IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
    Я, Кака имала днес имен ден - било Чуминден. Честито!
    https://vesti.bg/bulgaria/obshtestvo...den-na-6065263
    Ой, на кака! Имаш ли парно или още си на ракия, че да се топлиш?

    П.П. Струва ми се, нагазваш у самодивско и голяма вероятност има те тресне некоя урома.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Я, Кака имала днес имен ден - било Чуминден. Честито!
      https://vesti.bg/bulgaria/obshtestvo...den-na-6065263

      Коментар


      • Click image for larger version

Name:	pitka-5.jpg
Views:	1
Size:	84.8 КБ
ID:	3168324


        Черпя пита с мед, щот днес инсектите имат празник. Да ви е сладко!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Аве пишман мераклии , стига сте се облизвали по момите , я черпете една рикийца бе...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от darkside Разгледай мнение
            Оная със саксофона ми се качи на.................................. настроението!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              То и моят хемоглобин такъв един своенравен - от време на време влиза в долната граница на нормата, ама рядко. Изпих червеното вино на тати, изядох телешката пастърма и филета на по-едрата 1/3 -та пълноправен член на домочадието, добавих и салата от червено цвекло - резултата нулев.
              Сега са ми забъркали някакъв бъркоч от мед и сусамен тахан. При първото кило в плюс към кръшната ми снага, спирам да го употребявам, дори да ми вдигне нивата на всичките железа и витамин В-та.
              Наздраве!
              Прибави пектин към бъркоча. Може те прокара по-бързо от поемането на калориите.
              П.п. Поооооодъъл съм аз. Знам как подведа та-та-та-Тянка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Тогаз ли ти сложиха протеза наместо допълнителний крак?Ех, Чиче, стареем, но пак мераклеем. Наздраве за старите мераци!

                Коментар


                • Хубава вечер!


                  https://www.youtube.com/watch?v=5iwbWLMpVjM
                  Спадът и нормализирането на цените на имотите е неизбежен резултат от спекулативното поскъпване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Бях по лекари преди време....
                    Холтери, изследвания, ензими, хормони....
                    Лекаря казва - горе -долу всичко е наред.....

                    Начи, му викам, ще мра горе- долу млад и здрав....

                    Наздраве за орлите !
                    Тогаз ли ти сложиха протеза наместо допълнителний крак?Ех, Чиче, стареем, но пак мераклеем. Наздраве за старите мераци!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Къркате ли бре?
                      Къркаме, къркаме. У студа с кво се стоплим. Като ни усетиха другарите и подеха кампания "Да се стоплим с гостоприемната ракиа на домакина, да не зинзирика в безпарнографията." Пък дървеняшката омекнала. Нема грижа!

                      Коментар


                      • Къркате ли бре?
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                          Аааа, аз с орлите нещъ да живея.
                          Наздраве!
                          Бях по лекари преди време....
                          Холтери, изследвания, ензими, хормони....
                          Лекаря казва - горе -долу всичко е наред.....

                          Начи, му викам, ще мра горе- долу млад и здрав....

                          Наздраве за орлите !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Няма проблем, но се притеснявам при 300 гр дали ще си в кондиция за прибиране след 2-3 ч....

                            Наздраве !

                            пп Само виното не помага....Требва и универсалното лекарство, дето всичко оправя....

                            Аааа, аз с орлите нещъ да живея.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Наследствена, по рождение.
                              Къде е тука сега червеното вино, дето трябваше да го сипиш?
                              Няма проблем, но се притеснявам при 300 гр дали ще си в кондиция за прибиране след 2-3 ч....

                              Наздраве !

                              пп Само виното не помага....Требва и универсалното лекарство, дето всичко оправя....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Виното им гола вода, а бирата като козя пикня.....

                                Метакса и Узо, друго не си заслужава в Гърция.

                                Тая "бира" - тяхната - наистина е уникум. Как могат да я пият? Защо изобщо я предлагат?

                                Та, в горещината /Тасоска/ - решавам, че една студена бира би ме върнала към живота... Надигам бутилката и предчувствам щастието от първия, освежителен гълток... Притварям очи в очакване на висшето благо... Ммммм...

                                Останах си със силно стиснати, затворени очи, защото бях напълнил устата си с т.нар. бира, а нямах и никакъв шанс да я върна незабелязано обратно в бутилката... Поставих паричките на масата с перфектната снежно-бяла покривка и се втурнах към морето /на 3-4 метра от мен/... Ресторантчетата са километри край брега...

                                Това не е помия, защото помията има някакъв що-годе /очакван/ мирис. Вероятно острият кози "аромат" да е близо до този на бирата, но не зная дали могат да се сравняват. В интерес на истината, по-късно си взех една бутилка "за в къщи". После, след като размислих, си казах, че не е необходимо да създавам лоши първи спомени у хората, които познавам, именно с подобна гадно-натрапчива миризма. Няколко месеца пазих бутилката в хладилника, но не посмях да я отворя. "Духът в бутилката" беше по-силен от мен! После я изхвърлих...

                                Всъщност, това беше единственото лошо нещо на Тасос, което остави кофти - спомен у мен. Другото беше Рай. Всъщност, как бих оценил раят, ако нямах възможност да правя сравнение и с произведение от "долния свят"? Дали ако в помийна яма изхвърлим няколко килца вмирисана риба - не би се получил тоя "аромат"? Е, не - рибата и помията биха имали по-"приятен" аромат!

                                /дано вече сте обядвали, защото аз съм на следобедното кафе/

                                Коментар

                                Working...
                                X