IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бури и градушки се задават. Време за пиене през уикенда, а не да се тъпчете с агнешко.

    Коментар


    • Лека нощ, не пий ми се
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ах защо не се ожених за Пишта-пух-нагел...? ( или нещо подобно)

        пп Аз пръсках преди дъжда и пак ще трябва да повтарям...
        Е, що, то за два-три часа хваща и после дъждът му не пречи. Днес гледах за къдравост по листата и засега нема. А беше почнало. Дано не вали твърде често, да не се налагат нови пръскания.

        Коментар


        • Ах защо не се ожених за Пишта-пух-нагел...? ( или нещо подобно)

          пп Аз пръсках преди дъжда и пак ще трябва да повтарям...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Ко се пънеш да пишеш неграмотно...Не мож ме стигна. Хич и не се опитвай !

            Кажи ( пиши) кво свърши в туй прекрасно за работа време ? Не кът мен да се харча в дъжда залудо....

            Напръскай дръвчетата с нуреле и акробат в едно, че стана топло и ще гъбясат....

            пп Къщата е супееер !

            Наздраве !
            Тамън ма зарадва си се поболял и е, па се фърли в трудова надпревара. И не пиша кат теб неграмотно, а небрежно, неглиже, що ми скучно да карам по правилата. И по-благозвучно. Интересно, ти на бисквидите бисквити ли им викаш? Да живее разнообразието! В сленга е спасението.
            Днес посадих тиквичките и чушки некви се жертвах за пръв път от Бриколаж. Утре доматето. Вчера салатата за ракийката от мой салатки. Минах на частично сомоудовлетворяване на не особено високи кулинарни нужди и потребности. А пръскането го минах вече неясно с какво - против въшки, ръждиви петна и сочни червейчета. Наздраве за семейство Мейзга и техните тлъсти червеи. Би трябвало да помниш тази унгарска анимация. Не ни се изкарвай младеж.
            Last edited by Trakatrak'; 02.05.2017, 20:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

              Драга Кака, дай ми шанс. Пуцай с халосни да плашиш гаргите. Да пием за халосния изстрел на крайцера Аврора. Добре че халосен, щот ако боен, кой знай кво щеше да последва.
              Дава ти ...

              Разклати ги !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                Всеки път фърлам 20 стинки у реката росна, да са вратам на туй убаво место. А вчера черпавах заради Чичин, що ма провоцира да работа и заради Кака Тянка Мижащото Очо, що като сравних мойта трудова дейност с нейните пет мушката, се възгордех. Голема вреда и щета ми нанесохте. Наздраве за почерпките.
                Ко се пънеш да пишеш неграмотно...Не мож ме стигна. Хич и не се опитвай !

                Кажи ( пиши) кво свърши в туй прекрасно за работа време ? Не кът мен да се харча в дъжда залудо....

                Напръскай дръвчетата с нуреле и акробат в едно, че стана топло и ще гъбясат....

                пп Къщата е супееер !

                Наздраве !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тцъ! Не мое ми се разхождаш из хабитата когат та сварата свари и да се измъкваш без да понесеш финансова отговорност.
                  Наздраве!
                  Всеки път фърлам 20 стинки у реката росна, да са вратам на туй убаво место. А вчера черпавах заради Чичин, що ма провоцира да работа и заради Кака Тянка Мижащото Очо, що като сравних мойта трудова дейност с нейните пет мушката, се възгордех. Голема вреда и щета ми нанесохте. Наздраве за почерпките.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                    Драга Кака, дай ми шанс. Пуцай с халосни да плашиш гаргите. Да пием за халосния изстрел на крайцера Аврора. Добре че халосен, щот ако боен, кой знай кво щеше да последва.
                    Тцъ! Не мое ми се разхождаш из хабитата когат та сварата свари и да се измъкваш без да понесеш финансова отговорност.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                      Взе ли нещо и има ли разно интересно?
                      Не,много паплач в почивния ден,ще изчакам да идат да работят,байпасирах ги като видях колко народ е,не обичам навалиците.
                      Ама до капаните стигнах. ,наздраве.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Честит празник и на теб и на целокупната отрудена клиентела на Кръчмата!

                        Тез лигавщини с фотолова ги прилагай на некой друг. При мен подхождай с повишено внимание, че да не ти окича трофея у механата, де е спретната у Чужденеция.
                        Наздраве!
                        Драга Кака, дай ми шанс. Пуцай с халосни да плашиш гаргите. Да пием за халосния изстрел на крайцера Аврора. Добре че халосен, щот ако боен, кой знай кво щеше да последва.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                          Добро утро.
                          Честит празник на работягите.
                          Кафенце в морската,Откриха Флората,отивам да си взема някое разтение
                          Взе ли нещо и има ли разно интересно?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            В тва убаво време ич не ми се работи .....
                            От ранна утрин ме удря на наздравици ...
                            Наздраве !
                            Подъл Чиче, подлъга ме работа, а га дойде неговият ред не ще. Добре сланата раздава правосъдие. Ама защооо и при мен. Наздраве за въздаването на справедливост в съседния двор.

                            Коментар


                            • Добро утро !
                              В тва убаво време ич не ми се работи .....
                              От ранна утрин ме удря на наздравици ...
                              Наздраве !

                              Коментар


                              • Тъй.
                                Нов ден,нови възможности за извисяване на духовното над матрЯлното.

                                Добро утро.
                                Кавенце за Фсички.
                                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                                Коментар

                                Working...
                                X