IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

    Кака рече, нещо по-силно. Та, щом си пада да си пие пиенето с такива, ей го един. Само да не се окаже трезвеник.
    Аз с такива самодостатъчни не сядам да си пия пиенето.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Вината добре, ама като извадят сирената /дат ний им думаме "кашкавал"/ става страшно.
      Това било за бяло вино, това за червено, това било като за десерт, пък онова се мели в специална мелница и само за паста /спагети по нашему/. УжасТ. Така и се можах да се оправя с тез сложнотии.
      Наздраве!
      Уф, мани, що сирене изядох, добре че ходим по много, та се изразходва. Взел съм си и за у нас, че да поддържам спомена още някой ден. Иначе имат и едно, което си е кашкавал 1;1, а аз най-харесах една моцарела, дето я правят на панделки и рикотата, дето е нещо средно между прясно сирене и извара, но с много плътен вкус. Ми наздраве
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        За мен нещо по-силно, че преди малко проверих каква е твърдостта на ледената покривка.
        Наздраве!
        Кака рече, нещо по-силно. Та, щом си пада да си пие пиенето с такива, ей го един. Само да не се окаже трезвеник.

        Коментар


        • За мен нещо по-силно, че преди малко проверих каква е твърдостта на ледената покривка.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Дубрутро каве,чай,дребни сладки,моля.
            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

            Коментар


            • Добра свежа утрин. И с нови сили по нови пътища. Особено талянците с техните спиртни и мезетни проучвания.
              https://www.youtube.com/watch?v=0FdNlhZAYBE

              Коментар


              • Наздраве за Гришо!!!!
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Тука у Талията е нещо страшно - 15 градуса и тея ходят с шалове и шапки, а от 3 до 7 няма ни рана и пиене - баси страшното е
                  иначе имат едно нелошо винце примитиво, та понеже сега съм намерил на луд късмет заведение, съм си викнал едно за здравето ма наивника на синковеца - жив и здрав да е и много късмет да има, пък другото ср нарежда. И да не забравя да почерпи след всеки успех, та да не изтрезняваме

                  Милом, наздраве и на теб!
                  Вината добре, ама като извадят сирената /дат ний им думаме "кашкавал"/ става страшно.
                  Това било за бяло вино, това за червено, това било като за десерт, пък онова се мели в специална мелница и само за паста /спагети по нашему/. УжасТ. Така и се можах да се оправя с тез сложнотии.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Тука у Талията е нещо страшно - 15 градуса и тея ходят с шалове и шапки, а от 3 до 7 няма ни рана и пиене - баси страшното е
                    иначе имат едно нелошо винце примитиво, та понеже сега съм намерил на луд късмет заведение, съм си викнал едно за здравето ма наивника на синковеца - жив и здрав да е и много късмет да има, пък другото ср нарежда. И да не забравя да почерпи след всеки успех, та да не изтрезняваме

                    Милом, наздраве и на теб!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение



                      Пратете ми сметката утре!!!
                      Жив и здрав да е синковеца.
                      Вече не е моя грижа. 18 години.....
                      Да ти е жив и здрав!

                      П.П. До живот ще ти е грижа, но в това няма нищо лошо.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение

                        Поздрави
                        и аз съм там ,ама по на север
                        и поркам винце
                        имат нещо като нашите баничарници-обаче продават вино и малки сандвичи-хапки
                        първия ден си помислих ,че е кафене/че бяха се събрали хора от ранни зори/-влизам и си поръчвам кафе
                        но веднага ме отрязаха-само вино се продава
                        и като ми се отвори една глътка
                        поркат талианците от сутринта -зареждат батериите преди работа
                        веднага свързах това си откритие със ДНК близоста ни с тях
                        Виж ги ти какви били находчиви,да им се ненадяваш
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • Ставайте, бе! Говедата гладни. Кой ще ги гони по баирите? Какво като е неделя? Неделя също се яде. Но пък разрешено и да се пие. Кърка се за отмор и енергизиране за следващата дълга работна седмица от три-четири работни дни. Наздраве за сметка на работливите пастири, де ще гоните говедата докато останалите се почерпваме.
                          https://www.youtube.com/watch?v=lLGhrEHOjfs

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение

                            Как да го наритам.... Всичко давам за време, прекарано с него. Докато завърши ще е при мен. После, ако отиде да учи в чужбина, нещата ще се случат по естествен начин.

                            Оня ден му казвам, замърдай си задника до Японския. Има изложение на холандско образование. Той ми казва, аз през март ще ходя в Холандия
                            Имот да си има бастунь,това светна ли го? Шегувам се , да е жив и здрав

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Поздрави от Талията, тук от сутринта са ме пичналу да им оробвам ликьорите и вече съм към 10-то птибване, та ме мързи да се движа. Обаче е слънчице, 15 градуса, абе приказка. Наздраве с едно ликьор че от пъпеш
                              Поздрави
                              и аз съм там ,ама по на север
                              и поркам винце
                              имат нещо като нашите баничарници-обаче продават вино и малки сандвичи-хапки
                              първия ден си помислих ,че е кафене/че бяха се събрали хора от ранни зори/-влизам и си поръчвам кафе
                              но веднага ме отрязаха-само вино се продава
                              и като ми се отвори една глътка
                              поркат талианците от сутринта -зареждат батериите преди работа
                              веднага свързах това си откритие със ДНК близоста ни с тях
                              http://milom.blog.bg/

                              Коментар


                              • Мамунчо, вчера съм пропуснал, та сега докато метат Кръчмата, замитам кво ми попадне пред погледа. И понеже сутрин не пием, бутам по джобовете. А ти не поглеждай навъсено към човека с метлата защо още не ме е замел, шо и за него заделям, пък сметката катастрофално расте и едва ли шти останат авоари за холандските синковски воаяжи. Да ти е жив и здрав и да те срами по холандските кръчми с балкански изцепки. Що пияндето пада по-далек от бащата пянде поради натрупана генетична закалка.

                                Коментар

                                Working...
                                X