IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Така и така няма никой в кръчмата, що не взема да почерпя....

    Наздраве !
    Аз "никой" ли съм!? Слагай си очките и първо се огледай преди да пишеш небивалици.
    Наздраве!

    П.П. За мен Метакса, че от снощи съм на това питие.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Така и така няма никой в кръчмата, що не взема да почерпя....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Ама ... това са некви условности. Що е нужно да се съобразявам с тях, като ми пречат на естетическите виждания!?
        Наздраве!

        П.П. Сигурен ли си, че ако го накарам да забие пирона у контакта, огледалото ще светне!?. Така може да спестя някой леф от "лунички"
        Добро утро !
        Не е сигурен, но ти го накарай за проба.....

        пп Винаги идва момента в едно семейство , когато на жената и се иска, мъжа да забие пирон в контакт...( ако може трифазен )

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
          Хах! На женските претенции и приумици проектите на инсталациите все им криви им пречат. Следващия път го накарай човека да забие пирона в контакта. Огледалото може да светне. Добре че мъж на място, та удържа на щенията ти.
          Ама ... това са некви условности. Що е нужно да се съобразявам с тях, като ми пречат на естетическите виждания!?
          Наздраве!

          П.П. Сигурен ли си, че ако го накарам да забие пирона у контакта, огледалото ще светне!?. Така може да спестя някой леф от "лунички"
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • тия дни, бех
            зает...
            В СКЛАДА (афкорс)...
            Вечей съм на пангара...
            ...
            СТРАННО, НО не ми се пие бира сега...
            КАКВО СТАВА ???
            Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Идеята ти никак не е лоша. Обаче по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието напоследък ми отказва, кога стане въпрос за пробиване на отвори у банята.
              Преди време го карах да ми слага огледало и не знам що, ама някви тръби се оказаха на неподходящото място. Още не мога да си обясня какво търсят там, където на мен най ми пасва да се намира огледалото
              Наздраве!
              Хах! На женските претенции и приумици проектите на инсталациите все им криви им пречат. Следващия път го накарай човека да забие пирона в контакта. Огледалото може да светне. Добре че мъж на място, та удържа на щенията ти.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Трябваше го преместиш в банята и да му пуснеш контрастен душ да се аклиматизира ударно.
                Идеята ти никак не е лоша. Обаче по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието напоследък ми отказва, кога стане въпрос за пробиване на отвори у банята.
                Преди време го карах да ми слага огледало и не знам що, ама някви тръби се оказаха на неподходящото място. Още не мога да си обясня какво търсят там, където на мен най ми пасва да се намира огледалото
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Нещо на прИмоция?
                  Само емоции по загубеното време. Нещо следите му се губят.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                    Ти не се оплаквай, щото не гониш сутрин началния работен час. Засадите ги правите или по пладне или в късни доби.
                    Винаги съм подкрепял местенето на часовника, макар трудно да се аклиматизирам и поради здравословни причини. Но жертвата си заслужава както при посещение на интересна страна от друг часови пояс. Уууууу, отврат, мразя да ми се бърника в биологичния часовник.
                    Далаверата зависи от трафика. Мое по тъмно, мое по светло, мое и по сумрак.
                    Наздраве!

                    П.П. Моят беологичен часовник ша го сменям. Твърдо съм го решила.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Остави се ... Тъкмо бях свикнала да гледам стенния часовник в трапезарията, сега като рекоха "премествай", цял ден да се чудя в хола или в куфнята да го сложа
                      Ама поне създадох работа на по-едрата 1/3-та от домочадието. Отбръмча си с бормашината
                      Наздраве!
                      Трябваше го преместиш в банята и да му пуснеш контрастен душ да се аклиматизира ударно.

                      Коментар


                      • Нещо на прИмоция?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Днес цял ден се бият модерните часовници, с тези дето искат побутване
                          Остави се ... Тъкмо бях свикнала да гледам стенния часовник в трапезарията, сега като рекоха "премествай", цял ден да се чудя в хола или в куфнята да го сложа
                          Ама поне създадох работа на по-едрата 1/3-та от домочадието. Отбръмча си с бормашината
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Да, ама се спи с един час по-малко. Като цяло това местене напред - назад, не се отразява благоприятно на мързела ми. Не го одобрявам.
                            Наздраве!
                            Ти не се оплаквай, щото не гониш сутрин началния работен час. Засадите ги правите или по пладне или в късни доби.
                            Винаги съм подкрепял местенето на часовника, макар трудно да се аклиматизирам и поради здравословни причини. Но жертвата си заслужава както при посещение на интересна страна от друг часови пояс. Уууууу, отврат, мразя да ми се бърника в биологичния часовник.

                            Коментар


                            • Днес цял ден се бият модерните часовници, с тези дето искат побутване

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                В това се състои смисъла на преместването на часовника. С един час се увеличава вечер светлото и се стимулират обществените контакти, културния живот и най-вече веселбите и други форми на отпускане.

                                Емилио къде така мистериозно пропадна, след като подхвърли загадката "6"? Да не си последовател на енигматиката и мистиката. Това "6" обвито в пелена от тайнственост и многовариантност.
                                Да, ама се спи с един час по-малко. Като цяло това местене напред - назад, не се отразява благоприятно на мързела ми. Не го одобрявам.
                                Наздраве!
                                Last edited by tnm; 27.03.2016, 20:54.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X