IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Студеното лято на 53-та" - имаше такъв филм. "Дъждовното лято на 18-а" ще е подобен. Щото наизскочиха най-различни бандити - голи охлюви, къртици, гъсеници и пр. И като минала неква скромна буря, откъртила на старата ми ябълка най- извисения клон, отрупан с ябълки. Аз именно затова бях махнал още по-извисения клонак, да не ми прави бели, но то по-лошо стана. Силата се насочи към другите. Добре че преди три седмици разглобих шатрата отдоле, че иначе нямаше да има шатра, ми само бризент. Това май Кака го предизвикала като си изпуснала златната пръчица в казаня и она ударила напосоки. Добре че не ударила при съседите, да не се налага да обяснявам коя е Вещата жена и защо поради преклонна възраст вече бърка рецептите и ритуалите. Наздраве за новата фабула на познатия сценарий!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Стига ме ползва кът бронебойна жилетка бре.....
      Уж мислиш с двете глави и все моята ( горната ) я слагаш на дръвника ( на мерника ) и действаш, макар и сам с другата....
      Теб сме те сложили на гюме те гърми Кака, та да й разкриваме тайната позиция, мощта на пушкалото и силата на гнева. И понеже свикна с тази роля, дори я прие с благодарност, що за теб бертолетова сол на Кака е като афродизиак, ще продължавам те излагам на предна позиция, докато она не каталяса и се сурне в дола. Дали и ти с нея надоле ще намажеш, само от теб зависи. И да не забравяш кой ти е благодетел. Наздраве за прикритията и разкритията!

      Коментар


      • Нещо се дърляте, не разбирам защо, уж умни хора сме се сбрали тук, пък то Айде да ви разкажа и аз за моите патила през уикенда, докато чакаме тнм с пътеписа из Родопа планина (все съм се чудил що на месопреработвателните предприятия им викаха Родопа, като там никога не е имало някакво огромно количество добитък?). Та тръгвам аз към плевенско, да си взема децата, че после да вървим към санданско-петричкия край, да ги местим по други места на чист въздух, щото нали са чавета и им трябва чист въздух, макар че с тази механизация и моторизация напоследък в села и паланки, Орлов мост ми се струва все по-чист и здравословен като среда за живот...

        Та тръгваме ние от Дъгестан, с идеята да дремнат децата 2 часа и по магистралата и северната тангента, хоп та в Сандански. Ама БХ друго бил намислил, гадината му нйедна - затворили магистрала Люлин за ремонт (кога я откриха тази магистрала, че вече я затвориха - идея си нямам), та ни набиха по Малобучинските чукари, излязохме чак при орките нейде. Децата се скъсаха да драйфат - то няма къде да спреш да ги почистиш, въобще идилия. Толкова псувни е отнесъл БХ, толкова пожелания от моя страна, че скоро може и да има новини на първа страница на вестника! Как да е, стигнахме криво-ляво до югозапада, ама мен не ме свърта и веднага юруш към Македония за мръвки, ориз, евтино масло "Президент" и т.н.

        Е, да, ама на границата турили едно листче, че месо и местни продукти от Македония са абсолютно забранени за внос заради чума по свинете. Брех, викам си, ама нали ограда по границата с Мамалигария правим, за Македония нищо не е писано - пак ме хванаха неподготвен. Обаче няма как, пропътувал съм го, ще се купуват мръвки и това е. Купихме ние, ама ако ни ги вземат? Да се излагам за 5 кила мръвка по границата си е голям кодош. Но няма наич, трябваше да ги крием, с идеята, че няма да ни проверят. И къде, къде - в детските столчета ги скатахме, щото те са кухи отзад, а аз бях забравил да ги сваля. Ама на границата жестоки проверки - никога не е имало такива. Едни преди нас направо им разкостиха колата - вадиха резервните гуми, проверяваха им аптечките, абе трагедия. На други пък им проверяваха чувалчето с чушките чушка по чушка - направо разкостване.

