IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Честита Първа пролет!
    http://vbox7.com/play:2bb0eba2&r=emb
    Нещо фчера кушиите са ве умориле. И що сметате, че Тянка е Тодорка. Трябва черпи на Татянин ден, според мен. Ама пропуснахме.
    Тянка прилича на снежен човек по Чуждоземия...С мотика в ръка засипана от пролетен сняг....
    Що пък да не черпи на всички дни, дето започват с Т....

    Тракащия, при мен овошките са спасени, засега.....
    Такъв студ е било преди седмица, че птичките и пчеличките са се скрили.....
    - 9 градуса !!! Повредите са преодолими - рози и магнолии ..Цветя....не стават за салата....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утрооооо !

      Абе, къде е Серго с неговата Америка ...?( сетих се за него...)

      Да се оплача....

      Пътувам вчера в метрото и както съм си седнал с притворени в размисъл очи, гледам едно сладурче, но в 3-4-я месец.....Тъкмо расте....
      Ставам кът войник на пост, но тя усмихната ми отказва, че слизала ....
      Обажда се по телефона и радостно съобщава, че вече един ".Въз.....н господин и прави място .."
      Да де, но в този момент я погледнах и тя си глътна "Възрастния..."

      Наздраве за младите !
      Чиче, чиче, за резил си станал. Не си ли гледал "Операция ы"? Папанов кво рече относно бременната дьевочка и собствената му особа? Глей тука след 1.00 мин. и се учи.
      http://vbox7.com/play:3668119462
      Last edited by Trakatrak'; 20.03.2016, 21:46.

      Коментар


      • Честита Първа пролет!
        http://vbox7.com/play:2bb0eba2&r=emb
        Нещо фчера кушиите са ве умориле. И що сметате, че Тянка е Тодорка. Трябва черпи на Татянин ден, според мен. Ама пропуснахме.

        Коментар


        • Това мълчание го отдавам или на работохолизъм, или на алкохолизъм......

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Само да го рАзбера......
            Мисля да поискам от Колето КНИГАТА ЗА ОПЛАКВАНИЯ.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Кой спал, спал...Кой работил, работил.....
              Време е за бира !
              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Ама нима у Кръчмата има толку нагъл посетител, дет да прибере баш на tnm бутилката!? Озадачих се
                Наздраве, Бенджи!
                Само да го рАзбера......
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                  Ти не си ли именичка!? Или някой преди време те беше прекръстил

                  Наздраве де, с Туборг No.5 !!!
                  Тцъ. Преди години Лорда беше решил, че името Тодора много ми подхожда, особено галеното му производно - Тоца
                  Женските имена в родата са общо взето шантави - София, Евгения, Евдокия, Смарагда и прочие с гръцки уклон, ама Теодора не съм срещала из записките
                  Наздраве!

                  П.П. Тодоровците и Тодорите, за които вдигам наздравица са от страната на по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                  Last edited by tnm; 19.03.2016, 14:46.
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Ама нима у Кръчмата има толку нагъл посетител, дет да прибере баш на tnm бутилката!? Озадачих се
                    Наздраве, Бенджи!

                    П.П. Наздраве и за Тодоровците и Тодорите, че ги имам няколко в родата си!
                    Ти не си ли именичка!? Или някой преди време те беше прекръстил

                    Наздраве де, с Туборг No.5 !!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Налага се да си заработвам хляба, дет'се вика.
                      P.S.И за тебе, съкровище бутилките са две.Който я е смотал втората да си признава и да я връща, че ше му скинем врато.
                      Ама нима у Кръчмата има толку нагъл посетител, дет да прибере баш на tnm бутилката!? Озадачих се
                      Наздраве, Бенджи!

                      П.П. Наздраве и за Тодоровците и Тодорите, че ги имам няколко в родата си!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Бенджи, съкровище!
                        Аз съм потресена. Ми това цели 10 дни, па ми говориш и за още толкуз
                        Ще вземеш да станеш и ти презрян работохолик, като някои от тук списващите
                        Няма да има с кого да си пия питието.
                        Наздраве! И благодаря за бутилката Бакарди!
                        Налага се да си заработвам хляба, дет'се вика.
                        P.S.И за тебе, съкровище бутилките са две.Който я е смотал втората да си признава и да я връща, че ше му скинем врато.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Стария Бен се разцепи от бачкане тия две седмици .... и следващите две се очертават да са такива .... баси ...... ама мамку му ...... черпЪ сичките с по бутилка ром ....
                          Бенджи, съкровище!
                          Аз съм потресена. Ми това цели 10 дни, па ми говориш и за още толкуз
                          Ще вземеш да станеш и ти презрян работохолик, като някои от тук списващите
                          Няма да има с кого да си пия питието.
                          Наздраве! И благодаря за бутилката Бакарди!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • благодаря Стари Бен., още работа ти пожелаваме, и никога да не ставаш безработен ...
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Стария Бен се разцепи от бачкане тия две седмици .... и следващите две се очертават да са такива .... баси ...... ама мамку му ...... черпЪ сичките с по бутилка ром ....
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • ще отваря ли кръчмата тази вечер или вървим към затваряне !??? Поне едно ipo няма ли да има !?
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X