IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Mда, и Суита горя зимъска Добре че всички знаят, че Г.Г. е големият малък човек от градината с жълъдите, та нямам пробелми с такива инициали. Наздраве!
    Коя тая градина с жълъдите? Да не е развъдник за диви прасета? Бегай от там, че ше провеждат масова екзекуция на глиганчета и черни прасенца. Къде избираш по горите да пиеш? Да те хапят комари и сърнички да ти премигат сълзливо? По-добре из шантаните при шантонерките и маманите. Наздраве за обществените заведения!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Лекинко, че ще се задавиш.
      Наздраве!
      Мдаа, много ми е кеф, че едва дъх поемаш и се неразположеваш. Малко да отдъхнем от твоите закачки с пръчки и отварки. Наздраве за "Мир да има!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Грую, преустановявай посе​щенията по заведенията, щото виж кво стана след като ходи във Виктория Ловна Паркова. Сигурно с любовница си бил там и жена ти я запалила, за да нямаш мили спомени и да повтаряш. Още ли на са те потърсили от следствието да питат що на стената на пицарията пишело "Г. Г. - гад долна!!" Явно не могат по инициалите те идентифицират.
        Mда, и Суита горя зимъска Добре че всички знаят, че Г.Г. е големият малък човек от градината с жълъдите, та нямам пробелми с такива инициали. Наздраве!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          След първите няколко питиета, групите доста се смесиха.
          Наздраве!

          Изхождайки от разбирането, че на една сватба най-важното е да са весели гостите, а това става на пълните маси, пред мен изниква следният въпрос:


          Къде се смесиха /групите/: на масите, или под тях? Значииии, под масите трудно се танцува, но пък може да се пее.... Както и да е - впечатленията са били добри, щом още се съвземаш....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Нещо изтощена ми се виждаш. Да не си стъпила на криво и да ти се навехнало злостното желание да се саморазправяш с паякообразни? Ако си извън форма, вземи отпочини година-две и не се прави ербап кога мога те схрускам кат
            ​​​​кебап.
            Брейййй, много поетично се получи!
            Лекинко, че ще се задавиш.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Защо казвам, че си спец на статистиката във форума... То това - с Швейцария - кога беше? Преди цееели две години.

              Е, не че не съм ходил в Родопите - красота! Балканът и Витоша също са красиви.

              Каквато и да му е жилката на човек, доста трудно е и дори е невъзможно да се пее с пълни уста /когато се яде или пие/. Също толкова трудно е и да се танцува по време на ядене. Вероятно за подобна съвместимост - ядене-пиене-пеене и танцуване - си е необходимо, не толкова човек да има жилка /родопска/, колкото - яка жила... Все пак - нека се обединим около групите по интереси: едните пеят и танцуват /мезят със салата/, а другите хапват и вдигат наздравици /като припяват в паузите между отделните хапки - това малко помагало на храносмилането/.
              След първите няколко питиета, групите доста се смесиха.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ней от възрастта, а от пиенето и навъртените километражи. Още отпочивам от събитията.
                Наздраве!
                Нещо изтощена ми се виждаш. Да не си стъпила на криво и да ти се навехнало злостното желание да се саморазправяш с паякообразни? Ако си извън форма, вземи отпочини година-две и не се прави ербап кога мога те схрускам кат
                ​​​​кебап. Брейййй, много поетично се получи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Нещо се дърляте, не разбирам защо, уж умни хора сме се сбрали тук, пък то Айде да ви разкажа и аз за моите патила през уикенда, докато чакаме тнм с пътеписа из Родопа планина (все съм се чудил що на месопреработвателните предприятия им викаха Родопа, като там никога не е имало някакво огромно количество добитък?). Та тръгвам аз към плевенско, да си взема децата, че после да вървим към санданско-петричкия край, да ги местим по други места на чист въздух, щото нали са чавета и им трябва чист въздух, макар че с тази механизация и моторизация напоследък в села и паланки, Орлов мост ми се струва все по-чист и здравословен като среда за живот...




                  Грую, преустановявай посе​щенията по заведенията, щото виж кво стана след като ходи във Виктория Ловна Паркова. Сигурно с любовница си бил там и жена ти я запалила, за да нямаш мили спомени и да повтаряш. Още ли на са те потърсили от следствието да питат що на стената на пицарията пишело "Г. Г. - гад долна!!" Явно не могат по инициалите те идентифицират.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !
                    Имам един въпрос ..
                    Ако в тази задуха ударя една бира, дали ще се смята за наченки на алкохолизъм...?

