IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Овощарите .... бихте ли ми дали определение от държавата за овощна градина.
    Ако може с официален документ ... като аргумент.
    Благодаря предварително!

    Иииии ... Наздраве!
    Страхът трудно се преодолява само със знания

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      Е, па ... и аз ще ти се усмихвам ... докато те следя с оптиката
      Наздраве и лека нощ!
      Лека нощ и дано оптиката ти се запотява. Карабинерка такава!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Най-после си призна!!! Кикимора! Не ме гледай в очите, щото имаш лош поглед. Една колежка така я бъзиках, щото се казваше Нора и се римуваше най-елемантарно. Но тя го приемаше с усмивка.
        Е, па ... и аз ще ти се усмихвам ... докато те следя с оптиката
        Наздраве и лека нощ!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          В моята тайфа нямахме прякори. Може би някое друго галено обръщение.
          Възможно е зад гърба ми да са ми викали "кикимора" или нещо подобно, ама в очите - никога. Щото имам лош поглед
          Най-после си призна!!! Кикимора! Не ме гледай в очите, щото имаш лош поглед. Една колежка така я бъзиках, щото се казваше Нора и се римуваше най-елемантарно. Но тя го приемаше с усмивка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Я, появи се, ама прекора си не изказва. Хайде де, имай малко кураж, доблест и лекомислие. Нема те скъсаме от бъзик. Само малко.
            В моята тайфа нямахме прякори. Може би някое друго галено обръщение.
            Възможно е зад гърба ми да са ми викали "кикимора" или нещо подобно, ама в очите - никога. Щото имам лош поглед
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Дебелото псе се прибра от разходка и ходих да го дезинфекцирам у банята.
              Немала съм прякор.
              Наздраве!
              Тоз отговор съм го пропуснал. Нямала си прякор? Колко скучно! Абе, кво правите там в Балкана? Муите ли броите?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Това е Кръчма, 4i40. А не предаването " Искрено и лично"
                И аз това пиша...

                Лека нощ !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Това не се инициали, а името ми за достъп у един професионален сайт. Системният администратор го измисли. Пък мен ме мързеше да мисля друго и се регистрирах с него у Инвестор.
                  Наздраве!
                  Я, появи се, ама прекора си не изказва. Хайде де, имай малко кураж, доблест и лекомислие. Нема те скъсаме от бъзик. Само малко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Алоуу, много си любопитен....
                    А за първото " причастие ", няма ли да попиташ....
                    Това е Кръчма, 4i40. А не предаването " Искрено и лично"
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      С тези ядове на борсата, отдавна си спряло яденето и пиенето.......
                      и пушенето !!!!
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                        Ми, рекох малко да разчупя черупката, ала уви. Най-лесно е да се скатаваш зад инициали.
                        Това не се инициали, а името ми за достъп у един професионален сайт. Системният администратор го измисли. Пък мен ме мързеше да мисля друго и се регистрирах с него у Инвестор.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Алоуу, много си любопитен....
                          А за първото " причастие ", няма ли да попиташ....
                          Ми, рекох малко да разчупя черупката, ала уви. Най-лесно е да се скатаваш зад инициали.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Добра вечер!
                            А какво е разрешено, за да те посъветваме?
                            Плащането на църковната свещ разрешено ли е? Защо ? А може би и плащането на данъка не е забранено !?? ))
                            Както е казано - кесаревото - кесарю, Божието - Богу
                            Какви са разрешените опции по време на поста за да те посъветвааме, дотук си споделил забранителните?.
                            Като се замисля, ще вема и аз да се запостя
                            С тези ядове на борсата, отдавна си спряло яденето и пиенето.......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
                              ...Макар че наше човешко право е да търсим изхода тъкмо в желаната посока, и да умираме само в краен случай...

                              Наивник, ти вече си се прецакал, зае.и

                              Наздраве де
                              Наивността е присъща на разумните същества. По-добре наивен, отколкото циник. Не знам при мен какво е съотношението.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Добра ви вечер!
                                Прецаках се.
                                Постя, а то не трябвало и да се пие и да се еВе
                                Какво ще ме посъветвате?
                                Добра вечер!
                                А какво е разрешено, за да те посъветваме?
                                Плащането на църковната свещ разрешено ли е? Защо ? А може би и плащането на данъка не е забранено !?? ))
                                Както е казано - кесаревото - кесарю, Божието - Богу
                                Какви са разрешените опции по време на поста за да те посъветвааме, дотук си споделил забранителните?.
                                Като се замисля, ще вема и аз да се запостя
                                Last edited by precakanoto; 20.03.2016, 22:17.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X