IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дубрутру и ч.н.г.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Добро утро !

      Днес се очертава един приятен работен ден !

      Щото вчера си беше голяма мъка... Бутилка вино, едно печено пиле, слънце, пот и блясък в очите...( тва да бачкаш пиян си е направо кът пияната мотика от конфуто ..)

      Наздраве !

      пп Нещо май пак липсва в рая ....

      Коментар


      • Честита Нова Източна (лунна) година. Според някои изследователи в основата на източните календари стои старобългарски календар. Почерпете по този повод, че вчера беше време за илюминации, а днес може да се опиянявате в глума какво ни чака в размирната година на Червената маймуна. Вероятно маймунски работи.

        Коментар


        • Лека вечер сладури
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Викендът завърши спокойно.
            https://www.youtube.com/watch?v=hHMYhajNtNg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Прав си, че не се рупа. Ама гони деменцията
              Деменцията се гони с редовно чревено и с кърстословици, но судокуто сдухва свободното време с безумни комбинации без матриален резултат. Я, опитай го пуснеш на БФБ, там комбинациите резултатни,,,, понякога.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Аз съм привърженик на мнението, че всяко желание на по-едрата част от домочадието за домакинстване, трябва да бъде пощурявано. С времето, чрез подходящи напътствия, ще бъде приучен да работи, без нанася особени поражения на заобикалящата среда
                Колкото до равноправието при почистването - мдъъъ, чувала съм, че има семейства където битува подобно разпределение
                Затова смятам, че сега е момента да изкажа моите горещи благодарности към БНА и в частност към Първа рота /или както там им викат на гвардейците/, щото за краткият период две години и няколко месеца отгоре е успяла да създаде у по-едрата 1/3-та навика, когато започне една работа да я довършва до край - от подготовката за готвене, самото приготвяне на ястието и слагането на изцапаните съд в съдомиялната машина
                Наздраве!
                Лелейййй, ма ти си била изтребител на мъжко достойнство. Да допускаш да мие със съдомиялна. По-добре с престилка на чешмата и да мае с гъбичката отколкото да се унижава със съдомиялната. Както е тръгнало ше го караш човекът и крушки да завива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Судокуто не се рупа. Дори да го намажеш с конфитюр. Пък кой знай? Трябва се опита.
                  Прав си, че не се рупа. Ама гони деменцията
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Знам, знам..... Всички вкусни работи се правят от едрите части на семейството. За дребните, да има равноправие остава удоволствието да почистят след тях
                    Аз съм привърженик на мнението, че всяко желание на по-едрата част от домочадието за домакинстване, трябва да бъде пощурявано. С времето, чрез подходящи напътствия, ще бъде приучен да работи, без нанася особени поражения на заобикалящата среда
                    Колкото до равноправието при почистването - мдъъъ, чувала съм, че има семейства където битува подобно разпределение
                    Затова смятам, че сега е момента да изкажа моите горещи благодарности към БНА и в частност към Първа рота /или както там им викат на гвардейците/, щото за краткият период две години и няколко месеца отгоре е успяла да създаде у по-едрата 1/3-та навика, когато започне една работа да я довършва до край - от подготовката за готвене, самото приготвяне на ястието и слагането на изцапаните съд в съдомиялната машина
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 06.02.2016, 10:53.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      У дома палачинките ги прави по-едрата 1/3-та. Ама едва ли ще навие, щото в момента полага високоентелектуален труд - решава судоку
                      Наздраве!
                      Судокуто не се рупа. Дори да го намажеш с конфитюр. Пък кой знай? Трябва се опита.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        У дома палачинките ги прави по-едрата 1/3-та. Ама едва ли ще навие, щото в момента полага високоентелектуален труд - решава судоку
                        Наздраве!
                        Знам, знам..... Всички вкусни работи се правят от едрите части на семейството. За дребните, да има равноправие остава удоволствието да почистят след тях

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Не разваляй кафето!!! Млякото на палачинки!!!
                          У дома палачинките ги прави по-едрата 1/3-та. Ама едва ли ще навие, щото в момента полага високоентелектуален труд - решава судоку
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Кафе, облагородено с малко прясно мляко /ако може/
                            Наздраве!

                            П.П. Ще правя ябълков кекс, ама ката уветрям от виното, дето го пих снощи за здравето на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                            Не разваляй кафето!!! Млякото на палачинки!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Дубрутру.
                              Каве,чай,кекс. :-)
                              Кафе, облагородено с малко прясно мляко /ако може/
                              Наздраве!

                              П.П. Ще правя ябълков кекс, ама ката уветрям от виното, дето го пих снощи за здравето на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Дубрутру.
                                Каве,чай,кекс. :-)
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X