IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    С данайски дарове и отровни питиета, нямам нужда да ме черпят в политиката....
    Човек има нужда да прочете 3-4 изречения, различни от неговите, за да се замисли....
    Там се напълни с ботове с процесор 386 -ци.....Едно и също примитивно бръщолевене...

    Модитата са за е...е, но не искам да им правя убаво на душата....

    Зарязвам ги.....като искам малко дърляне, да му мисли Тракащия.....

    Наздраве !
    Ааааа, благодаря, благодаря, с удоволствие ще запълня твоята потребност от дърляне, чесане, стригане и подостряне. Това си е достойна работа. Дано аз съм достоен за нея, че нещо съм се омързелявил.

    Коментар


    • С данайски дарове и отровни питиета, нямам нужда да ме черпят в политиката....
      Човек има нужда да прочете 3-4 изречения, различни от неговите, за да се замисли....
      Там се напълни с ботове с процесор 386 -ци.....Едно и също примитивно бръщолевене...

      Модитата са за е...е, но не искам да им правя убаво на душата....

      Зарязвам ги.....като искам малко дърляне, да му мисли Тракащия.....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Фпечатлена съм от твойта психическа устойчивост. Аз кога посетя Политика, после винаги имам нужда от голяма чаша Бакарди.
        Наздраве!
        Бива ли така? Политика е най-свежа и газирана тема. Може се скараш с всички и накрая да почерпат само за да те склонят да седиш помежду им, където си седиш и без това. И като почне едно черпене, Марандето черпи със студена вода, Червена сган с червена боя, Гигов с Шуменско, Дряновския с червена роза (това черпи дамите, де), не ти трябва да отскачаш до виртуалната кръчма, що все почерпен си ходиш. Ама той Чичин напоследък не държи и бързо се изчерпва откъм дарове богати и почерпки благати. Чичин, щом си се фанал на играта требва да се държиш за перилата и да продължаваш веселбата. Брейййй, това почти поема стана!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Сипете едно с мехурчета по средата на чашата, че много ме ядосаха в политиката.....

          Наздраве !
          Фпечатлена съм от твойта психическа устойчивост. Аз кога посетя Политика, после винаги имам нужда от голяма чаша Бакарди.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            ми аз, може ли, а, може ли Ама моите каки (или поне разбиранията ми за такива) са като тази в аватара ми
            Та наздраве за каките - с последната пихме такова, още си пазя тапата, за да ми напомня за отличния момент, а тя какво, и дали, пази нещо, нямам идея
            Баш за тез каки иде на реч.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Сипете едно с мехурчета по средата на чашата, че много ме ядосаха в политиката.....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Няма ли кой да вдигне една наздравица за каките!?
                Наздраве!
                ми аз, може ли, а, може ли Ама моите каки (или поне разбиранията ми за такива) са като тази в аватара ми
                Та наздраве за каките - с последната пихме такова, още си пазя тапата, за да ми напомня за отличния момент, а тя какво, и дали, пази нещо, нямам идея
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Няма ли кой да вдигне една наздравица за каките!?
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lelq
                    Пия за бабите ! Наздраве !
                    Пия за лелите ! Наздраве !

                    пп Бабите ги оставям на Тракащия...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Морнинг.
                      Една грозданка за финал.
                      Големия финааааал
                      Баси тишината,мога да се чуя
                      Така е, кога отглеждаш бенгалски тигър. След мощният му рев, тишината си е направо оглушителна
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Морнинг.
                        Една грозданка за финал.
                        Големия финааааал
                        Баси тишината,мога да се чуя
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Особено в червения. Жълтият отговаря за по-фриволното ни държание
                          Наздраве!
                          Мдаааам, тия от жълтия колорит все се уреждат с безмозъчно лудеене, а другите кучета ги яли.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Да, бе, забравих, че при дамите в костния мозък е центърът, който отговаря за морала.
                            Особено в червения. Жълтият отговаря за по-фриволното ни държание
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                              Съм дама до мозъка на костите се, бре. Как щяло да им показвам среден пръст!?
                              Тегля им майната на висок глас по възможно най-изискания начин.
                              Наздраве!
                              Да, бе, забравих, че при дамите в костния мозък е центърът, който отговаря за морала.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Е айде сипете ....
                                Наздраве, съкровище!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X