IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Е затова ми аресва да те четем - се едно си гледала от дедо! На това се казва класа! Наздраве Танамънче, жива и здрава!
    А дали Вълчо-34 не е гледал от Танамънче-то? Но ..., да не влизаме в излишни спорове. Явно и с теб се радваме на синхрон.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      По онова време немаше селфита. А ти взе ли за пример новата гръндж епоха - накриво окопчан. Ако така се явиш в кафенето ще направиш непредотвратимо впечатление. И ще тръгне вълната на кривината от Габроу до Абърдийн.

      Аз и сега си предизвиквам такова фпечатление. Що трябва се тормозя и да си променям стайлингъ?
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Добро утро!

        https://m.youtube.com/watch?v=v_JQC8O3rFw

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ама ти си можел да четеш!? Аз мислех, че те бива само за писатель.

          А някво селфи в разпасания ти вид имаш ли? Да ти се порадваме вкупом цялата ентелегентна аудитория на Кръчмата.
          Наздраве!
          По онова време немаше селфита. А ти взе ли за пример новата гръндж епоха - накриво окопчан. Ако така се явиш в кафенето ще направиш непредотвратимо впечатление. И ще тръгне вълната на кривината от Габроу до Абърдийн.

          Коментар


          • https://youtu.be/BR2JtsVumFA

            Айде жега.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Винаги го пия сама. В точно определено време, в едно и също кафене, на една и съща маса - от много години. Барманът си сверява часовника по мен.
              Наздраве, сър!
              Е затова ми аресва да те четем - се едно си гледала от дедо! На това се казва класа! Наздраве Танамънче, жива и здрава!
              И това ще мине ...

              Коментар


              • Ахахах няма такова изпълнение, тези са уникални https://youtu.be/ay_jN3KHp5c

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Преци, веднага викни едно голямо на RUBLA!
                  Наздраве!
                  Да, мн. добра идея, искаше ми се дори, да й благодаря за превода в един момент, преди да изтрие мнението, но го е изтрила нацяло с етикета "спам" . А то си бяха две изречения на 100% баш в темата. Смятай щом това е спам, какво ли ще е другото по другите теми, Но ние в кръчмата сме били винаги добронамерени затова й пожелавам много лека и приятна смяна! Забележи че подсигурено и с двете думи (като leka нощ и приятни сънища ) и разбира се й благодарим за старанието, като и за нейно здраве -казваме наздраве
                  И добра вечер на всички!

                  Коментар


                  • Наздраве за крепък сън че и утре ще е тегаво.

                    https://youtu.be/9tjdswqGGVg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                      Що за ,,День Побе́ды ,, ли
                      Не, за денят на обединена Европа.

                      П.П. Преци беше написал коментар на латиница, щото имал срив в кирилицата. RUBLA учтиво го беше трансформирала в подходящ за четене вид. Ама гледам, после го затрила с твърдението, че Преци е спамер
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                        Кво, ходила си да пиеш кафе сама .
                        Винаги го пия сама. В точно определено време, в едно и също кафене, на една и съща маса - от много години. Барманът си сверява часовника по мен.
                        Наздраве, сър!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Сутринта - у пещерата напрежение. Дебелото псе гладно, жадно и си чака разходката. Аз - в не особено тежък дезориентир, но все пак не съм съвсем в час. Нощният живот започва да ми се отразява не твърде благоприятно. Явно ще се налага да редуцирам броя посещения на реални питейни заведения.

                          Обличам се, погрижвам се за дунди и отивам да си пия кафето в компанията на най-умния човек когото познавам. Времето лети, душата започва да се снижава в опит да влезе в тялото. Около обяд съм в кондиция....и отивам при козметичката си.

                          Събличам си якето, поглеждам се в огледалото и какво да видя - облякла съм си блузата наопаки. Несъзнателно. Вай, ами сега!? Обърна ми се късметя. Мъка, мъкаааа Остава ми само да проследя последствията..

                          Наздраве!


                          Кво, ходила си да пиеш кафе сама .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Преци, веднага викни едно голямо на RUBLA!
                            Наздраве!
                            Що за ,,День Побе́ды ,, ли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Много зелено за есен. Вярно, мъглите фърлиха синкаво-сивия си плащ върху Балканя, мрачните облаци са се похлупили небосклона, а дъждът се изсипва на сребърни нишки към земята, но ... точно на влажна и хладна пролет го докарва времето.
                              Наздраве, Lelq!
                              В сумрака и дъжда е лесно да си представя шарения, вместо зеления . Всичко друго си е автентично

                              Наздраве, tnm !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение


                                Да се надяваме, че си прав. Днес имам усещане за късна есен с настъпваща зима .

                                Наздраве с червено!
                                Много зелено за есен. Вярно, мъглите фърлиха синкаво-сивия си плащ върху Балканя, мрачните облаци са се похлупили небосклона, а дъждът се изсипва на сребърни нишки към земята, но ... точно на влажна и хладна пролет го докарва времето.
                                Наздраве, Lelq!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X