IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мани го тоз розови кварц. Аз харесвам камъне барем от 8 и нагоре по скалата на Моос.
    Наздраве!
    Твърде си квалифицирана и взискателна. Не мое те изхраним. Ше кажа на Чиче шо камък извади от нивата, да го лъска и праща на Шипка до поискване. Кога прегладнееш и чакъл ше проядеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

      Е, щом щеш камъни да ядеш...

      Мани го тоз розови кварц. Аз харесвам камъне барем от 8 и нагоре по скалата на Моос.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Аз съм почитател на лъскавите камъчета, не там на някви си смоли.
        Наздраве!

        П.П. Вървя си днес по шосето, щот тротуарите в сняг над коляно. И си ходя както ме е учил тати - с лице към движението. Гледам, един шофьор ме бързо приближава и така по моя преценка, може да ме отнесе. Стъпам плътно до преспите, той продължава да ми налита. Качвам се връз преспите, той пак държи у ляво. В последния момент ме заобиколи. Цъка си на телефона и не го интересува тежката пътна абстановка.
        Та..., народа съвсем превъртя, Trakatrak!
        Е, щом щеш камъни да ядеш...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз съм почитател на лъскавите камъчета, не там на някви си смоли.
          Наздраве!

          П.П. Вървя си днес по шосето, щот тротуарите в сняг над коляно. И си ходя както ме е учил тати - с лице към движението. Гледам, един шофьор ме бързо приближава и така по моя преценка, може да ме отнесе. Стъпам плътно до преспите, той продължава да ми налита. Качвам се връз преспите, той пак държи у ляво. В последния момент ме заобиколи. Цъка си на телефона и не го интересува тежката пътна абстановка.
          Та..., народа съвсем превъртя, Trakatrak!
          Нещо те е аресал, ама ти бегаш. Рекъл си е, ако закъсам у преспата, таа ше ме умае /омае/ с чантичката, я да си не взимам белята. Наздраве за това съпротивата да пада преди мерака!

          Коментар


          • Добро утро.
            Благодаря за пожеланията.
            отпразнувахме подобаващо

            хубав ден,аз ще релаксирам днес ,и ще гледам Гришо.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Наздраве Ви!
              Да са ви живи и здрави дечицата!!!
              Моят и той голям ще става скоро.
              И ги пазете!!!
              Вярно, Мамун. Твоят наследник в началото на февруари ще навърши 18 години - става пълнолетен.
              Кога ставаше на 14 години, ти беше много щастлив, дето ще спестиш от свещички - жена ти навършваше 41 и от теб се искаше само да размениш местата на свещите
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Тая се вика Велика кехлибарена капка от Клайпеда. Да я ядеш ли, да я гледаш ли. Чичин така както иска от жената му сготви Велика кехлибарена капка от Клайпеда, май-май ще спи до края на зимата на вилата.
                Аз съм почитател на лъскавите камъчета, не там на някви си смоли.
                Наздраве!

                П.П. Вървя си днес по шосето, щот тротуарите в сняг над коляно. И си ходя както ме е учил тати - с лице към движението. Гледам, един шофьор ме бързо приближава и така по моя преценка, може да ме отнесе. Стъпам плътно до преспите, той продължава да ми налита. Качвам се връз преспите, той пак държи у ляво. В последния момент ме заобиколи. Цъка си на телефона и не го интересува тежката пътна абстановка.
                Та..., народа съвсем превъртя, Trakatrak!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Наздраве Ви!
                  Да са ви живи и здрави дечицата!!!
                  Моят и той голям ще става скоро.
                  И ги пазете!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ако беше ябълка, щеше да е "цариградско на клечка".
                    На карамелизираната круша как и думат?
                    Наздраве!
                    Тая се вика Велика кехлибарена капка от Клайпеда. Да я ядеш ли, да я гледаш ли. Чичин така както иска от жената му сготви Велика кехлибарена капка от Клайпеда, май-май ще спи до края на зимата на вилата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не съм пробвала от таз манджа. Като видя у менюто круша, пъпеш и банан, прехвърлям на другата страница.

                      П.П. Леля много те глези. Вероятно някакви заслуги имаш, мм!?
                      Кой...аз...?
                      Неееее...
                      Сигурно проговорва гузната и съвест...

                      пп Наздраве за добрите жени !!!

                      пп Начии с Тянка следващата наздравица ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Буширана круша..
                        Отдолу за канапе се слагало синьо сирене.....

                        пп Извинявам се, но показах на жената какво десертят истинските мъже ( заслужилите...)...

                        Отиде да прави торта.....

                        Наздраве !
                        Не съм пробвала от таз манджа. Като видя у менюто круша, пъпеш и банан, прехвърлям на другата страница.

                        П.П. Леля много те глези. Вероятно някакви заслуги имаш, мм!?
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ако беше ябълка, щеше да е "цариградско на клечка".
                          На карамелизираната круша как и думат?
                          Наздраве!
                          Буширана круша..
                          Отдолу за канапе се слагало синьо сирене.....

                          пп Извинявам се, но показах на жената какво десертят истинските мъже ( заслужилите...)...

                          Отиде да прави торта.....

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                            Айде на крушите! Тия не си ги купуваме, та си вземайте без аналогии.
                            Ако беше ябълка, щеше да е "цариградско на клечка".
                            На карамелизираната круша как и думат?
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Тъй,хайде и аз да почерпя за моя синковец,днес ми е рожденник,става на 1 годинка

                              поръчвайте смело,аз ще оправя сметката

                              Кака,помагай със снимковия материал,сложи там квото трябва ,да се чувства празника.
                              Да ти е жив и здрав наследника, свато!

                              Click image for larger version

Name:	tom-dixon-hennessy-1170x571.jpg
Views:	1
Size:	49.4 КБ
ID:	3163667



                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Начи, като съчетаем крушите на тракащия с алколец, че да отчетем повода на Хемилиано, и то си стана нелошо клипче

                                https://www.youtube.com/watch?v=CycdP9-noK8

                                Ми наздраве, не е моето пиене, но по-младата женска част го тачи.
                                П.С. А що млади булки съм научил на Джеймисън, мъжете им още си мислят за мен само хубави работи
                                Тая круша от клипа сама замина към Чиче. Видя, че много гладен.

                                Коментар

                                Working...
                                X