                    Наздраве !
                    Там по Софето не вали ли, че ще удряш бира? Тук с прекъсвания едно мочняно време със ситен-дребен дъждец, за никва бира не мой си помислиш. Едва сега леко наслънчаса, та може да събирам купчинките пръст от къртичините, колкото да им напомня кой е домакин и кой е господар на положението. Ако и те да са с постоянно местожителство тук и перманентно да ме тормозят. Как пък не престана да вали и да ни обърква това глобално затопляне ли е или регионално намокряне. Наздраве за объркващите явления, които ни правят по-разумни!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Щот нямаш родопска жилка, затова. Стига ходи по Швейцарията - вземи се завлечи у Родопите, па да видиш за какво иде на реч.
                      Наздраве!

                      Защо казвам, че си спец на статистиката във форума... То това - с Швейцария - кога беше? Преди цееели две години.

                      Е, не че не съм ходил в Родопите - красота! Балканът и Витоша също са красиви.

                      Каквато и да му е жилката на човек, доста трудно е и дори е невъзможно да се пее с пълни уста /когато се яде или пие/. Също толкова трудно е и да се танцува по време на ядене. Вероятно за подобна съвместимост - ядене-пиене-пеене и танцуване - си е необходимо, не толкова човек да има жилка /родопска/, колкото - яка жила... Все пак - нека се обединим около групите по интереси: едните пеят и танцуват /мезят със салата/, а другите хапват и вдигат наздравици /като припяват в паузите между отделните хапки - това малко помагало на храносмилането/.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

                        Маркетингов трик!Идеята беше Продукта максимално лесно да се свързва с Произхода си,чисто географски и така да се рекламира и Държавата...Примерно БГА "Балкан",Балкантон ...

                        Руснаците също ползваха подобен подход и може нашите да са взели оттам - без значение!

                        Тъпаци бяха комунистите - повече от 5 не можеха да броят ама знаеха кога да се появят и кога да изчезнат и за финал са емблематичен пример как се затваря печеливша позиция на Върха и друга не се отваря преди да се удари Дъното!
                        С две занулявания на сметката 1990 и 1997,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          ...все съм се чудил що на месопреработвателните предприятия им викаха Родопа, като там никога не е имало някакво огромно количество добитък?...
                          Маркетингов трик!Идеята беше Продукта максимално лесно да се свързва с Произхода си,чисто географски и така да се рекламира и Държавата...Примерно БГА "Балкан",Балкантон ...

                          Руснаците също ползваха подобен подход и може нашите да са взели оттам - без значение!

                          Тъпаци бяха комунистите - повече от 5 не можеха да броят ама знаеха кога да се появят и кога да изчезнат и за финал са емблематичен пример как се затваря печеливша позиция на Върха и друга не се отваря преди да се удари Дъното!

                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                            В пограничните райони - определено не знаят лафа за трите неща: "ядене, пиене...", но са добавили още две нови?

                            Как се вързват яденето и пиенето с песните и танците - умът не ми го побира?

                            Може би се разделяте на групи - по интереси? Това не е лошо!
                            Щот нямаш родопска жилка, затова. Стига ходи по Швейцарията - вземи се завлечи у Родопите, па да видиш за какво иде на реч.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              "Студеното лято на 53-та" - имаше такъв филм. "Дъждовното лято на 18-а" ще е подобен. Щото наизскочиха най-различни бандити - голи охлюви, къртици, гъсеници и пр. И като минала неква скромна буря, откъртила на старата ми ябълка най- извисения клон, отрупан с ябълки. Аз именно затова бях махнал още по-извисения клонак, да не ми прави бели, но то по-лошо стана. Силата се насочи към другите. Добре че преди три седмици разглобих шатрата отдоле, че иначе нямаше да има шатра, ми само бризент. Това май Кака го предизвикала като си изпуснала златната пръчица в казаня и она ударила напосоки. Добре че не ударила при съседите, да не се налага да обяснявам коя е Вещата жена и защо поради преклонна възраст вече бърка рецептите и ритуалите. Наздраве за новата фабула на познатия сценарий!
                              Ней от възрастта, а от пиенето и навъртените километражи. Още отпочивам от събитията.
                              Наздраве!

                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Добро утро !
                                Имам един въпрос ..
                                Ако в тази задуха ударя една бира, дали ще се смята за наченки на алкохолизъм...?

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X