IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Аааа, разбрах...
    Днес гърлото леко ме отпусна и бях на бира.....
    Студ, не студ....на бира...
    Наздраве !
    Бирааа ...!? Студена!?
    УжасТ Всъщност, ти си знаеш.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Дааа !

      Коле, как е бебока ?
      Бива. За сега, съвестно се справя с поставените й задачи...
      Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Никаква бира първата година....
      Само Моцарт и натюр мляко...

      Наздраве !
      Аааа низнам... Таа ралта мамицата й я менажира...
      от мен се искат друге неща...
      Секи му своето...
      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
        БиоБира ?
        дА !
        Дааа !

        Коле, как е бебока ? Никаква бира първата година....
        Само Моцарт и натюр мляко...

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Начииии .. вали, гърми, трещи, температурите паднаха. Затова ще пия греяна ракия
          Наздраве!
          Аааа, разбрах...
          Днес гърлото леко ме отпусна и бях на бира.....
          Студ, не студ....на бира...
          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Добро утро !

            Повтори, че не разбрах....
            Начии... домочадието го няма и ти си на блага ракия....

            Да ви е сладко....

            Наздраве !
            Начииии .. вали, гърми, трещи, температурите паднаха. Затова ще пия греяна ракия
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Шегуваш се ..., вероятно.
              Дежурна по куче съм само кога другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието отсъстват от хабитата
              Днес май ще сме на греяна ракия и поради тази евентуалност - наздраве!
              Добро утро !

              Повтори, че не разбрах....
              Начии... домочадието го няма и ти си на блага ракия....

              Да ви е сладко....

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                Шегуваш се ..., вероятно.
                Дежурна по куче съм само кога другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието отсъстват от хабитата
                Днес май ще сме на греяна ракия и поради тази евентуалност - наздраве!
                Подозирах каква безжалостна експлоататорка на мъжкото чужденецко съсловие си. Ама ти дори 1/2 чужденчето го впрягаш да бъде издърпвано от леглото от съществото де пази къщата и теб персонално. Няма романтика като в "Бодигард" между теб и охранителя ти.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                  Така безжалостните родители залъгват наивните дечица - шти вземем кученце, ако се грижиш за него. Хитрите дечица бързо се усещат и..... рано сутрин, късно вечер Тянка тича след псето. После ни залъгва каква достойна и независима жена била. А то - кучегонка!
                  Шегуваш се ..., вероятно.
                  Дежурна по куче съм само кога другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието отсъстват от хабитата
                  Днес май ще сме на греяна ракия и поради тази евентуалност - наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Дебелото псе е притежание на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Не подлежи на смяна, размяна и прочие.
                    Живот и здраве, кога стане студентско псе - ще отслабне
                    Наздраве!

                    П.П. От сутринта ми е шантаво, пък то било сряда. Мразя го тоз ден от седмицата.
                    Така безжалостните родители залъгват наивните дечица - шти вземем кученце, ако се грижиш за него. Хитрите дечица бързо се усещат и..... рано сутрин, късно вечер Тянка тича след псето. После ни залъгва каква достойна и независима жена била. А то - кучегонка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Алоу,агрокръчмата,може ли една био напитка?
                      БиоБира ?
                      дА !
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak';1059990323[B
                        ]Много разход вий това куче[/B]. Време си вземете некое китайско голишарче. Ще ти олайва битието и само ще се разхожда в ранните утрини и късните вечери. Без повод и намордник.
                        Дебелото псе е притежание на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието. Не подлежи на смяна, размяна и прочие.
                        Живот и здраве, кога стане студентско псе - ще отслабне
                        Наздраве!

                        П.П. От сутринта ми е шантаво, пък то било сряда. Мразя го тоз ден от седмицата.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Алоу,агрокръчмата,може ли една био напитка?

                          Предлаганете у Кръчмата питиета са продукт на биологичното земеделие, като изходящите суровини са отгледани без използването на синтетични торове, пестициди и хербециди. При преработката не са добавяни консерванти, оцветители и изкуствени подсладители. За употребата и преработката на ГМО - и дума не може да става.
                          Та , начи - какво да бъде /ракия, коняк, уиски ..../!?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Пътечката е по-широчка, че да може и дебелото псе да минава. На него съм му възложила да изпълнява контролни функции.
                            Наздраве!
                            Много разход вий това куче. Време си вземете некое китайско голишарче. Ще ти олайва битието и само ще се разхожда в ранните утрини и късните вечери. Без повод и намордник.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Алоу,агрокръчмата,може ли една био напитка?
                              Предлагам смути сосна тревичка, глухарче, киселец, подбел. Дано ти допадне.

                              Коментар


                              • Алоу,агрокръчмата,може ли една био напитка?
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X