IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Объркала съм една буква, бре! / на БДС пиша, с десет пръста/!! Урама му се вика, самодивска болест.
    Наздраве!
    П.П. Може и да си много в час с демографията, ма по етнография си "гола вода".
    Прекръстих са три пъти. И си плюнах в чинийката с манджата и в чашката с напитката не ги фаща уроки от изеждане и изпиване от разне самодиви, феи и снежанки. Щот съм сам, не сме седем джуджета и не съм юнак кат Хаджи Дмитра, та да устоа на всичките тези самодиви, феи, снежанки, че и амазонки. Не ми се ходи чак до Амазония. Само до Рио. О, Рио, Рио... Рио де Жеенеейрооо...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Теб ща оставя без последствия. Модерцията ще ма отмени.
      Наздраве!
      Щооо..?
      Начии, Тракащия може а мен не.....Убаво....
      Гледам модито вече е изпълнило желанието ти.....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение



        Добро утро !

        Това беше свежо !!!

        Наздраве !
        Теб ща оставя без последствия. Модерцията ще ма отмени.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Вчера вечер го пуснаха. Тамън включих печката и Ратен, май беше, се пофали да е дошло. Пипнах радиатора и рекох: Имало смисъл от тоя форум!
          Сега бех навънка, ама никоя урома (кво ще рече това) не ме тресна. Само една съседка се разхождаше с чадър-бастон, пък я питах кого ше опердаши с него. Добре че отдалек я питах.
          Объркала съм една буква, бре! / на БДС пиша, с десет пръста/!! Урама му се вика, самодивска болест.
          Наздраве!
          П.П. Може и да си много в час с демографията, ма по етнография си "гола вода".
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Ой, на кака! Имаш ли парно или още си на ракия, че да се топлиш?

            П.П. Струва ми се, нагазваш у самодивско и голяма вероятност има те тресне некоя урома.
            Вчера вечер го пуснаха. Тамън включих печката и Ратен, май беше, се пофали да е дошло. Пипнах радиатора и рекох: Имало смисъл от тоя форум!
            Сега бех навънка, ама никоя урома (кво ще рече това) не ме тресна. Само една съседка се разхождаше с чадър-бастон, пък я питах кого ше опердаши с него. Добре че отдалек я питах.
            Last edited by Trakatrak'; 10.02.2017, 11:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
              Я, Кака имала днес имен ден - било Чуминден. Честито!
              https://vesti.bg/bulgaria/obshtestvo...den-na-6065263


              Добро утро !

              Това беше свежо !!!

              Наздраве !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                Я, Кака имала днес имен ден - било Чуминден. Честито!
                https://vesti.bg/bulgaria/obshtestvo...den-na-6065263
                Ой, на кака! Имаш ли парно или още си на ракия, че да се топлиш?

                П.П. Струва ми се, нагазваш у самодивско и голяма вероятност има те тресне некоя урома.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Я, Кака имала днес имен ден - било Чуминден. Честито!
                  https://vesti.bg/bulgaria/obshtestvo...den-na-6065263

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	pitka-5.jpg
Views:	1
Size:	84.8 КБ
ID:	3168324


                    Черпя пита с мед, щот днес инсектите имат празник. Да ви е сладко!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Аве пишман мераклии , стига сте се облизвали по момите , я черпете една рикийца бе...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
                        Оная със саксофона ми се качи на.................................. настроението!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          То и моят хемоглобин такъв един своенравен - от време на време влиза в долната граница на нормата, ама рядко. Изпих червеното вино на тати, изядох телешката пастърма и филета на по-едрата 1/3 -та пълноправен член на домочадието, добавих и салата от червено цвекло - резултата нулев.
                          Сега са ми забъркали някакъв бъркоч от мед и сусамен тахан. При първото кило в плюс към кръшната ми снага, спирам да го употребявам, дори да ми вдигне нивата на всичките железа и витамин В-та.
                          Наздраве!
                          Прибави пектин към бъркоча. Може те прокара по-бързо от поемането на калориите.
                          П.п. Поооооодъъл съм аз. Знам как подведа та-та-та-Тянка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                            Тогаз ли ти сложиха протеза наместо допълнителний крак?Ех, Чиче, стареем, но пак мераклеем. Наздраве за старите мераци!

                            Коментар


                            • Хубава вечер!


                              https://www.youtube.com/watch?v=5iwbWLMpVjM
                              Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Бях по лекари преди време....
                                Холтери, изследвания, ензими, хормони....
                                Лекаря казва - горе -долу всичко е наред.....

                                Начи, му викам, ще мра горе- долу млад и здрав....

                                Наздраве за орлите !
                                Тогаз ли ти сложиха протеза наместо допълнителний крак?Ех, Чиче, стареем, но пак мераклеем. Наздраве за старите мераци!

                                Коментар

                                Working...
                                X