IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Дубрутрууу! Малък поздрав за средния ден щото да се укрепите душевно откъм избора на мезето:
    https://www.youtube.com/watch?v=3YTd2eoW5ys
    Пък ве оставам за известно време в утешение покрай лекото ми разсейване.
    https://www.youtube.com/watch?v=VUcPcGulXCA
    https://www.youtube.com/watch?v=qB1C4W-tHtM
    https://www.youtube.com/watch?v=UTFM9MmD_Mk
    [https://www.youtube.com/watch?v=BTukSakeqr4
    Last edited by Trakatrak'; 29.06.2016, 09:02.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Убаво де...няма да спорим...
      За мене агънцата и пиленцата, за тебе дъртите прасета....

      Днес съм на 2х30 ракийка и ми е гот...

      Наздраве !
      Защо пък дъртите? Некое още кви-кящо, не грух-тящо по ше ми се услади. Розовко, чистичко, със сладка муцунка, с малки ушички и опашчица. Може с глазура, може и без глазура. Лимончето го оставям на теб, че твоите не смеят да доузреят, шо ги плашиш да ги нарежеш и метнеш в чаена водица със захарчица, с което съвсем ше ги компрометираш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Агнешкото натежава на стомаха що преяждаш с него, пък и без лебец не е толкова вкусно. Като студено мезе по-може. обаче агнешкото втръсва, та затова се хапва предимно по празници. Пилешкото също леко и бързо влиза. Едно пиле - три бири. Докато свинското става за внимателно мезене. Ако не искаш се окръглиш. Ако се не пуашиш, мухай пържени картофки.
        Убаво де...няма да спорим...
        За мене агънцата и пиленцата, за тебе дъртите прасета....

        Днес съм на 2х30 ракийка и ми е гот...

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


          Блажно агнешко или подправено печено пиле, обилно намазани с масло....

          Тва за мен е мезе за бирИ....
          Агнешкото натежава на стомаха що преяждаш с него, пък и без лебец не е толкова вкусно. Като студено мезе по-може. обаче агнешкото втръсва, та затова се хапва предимно по празници. Пилешкото също леко и бързо влиза. Едно пиле - три бири. Докато свинското става за внимателно мезене. Ако не искаш се окръглиш. Ако се не пуашиш, мухай пържени картофки.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
            Предимно печено, нетлъсто свинско на тънко да се не лепи на коремчето. Наздраве за мътната бира, де мяза на домашното винце!


            Блажно агнешко или подправено печено пиле, обилно намазани с масло....

            Тва за мен е мезе за бирИ....

            Коментар


            • Дневните температури на въздуха, почвата и водата стана изключително подходящи за употреба на сладолед, тип Мелба и в тая връзка братчеда си нахлузи плавниците, сложи си акваланга и се потопи дълбоко нейде... Сакън, да не почерпи.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                Добро утро,наздраве.
                Някаква мътна бира ми мъти главата..

                И тва мезето за бирата винаги ми е било голяма мистерия....
                Предимно печено, нетлъсто свинско на тънко да се не лепи на коремчето. Наздраве за мътната бира, де мяза на домашното винце!

                Коментар


                • Добро утро,наздраве.
                  Някаква мътна бира ми мъти главата..

                  И тва мезето за бирата винаги ми е било голяма мистерия....
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Шъ тъ помоля, да не слагаш високите обувки и дантелЯната рокля....
                    Смили се над колегите ...

                    Наздраве !
                    Но да не забравя ширококозиркатната шапка с дългото перо, което лично е отстреляла. В нея ши й наливат чампанското. Наздравйе!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Силно се надявам Trakatrak' да е в кондиция след събитието
                      И на мен ми предстои подобно изпълнение петък, събота и неделя. Ще отида да нагледам колко са остарели колежките и надебелели колеги от университета.
                      Наздраве!
                      Шъ тъ помоля, да не слагаш високите обувки и дантелЯната рокля....
                      Смили се над колегите ...

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        Ядене, пиене, почивки ...НЕЕ

                        На работа !

                        Наздраве на мързеливите !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Имал съм такива изпълнения.....Един, двама се изгърбват, а 15 се кефят....

                          Една наздравица не мога да кажа след това.....Черно ми пред очите....

                          пп Но ти ще се справиш..Млад си !!!

                          Наздраве !
                          С купона се справям, но да съм наред, що ако не съм почвам се разпореждам кой кво да свърши и заприличвам на фатмак. Добре че си имам прякор, щот ще ми лепнат "Старшинка". Наздраве за очакваното захлаждане!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                            Силно се надявам Trakatrak' да е в кондиция след събитието
                            И на мен ми предстои подобно изпълнение петък, събота и неделя. Ще отида да нагледам колко са остарели колежките и надебелели колеги от университета.
                            Наздраве!
                            Не, не съм. Некъф летен вирус ме понесе след първата обедовечер и втория ден се носех ка молец. Само ракийката ме държеше и търпението на госкете да се самообслужват след указания. Ако все такива горещини ще ни следват идните години, верно сме си развалили климата.

                            Коментар


                            • Силно се надявам Trakatrak' да е в кондиция след събитието
                              И на мен ми предстои подобно изпълнение петък, събота и неделя. Ще отида да нагледам колко са остарели колежките и надебелели колеги от университета.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Чакат ме два дена и нощя реална запивка по съборно задължение. В ТАЗИ ЖЕГА!? Сега оценявам колко спокойна, кротка, блага, ухилена и понякога изплезена..... от пияндурския маратон е Виртуалната Кръчма. На един мое му пробуташ джин с толумба за мезе и да се кискаш под сурдинка, друг да потупаш по рамото или по главата за добрия избор да почерпи, трета да дръпнеш за плитката да не изпива на юруш общата напитка, четвърта да ощипеш по бузката или другаде некъде кога върти очички и опашка да я почерпиш с мазно, тежко, тъмно питие. Това си е направо здравословно и освежително запиване. Не че другото не е. Ама в ТАЗИ ЖЕГА!? Ай че отивам да готва. В ТАЗИ ЖЕГА!!!
                                Имал съм такива изпълнения.....Един, двама се изгърбват, а 15 се кефят....

                                Една наздравица не мога да кажа след това.....Черно ми пред очите....

                                пп Но ти ще се справиш..Млад си !!!

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X