IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
    Наздраве!
    Ъхъ...съгласен...
    Едно време не си знаела къде се лови мотиката и за какво служи, но сега, кога косите сивеят а вълните са като цунами, мотиката стана като трабадур в ръцете ти...Свири и пее...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

      Направо едно следобедно коктейлче мисля да сръбна.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
        Наздраве!
        Даааа, прават белите коси на сини. И ментят чичетата, че майка така ги родила. И си изтеглят шиите с халки на тях да могат да надзъртат кат жирафи из чуждите дворове.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Само толкова ли? Кафенце нема ли поръчаш?
          Направо едно следобедно коктейлче мисля да сръбна.
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
            Наздраве!
            Ъхъ, е, глей бъдещата президентша на франсетата - дърт козел млада върба лющеше, ама в обратен вариант. Без да искам да обидя женската част, но по-ме кефи 25 години разлика при Тръмплина и Меланхолията, отколкото при Макарона и неговата Юфка
            Ай, наздраве, ще скоча за една количка, че Пепси кенче все по-трудно се намира, дано новите собственици му пооправят дистрибуцията
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Какво стана сега, леля май е по-редовна в кръчмата от съкровището на Тнм. И няма кой да каже "сипете". Колчо сигурно се върти покрай бебето, както се полага, а какво има в склада също не се знае))))
              Другият четвъртък трябва да се появи, щото в противен случай ще му пишем отсъствие.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                С годинките удоволствията едно по едно намаляват.....
                За голямо мое съжаление четенето на книги отиде в забвение...Опитах се с очилата да прочета една книга, че жената ми я хвали, но след 10 страници очите ми дадоха фира и нищо не виждах...Без очила гледам като ястреб, но на дължината от ръка и половина......
                Купих си едни прехвалени витамини за дърти очи, но усещам обратен ефект....
                Ще наблягам на други възприятия...На Лелчето ритмите са супер....

                Наздраве !
                При теб мое и да намаляват, но при мен - не съвсем. Женските организъми сме по-приспособими и умеем да обръщаме несъвършенствата си в предимство.
                Наздраве!

                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  добро утро
                  Само толкова ли? Кафенце нема ли поръчаш?

                  Коментар


                  • добро утро
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq
                      https://www.youtube.com/watch?v=PbFzbVaaxAs
                      https://www.youtube.com/watch?v=jgl4YJ_y9ck

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        Ще наблягам на други възприятия...Наздраве !
                        Наздраве със Загорка - кен! За възприятията!!!

                        https://www.youtube.com/watch?v=O8ZAkAq7ygQ

                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lelq
                          Всеки с кръста си , както се казва .
                          Да, но влизаме в положение и сме добронамерени, както винаги. Дано и на теб повече не ти се налага да те боли ръката по причина описаното преди 2-3 дни))) Добре си направила
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Какво стана сега, леля май е по-редовна в кръчмата от съкровището на Тнм. И няма кой да каже "сипете". Колчо сигурно се върти покрай бебето, както се полага, а какво има в склада също не се знае))))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              С годинките удоволствията едно по едно намаляват.....
                              За голямо мое съжаление четенето на книги отиде в забвение...Опитах се с очилата да прочета една книга, че жената ми я хвали, но след 10 страници очите ми дадоха фира и нищо не виждах...Без очила гледам като ястреб, но на дължината от ръка и половина......
                              Купих си едни прехвалени витамини за дърти очи, но усещам обратен ефект....
                              Ще наблягам на други възприятия...На Лелчето ритмите са супер....

                              Наздраве !
                              С лупата, Чиче с лупата! Наздраве за големите евтини китайски лупи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                А бе, мани. То да беше от намигане и заглеждане по чужди по-едри членове на нечии домочадия, добре щеше да е. Ма, пусто ... от взирането в компа и вечерното четене на книги било.
                                Наздраве!
                                С годинките удоволствията едно по едно намаляват.....
                                За голямо мое съжаление четенето на книги отиде в забвение...Опитах се с очилата да прочета една книга, че жената ми я хвали, но след 10 страници очите ми дадоха фира и нищо не виждах...Без очила гледам като ястреб, но на дължината от ръка и половина......
                                Купих си едни прехвалени витамини за дърти очи, но усещам обратен ефект....
                                Ще наблягам на други възприятия...На Лелчето ритмите са супер....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X