        И идва нашия ред, а аз се чувствам като наркотрафикант, ебаси, за 5 кила мръвка. Ама слязохме, отворихме, видя човека, че сме взели само ориз, масло, консерви, разни сладки буламачи и Скопско пиво, погледна столчетата, позамисли се, пък ни пуснаха - луд късмет. Прибирахем се по живо и по здраво, ама заваля порой - как да правим барбекю? Нейсе, реши се, че щом сме вкарали контрабандна мръвка, ще трябва и барбекю да се направи - та висяхме с 2 чадъра и дъждобрани да го печем, мамка му и свински суджук

        Та такива преживелици уикенда - опичайте си акъла и чакайте Боце да ви изненада - той е способен на това! Наздраве и да си знаете - Макдоналдсът си е вистинско македонски бурек со сиренйе и кюфте
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


          Ми - аз съм както се казва - на ачика... На светлото - и статистичката на форума /ТНМ/, която в зависимост от своята група по интереси - се е разнищила от песни и танци /или от Еденьи и пиИни/ и сега почива блажено - вероятно ще може да ти каже инфото си за мен... Боя се, че и тя като теб "не мисли, че е уточнила това", а всичко тук е инфо "на юнашко доверие"...

          Каква саможертва! Без да твърдя, че си Матросов - също като него, сам-сама на амбразурата искаш да застанеш, май... Заради аудиторията!

          Ще те нарека Чичковата Чаровна и всераздаваща се Русалка.


          Наздраве!

          Останалите просто са по - умни

          Добро утро, Кръчма!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Не мисля , че уточнихме това

            Ми - аз съм както се казва - на ачика... На светлото - и статистичката на форума /ТНМ/, която в зависимост от своята група по интереси - се е разнищила от песни и танци /или от Еденьи и пиИни/ и сега почива блажено - вероятно ще може да ти каже инфото си за мен... Боя се, че и тя като теб "не мисли, че е уточнила това", а всичко тук е инфо "на юнашко доверие"...

            Каква саможертва! Без да твърдя, че си Матросов - също като него, сам-сама на амбразурата искаш да застанеш, май... Заради аудиторията!

            Ще те нарека Чичковата Чаровна и всераздаваща се Русалка.


            Наздраве!

            Click image for larger version

Name:	bfi1532975539l.jpg
Views:	1
Size:	1.2 КБ
ID:	3364407



            Last edited by безимeн; 30.07.2018, 21:38.

            Коментар


            • Кво пиеш да те черпя?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                В разговора имаше и нещо положително: уточнихме /за аудиторията/, че не съм русалка! ))
                Не мисля , че уточнихме това

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                  Еееее, разочароваш! И веднага доскуча .Отивам да се забавлявам с друго Лека вечер!

                  В разговора имаше и нещо положително: уточнихме /за аудиторията/, че не съм русалка! ))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Добро утро, тайфата!
                    Прибрах се в хабитата след кратка разходка в пограничните райони. Ядене, пиене, танци и песни - на страхотна родопска сватба присъствах.
                    Като оветрям, ще споделям!
                    Наздраве!

                    В пограничните райони - определено не знаят лафа за трите неща: "ядене, пиене...", но са добавили още две нови?

                    Как се вързват яденето и пиенето с песните и танците - умът не ми го побира?

                    Може би се разделяте на групи - по интереси? Това не е лошо!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                      Добро утро, тайфата!
                      Прибрах се в хабитата след кратка разходка в пограничните райони. Ядене, пиене, танци и песни - на страхотна родопска сватба присъствах.
                      Като оветрям, ще споделям!
                      Наздраве!
                      Наздраве , tnm!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                        ЧичА, вземай каквато имаш кърпа /само да не е шкурка/ - и отивай да се оправяш...

                        ... само съвети не ѝ давай...
                        Еееее, разочароваш! И веднага доскуча .Отивам да се забавлявам с друго Лека вечер!

                        Коментар


                        • ЧичА, вземай каквато имаш кърпа /само да не е шкурка/ - и отивай да се оправяш...

                          ... само съвети не ѝ давай...

                          Коментар


                          • Добро утро, тайфата!
                            Прибрах се в хабитата след кратка разходка в пограничните райони. Ядене, пиене, танци и песни - на страхотна родопска сватба присъствах.
                            Като оветрям, ще споделям!
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              ЧичА /между нас казано/ - тя е малко по-различна: първо /ще/ питаЛА!

                              Това е трудно разбираемо, но може и истина да се окаже...
                              Може , нищо не се знае Но по -вероятно е да избързаш и без да питам , да получа няколко килограма непоискани съвети от теб

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                Аха, нали това казвам - като имам нужда, ще питам и ще ползвам

                                ЧичА /между нас казано/ - тя е малко по-различна: първо /ще/ питаЛА!

                                Това е трудно разбираемо, но може и истина да се окаже...

                                Коментар

                                Working...
                                X