IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Ако беше ябълка, щеше да е "цариградско на клечка".
    На карамелизираната круша как и думат?
    Наздраве!
    Буширана круша..
    Отдолу за канапе се слагало синьо сирене.....

    пп Извинявам се, но показах на жената какво десертят истинските мъже ( заслужилите...)...

    Отиде да прави торта.....

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
      Айде на крушите! Тия не си ги купуваме, та си вземайте без аналогии.
      Ако беше ябълка, щеше да е "цариградско на клечка".
      На карамелизираната круша как и думат?
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Тъй,хайде и аз да почерпя за моя синковец,днес ми е рожденник,става на 1 годинка

        поръчвайте смело,аз ще оправя сметката

        Кака,помагай със снимковия материал,сложи там квото трябва ,да се чувства празника.
        Да ти е жив и здрав наследника, свато!

        Click image for larger version

Name:	tom-dixon-hennessy-1170x571.jpg
Views:	1
Size:	49.4 КБ
ID:	3163667



        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Начи, като съчетаем крушите на тракащия с алколец, че да отчетем повода на Хемилиано, и то си стана нелошо клипче

          https://www.youtube.com/watch?v=CycdP9-noK8

          Ми наздраве, не е моето пиене, но по-младата женска част го тачи.
          П.С. А що млади булки съм научил на Джеймисън, мъжете им още си мислят за мен само хубави работи
          Тая круша от клипа сама замина към Чиче. Видя, че много гладен.

          Коментар


          • Начи, като съчетаем крушите на тракащия с алколец, че да отчетем повода на Хемилиано, и то си стана нелошо клипче

            https://www.youtube.com/watch?v=CycdP9-noK8

            Ми наздраве, не е моето пиене, но по-младата женска част го тачи.
            П.С. А що млади булки съм научил на Джеймисън, мъжете им още си мислят за мен само хубави работи
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Добро утро !

              Честит рожден ден на малкия Емо ! Да е жив и здрав ! Батко да става !

              Тракащия, няма такава вкусотия като на снимката....Уникален цвят, вкус и аромат лъха от снимката ....!!!

              Както съм поседнал, дали може една - две -, три круши ....?

              Наздраве !
              Нещо не ми се чини да си поседнал в трена за Вената. Затова, не може. Гледаш и преглъщаш. Кога на ранчото отгледаш розова градина и извадиш стъкленица гюл, може да менкаме.
              Честит рожден ден на момчето, да е живо, здраво, даровито и да реве заедно с баща си след дваесетина години по германските панаири "Их бин булгарисше, донасяй голема бира с големи вурстове!"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Айде на крушите! Тия не си ги купуваме, та си вземайте без аналогии.
                Добро утро !

                Честит рожден ден на малкия Емо ! Да е жив и здрав ! Батко да става !

                Тракащия, няма такава вкусотия като на снимката....Уникален цвят, вкус и аромат лъха от снимката ....!!!

                Както съм поседнал, дали може една - две -, три круши ....?

                Наздраве !

                Коментар


                • Тъй,хайде и аз да почерпя за моя синковец,днес ми е рожденник,става на 1 годинка

                  поръчвайте смело,аз ще оправя сметката

                  Кака,помагай със снимковия материал,сложи там квото трябва ,да се чувства празника.
                  Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                  Коментар


                  • Айде на крушите! Тия не си ги купуваме, та си вземайте без аналогии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                      Вай Свате,ква си злопаметна

                      Верно утре синковеца става на Годинка.

                      Груйче,живи и здрави момите,много късмет на всички ви.

                      Аз утре
                      Е, че то ти един месец преди раждането ни проглуши ушите, дето ще ставаш мъжки татко.
                      Колето също стана татко миналата година, ама не разбрах точно датата /пропуск някакъв се получи/
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Тъй, тъй....
                        За да има "пасти" за сладурчетата, трябва да се научиш да броиш хапките и на другите....

                        Коментар


                        • Благодарим на всички, явно сушито се е харесала - моята племенница е 30 кила с мокри дрехи, но снощи хапна 13 парчета, а вуйчо ѝ пийна и заради нея. То вярно, че се отчетохме доста народ от кръчмата с башинските задължения миналата година, та сега си я носим таз хубавиня като Христос кръста си
                          Айде, че пак стана ракиено време - в Щатите като бях, имаше едни тъмнозелени, дето се появяваха отникъде и току викаха "What time is it?" и си отговоряха "It's showtime", пък като почнеха да се премятат, особено в метрото, и ставаше мазало. Та и аз да питам (което пък ме връща в спомените от уволнението от казармата:
                          - Колко е часът?
                          - Ракиено време!

                          П.С. По политически причини отказах Бургас 63 (друг път може и да обясня защо, но вече съм ѝ върл противник), та сега с тази
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Наздраве и се гласи за двайсшести! Не трябва да оставаш назад от сушито на Грую Груев.
                            Вай Свате,ква си злопаметна

                            Верно утре синковеца става на Годинка.

                            Груйче,живи и здрави момите,много късмет на всички ви.

                            Аз утре
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Не бре...Никоя не опъвам.... Действат ми като отдушник....Дърля се с тях, за да не си развалям виртуалната близост с форумците....

                              Наздраве !
                              Опъваш, не опъваш, ще те ядат. Слабо се представяш на масата.... и на пералнята, така че не могат ти изперат досието на слаб пияч и е,,ч.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Ама, това не хубаво да не се засягаш. Ако си чиче на место трябва проклетисваш, тюхкаш, тръшкаш и при нас веселба да пада. Наздраве за бъзиците и стомашно-вербаното къркорене!
                                П.п. Да видиш кат се опъваш на Техни Сфетейшестфа докъде мож се докара.
                                Не бре...Никоя не опъвам.... Действат ми като отдушник....Дърля се с тях, за да не си развалям виртуалната близост с форумците....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X