва мъж с късмет. Като празнува на 2 февруари обяснява, че е рожденик. ЧРД и наздраве за бележитата дата!

                                Коментар

                                Working...
                                X